Výrobcovia
 

AAKG Shock 1000 ml - BioTech USA

AAKG Shock 1000 ml - BioTech USA
Cena: 32,00 €
23,50 € (zľava 26%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: BioTech USA
Dostupnosť: Skladom
Príchuť:
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "AAKG Shock 1000 ml - BioTech USA"

 

Popis:


AAKG Shock Extreme vyvinuli preto, aby naštartoval rakety pre úžasný tréning, aby ste s ním dosiahli extrémnu žilnatosť a maximálne napumpovanie.

 

  • Predtréningová formula.

  • Kožu trhajúce napumpovanie a žilnatosť.

  • Výbušný tréningový výkon a neuveriteľný nárast svalovej hmoty.

  • Jedna dávka obsahuje až 6000 mg L-arginín alfa-ketoglutarát.


Hlavnou účinnou látkou prípravku je L-arginín alfa-ketoglutarát, o ktorom vedecké výskumy dokázali, že zvyšuje zásobovanie krvi kyslíkom, čo vo veľkej miere podporuje zvýšený výkon svalov a zvyšuje fyzickú kondíciu.

TEKUTÁ PREDTRÉNINGOVÁ FORMULA S VYSOKÝMI DÁVKAMI ARGINÍNU AKG, OBOHATENÁ O HORČÍK.

AKG je jedným z medziproduktov aeróbnej tvorby energie v tzv. Krebsovom cykle. Táto metabolická cesta sa využíva na obnovu bezprostredného zdroja energie ATP v prestávkach medzi jednotlivými sériami. Arginín riadi vylučovanie rastového hormónu. Stimuluje uvolňovanie oxidu dusíku NO, ktorý zvyšuje prietok krvi do svalov. V kombinacii s WHEY proteinmi zvyšuje rast svalov.

AAKG Shock dodáva 6000 mg čistého Arginínu Alfa Ketoglutarátu (AAKG) v každej dávke. AAKG Shock je obohatený o horčík, ktorý pomáha v boji proti únave. AAKG Shock ako ostatné BioTech USA produkty, obsahuje bezpečné a staroslivo vybrané zložky.

Balenie:


500ml    |    1000 ml

Dávkovanie:


Ako doplnok výživy, vypite 25 ml AAKG Shock denne 20 minút pred tréningom alebo inou fyzickou aktivitou. Neprekračujte odporúčané denné dávky.

Zloženie:


Výživová hodnota, 25 ml (denná dávka) obsahuje:

Energetická hodnota  104 kJ (24 kcal)

Sacharidy 0 g

Tuky 0 g

Bielkoviny 6 g

L-arginín alfa-ketoglutarát 6000 mg

Horčík 80 mg (21% ODD). 


%ODD - % odporúčanej dennej dávky

 

Voda, L-arginín AKG, citran horečnatý, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlo (sukralóza, acesulfam K*), konzervačná látka (sorban draselný, benzoan sodný), aróma, pre príchuť višňa: farbivo (koncentrát z karoténu a granátového jablka); pre príchuť pomaranč: farbivo (E102, E110). *obsahuje zdroj fenylalanínu.

 

Upozornenie: Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre jedincov do 14 rokov. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy. Nevhodný pre fenylketonurikov. E102, E110: môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí. Pred užívaním sa poraďte s lekárom. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: