Výrobcovia
 

Super Greens Pro 330 g - Czech Virus

Super Greens Pro 330 g - Czech Virus
Cena: 31,00 €
28,95 € (zľava 6%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: Czech Virus
Dostupnosť: Skladom
Príchuť:
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Super Greens Pro 330 g - Czech Virus"

 

Super Greens PRO je zmes zelených potravín s mnohými prírodnými látkami a vlákninou. Obsahuje dostatočnú dávku adaptogénov z rastlinných zdrojov. Mimo už spomínané zelené "super potraviny" sme do zmesi pridali značkové zmesi HiActives , Pod ktoré patrí VitaBerry ® a VitaVeggie ®. Tieto zmesi od amerického výrobcu obsahujú organické prírodné extrakty zo zeleniny a ovocia. Tie v sebe prináša všetky benefity, ktoré dané ovocie a zelenina ponúka. Sú veľmi bohaté na antioxidanty.

Samozrejmosťou je prírodný ochucovadlo a absencia syntetických farbív. Sladené iba steviol-glykozidy (Sladidlo z rastliny stévia - prírodného pôvodu). 0 plnidiel, 0 zahusťovadiel, 0 blbostí, ktoré nemajú v kvalitnom produkte čo robiť!

Všetky látky v Super Greens PRE sú laboratórne testované na čistotu a zakázané látky. Výroba potom prebieha vo firme s viac než 20-ročnou tradíciou s potravinovými doplnkami a vlastní certifikát kvality EN ISO 9001 a 22000.

Chlorella je jednobunková zelená sladkovodná riasa z biologického oddelenia Chlorophyta. Je považovaná za "super potravinu" vďaka jej vlastnostiam a nutričným hodnotám. Oproti ostatným rastlinám obsahuje veľké množstvo chlorofylu, ktorý je veľmi prínosný pre ľudské telo. Pri ich výrobe chlorella podstupuje proces dezintegrácie, ktorý je nutný, aby zdraviu prospešné látky boli stráviteľné človekom.

Spirulina je sladkovodné sinice, ktorá so radí medzi zelené potraviny. Spirulina je radená medzi významné antioxidanty. Prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu, k normálnej hladine cukru v krvi, ku kontrole hmotnosti a prirodzenej tvorbe svalovej hmoty. Celkovo podporuje vitalitu organizmu.

Mladý jačmeň je prírodný produkt, ktorý obohacuje stravu o rad vitamínov, minerálov, enzýmov, chlorofyl a iné antioxidanty. Listy mladého jačmeňa so zberá, oplachujú a odšťavujú. Vzniknutá šťava je potom usušená pri nízke teplote.

Mladá pšenica čiže prášok z pšeničnej trávy je bohatým zdrojom chlorofylu. Bielkovinové zloženie pšeničnej trávy obsahuje všetkých 8 esenciálnych aminokyselín. Taktiež obsahuje veľa vitamínov a minerálov. Taktiež obsahuje ß-glukán, polysacharidovú molekulu, ktorá funguje ako antioxidant.

VitaBerry ® je mix organických ovocných extraktov a práškov kombinujúci čučoriedky, brusnice, maliny, jahody a ďalšie. Táto zmes má vysoký obsah polyfenolov, antokyanínov, proantokyanidinov, kyseliny ellagoovej, kyseliny chlorogenovej, resveratrolu a kyseliny chinovej. VitaBerry® ponúka 6000 jednotiek ORAC iba v jednom grame.

VitaVeggie ® Je bohatá na fenolické látky z rastlinných koncentrátov, rovnako ako plne intaktné rastlinné fytochemikálie z lyofilizovaných rastlinných práškov. VitaVeggie® kombinuje živiny a antioxidanty z brokolice, paradajok, špenátu, kala, mrkvy, ružičkových klíčkov a cibule.

Astragin ® je prírodný produkt zlepšujúce absorpciu ostatných látok. Umožní väčšiemu množstvu živín prejsť z krvného obehu do buniek. AstraGin® zaisťuje skutočne zlepšenú biologickú dostupnosť (potvrdené štúdiami).

 
Balenie:

330 g

 

Dávkovanie:


1 dávku 12g rozmiešajte v 300ml vody, dostatočne premiešajte a užívajte jeden krát denne.

 
Zloženie:

Jablčná vláknina, Chlorella vulgaris prášok, Arthrospira platensis (Spirulina, celá rastlina) prášok, Aroma, Inulín , Mladý jačmeň (Hordeum vulgare, klíčky) prášok, Triticum aestivum (Mladá pšenica, klíčky) prášok, Organická HiFiber VitaBerry® zmes (Organické jablko ( ovocná dužina), Organická jahoda, organická višňa, organická ostružina, organická čučoriedka, organická malina, organická ryža), Organická HiFiber VitaVeggie® zmes (Organické jablko (ovocná dužina), Organická červená repa, organická mrkva, Organický špenát, organická brokolica, Organické paradajka, Organická kel, Organické kapusta, Organické petržlenovej lístie, organická ružičkový kel, organická zelená paprika, organická uhorka, Organický zeler, Organický cesnak, Organický koreň zázvoru, organická zelená cibuľa, Organický karfiol, Organický špargľa, Kyselina citrónová, AstraGin® (výťažok z rastliny Panax notoginseng [koreň] v pomere 10: 1) , Xantánová guma, Sladidlo: steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévie, prírodného pôvodu) 

 

Nutričné hodnoty

 

Hodnoty v 12 g

 

% RP *

 

kalórie

24

1%

kJ

101

1%

tuk

<0,5 g

0%

- z toho nasýtený

0 g

0%

soľ

0 g

0%

sacharidy

1,6 g

1%

- z toho cukry

<0,5 g

0%

bielkovina

2,5 g

5%

vláknina

2,5 g

0%

* Referenčný príjem je založený na príjme 8400 kJ / 2000 kalórií denne.

Super Green Mix 5000 mg
Chlorella (2000 mg), Spirulina (2000 mg), Mladý jačmeň (500 mg), Mladá pšenica (500 mg)

Hi-Fiber Mix 3500 mg
Jablčná vláknina, Inulín , Organické jablko (ovocná dužina), Organická jahoda, organická višňa, organická ostružina, organická čučoriedka, organická malina, organická ryža, organická červená repa, organická mrkva, Organický špenát, organická brokolica, Organické paradajka, organická kel, Organické kapusta, Organické petržlenovej lístie, organická ružičkový kel, organická zelená paprika, organická uhorka, Organický zeler, Organický cesnak, Organický koreň zázvoru, organická zelená cibuľa, Organický karfiol, Organický špargľa

AstraGin® 5 mg

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: