Výrobcovia
 

L-Tryptofán 90 kaps. - GymBeam

L-Tryptofán 90 kaps. - GymBeam
Cena: 11,95 €
7,95 € (zľava 33%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: GymBeam
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: viac ako 5 ks
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "L-Tryptofán 90 kaps. - GymBeam"

 

L-Tryptofánvegánske kapsuly s obsahom 500 mg esenciálnej aminokyseliny tryptofán. Tú telo potrebuje prijímať zo stravy alebo suplementov, pretože si ju samé nedokáže vyprodukovať. Tryptofán je pritom dôležitý najmä na produkciu neurotransmitéru serotonín, ktorý ovplyvňuje dobrú náladu a spánok.


L-Tryptofán - vegánske kapsuly na doplnenie esenciálnej aminokyseliny tryptofán, ktorá sa zúčastňuje tvorby serotonínu, a tým ovplyvňuje náladu a spánok

L-Tryptofán patrí medzi esenciálne aminokyseliny, ktoré si telo nedokáže samo vytvoriť. To znamená, že je nevyhnutné prijímať ju formou stravy alebo suplementov. Tryptofán pritom organizmus využíva ako prekurzor serotonínu, neurotransmitéru, ktorý ovplyvňuje náladu a spánok. Vegánske kapsuly L-Tryptofán obsahujú až 500 mg tryptofánu pre jeho praktické doplnenie do jedálnička. 

L-Tryptofán a jeho výhody:

  • obsahuje 500 mg esenciálnej aminokyseliny tryptofán
  • v tele sa zúčastňuje tvorby serotonínu
  • nepriamo ovplyvňuje reguláciu nálady a spánku
  • je vo forme vegánskych kapsúl

 

Balenie:


90 kapsúľ

 

Dávkovanie:


Užívajte 1 kapsulu denne.Zloženie:


L- tryptofán, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), hypromelózová kapsula, protihrudkujúca látka (stearan horečnatý).

Tabuľka nutričných hodnôt:

Nutričné hodnoty

1 kapsula

L-tryptofán

500 mg

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: