Výrobcovia
 

Ca-Zn-Mg 120 tab. - GymBeam

Ca-Zn-Mg 120 tab. - GymBeam
Cena: 10,95 €
7,95 € (zľava 27%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: GymBeam
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: viac ako 5 ks
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Ca-Zn-Mg 120 tab. - GymBeam"

 

Ca-Zn-Mg 120 tab. je komplex minerálnych látok obsahujúci predovšetkým vápnik, zinok a horčík. Vďaka spomenutému vápniku ovplyvňuje normálne fungovanie svalov a zdravie kostíHorčík potom prispieva k zníženiu únavysprávnemu fungovaniu nervového systémusvalov či psychiky. V zložení nájdete tiež fosfor, meď, bór a kremík.

 

Ca-Zn-Mg je komplex minerálnych látok s obsahom vápnika, zinku a horčíka, vďaka ktorému prispieva napríklad ku zníženiu únavy

Ca-Zn-Mg je komplex minerálnych látok, ktorý je pre svoje účinky obľúbený ako medzi športovcami, tak aj nešportujúcou časťou populácie. Najväčší podiel má v doplnku vápnik. Ten je pre naše telo veľmi dôležitý, pretože má vplyv na krvnú zrážanlivosť, látkovú premenu dôležitú pre tvorbu energie, fungovanie svalov a tráviacich enzýmov. Okrem toho pomáha aj udržať zdravé kosti a zuby. Svoju rolu v tele má tiež obsiahnutý horčík, ktorý prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, rovnováhe elektrolytov, správnemu fungovaniu nervového systému, psychiky či svalov. Je obľúbený napríklad medzi športovcami, ktorých trápia časté svalové kŕče. Ďalšou obsiahnutou minerálnou látkou je zinok. Ten má v tele vplyv na správnu látkovú premenu makronutrientov, mastných kyselín, udržanie normálnej hladiny testosterónu, fungovanie imunity, a navyše pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom.

Okrem týchto troch spomenutých minerálnych látok v zložení nájdete tiež bór, kremík a fosfor, ktorý pomáha s udržaním zdravých kostí. Nechýba však ani meď, ktorá má vplyv na fungovanie nervového systému, imunity a správny prenos železa v tele. Poslednou dôležitou zložkou, ktorú v tabletách nájdete, je hydrochlorid kyseliny l-glutamovej. Jedná sa o neesenciálnu aminokyselinu, ktorá funguje v mozgu ako neurotransmitér. Doplnok je vo forme praktických tabliet, a tak sa jednoducho užíva.

 

Ca-Zn-Mg a jeho výhody:

  • obsahuje vápnik, zinok, horčík a ďalšie dôležité minerálne látky
  • má vplyv na správne fungovanie svalov, imunity, nervového systému a psychiky
  • pomáha znižovať únavu a vyčerpanie
  • prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi a rovnováhe elektrolytov
  • je vo forme praktických tabliet

 

Balenie:


60 tabliet     |     120 tabliet

 

Dávkvanie:


Užívajte 1-2 tablety denne.

 

Zloženie:


Uhličitan vápenatý, hydrogenfosforečnan vápenatý, oxid horečnatý, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), kyselina L-glutámová, protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), bezvodý síran meďnatý, oxid zinočnatý, oxid kremičitý, tetraboritan sodný, povlakové látky (hypromelóza, hydroxypropylcelulóza, modifikovaný škrob, triglyceridy so stredne dlhým reťazcom, mastenec).

Tabuľka nutričných hodnôt:

Nutričné hodnoty

2 tablety

*RI

Vápnik

666,8 mg

83,4 %

Horčík

233,3 mg

62,2 %

Fosfor

166 mg

23,7 %

Zinok

10 mg

100 %

Meď

0,66 mg

66 %

Kremík

13,4 mg

-

Bór

66 μg

-

Kyselina L-glutámová

66 mg

-

*Referenčná hodnota príjmu priemernej dospelej osoby (8400 kJ/2000 kcal)

 

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Súvisiace produkty:


Ca-Zn-Mg 60 tab. - GymBeam
Ca-Zn-Mg 60 tab. - GymBeam

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: