Výrobcovia
 

AndroAnabol 90 g - Androrganics

AndroAnabol 90 g - Androrganics
Cena: 40,00 €
33,95 € (zľava 15%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: Androrganics
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: posledných 3 ks
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "AndroAnabol 90 g - Androrganics"

 

AndroAnabol je produkt špeciálne navrhnutý na budovanie kvalitnej svalovej hmoty a zároveň redukciu prebytočného podkožného tuku. Vďaka jeho synergickému zloženiu sa jeho zložky perfektne dopĺňajú, čím vykazuje prekvapivo silné účinky aj napriek tomu, že neobsahuje žiadne dopingové látky. Ak stále snívaš o perfektnej postave s kvalitným svalstvom a minimom podkožného tuku, tak lepšia prírodná a bezpečná voľba ako AndroAnabol proste neexistuje!


  •     Pomáha budovať čistú svalovú hmotu
  •     Zvyšuje tvrdosť svalstva a žilnatosť
  •     Výrazne pomáha znížiť telesný tuk
  •     Zvyšuje výkonnosť a silu
  •     Urýchľuje regeneráciu
  •     Obsahuje prírodný antiestrogén
  •     Vhodný rovnako pre ženy ako pre mužov
  •     Neobsahuje dopingové látky

 

KREATÍN MONOHYDRÁT
Kreatín je v komunite kulturistov považovaný za určitý fenomén. Patrí medzi najpredávanejšie výživové doplnky na cvičenie a rýchly nárast svalov. Prečo je tomu tak? Bolo vypracovaných vyše 500 štúdií, ktoré potvrdili účinky kreatínu na rast svalov, metabolizmus, celkový výkon a mnoho ďalších ukazovateľov. 70% z týchto štúdií prinieslo prevratné výsledky a dokázali tak, že kreatín je skutočne funkčná látka, ktorá podporuje výkonnosť športovca.
 
TRIBULUS TERRESTRIS
Medzi jeho hlavné účinky patrí zvýšenie výkonnosti, sily, vytrvalosti, regenerácie svalstva a taktiež sexuálnej aktivity.
 
ACETYL-L-KARNITÍN
Veľmi účinná forma karnitínu, ktorá zabezpečuje premenu tuku na energiu. Taktiež zvyšuje produkciu testosterónu a pomáha budovať svalovú hmotu. Zlepšuje funkciu srdca, mozgu a kontrakcie svalov.
 
METOXYIZOFLAVÓN
Zvyšuje čistú svalovú hmotu, pričom zároveň znižuje tuk a podporuje zdravú hladinu cholesterolu. Taktiež významne zvyšuje regeneráciu svalov po cvičení a znižuje hladiny kortizolu.
 
BETA-EKDYSTERÓN
Je silne anabolický, zvyšuje rast svalovej hmoty behom niekoľkých týždňov, čo potvrdzujú mnohé štúdie. Beta-ekdysterón je rastlinný sterol, ktorý zvyšuje proteosyntézu bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Taktiež zlepšuje regeneráciu, podporuje tvorbu testosterónu a priaznivo vplýva na psychickú vyrovnanosť.

CHRYZÍN
Ide o anti-estrogén, ktorý znižuje katabolizmus a zabraňuje aromatizácii. Vykazuje protizápalové a antioxidačné účinky.
 
ALFA-LIPOOVÁ KYSELINA
Je silnou anabolickou zložkou sama o sebe, ale tiež zvyšuje účinnosť ostatných zložiek AnaSterolu. Zároveň pôsobí ako silný antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály.
 
ZMB6
Nezávislé štúdie na univerzitách v USA preukázali, že denná suplementácia látkami obsiahnutými v ZMA vo vyváženom synergickom pomere zvyšuje celkovú a voľnú hladinu testosterónu a hladinu rastového faktora IGF-1. Navyše obsahuje vitamín B6, ktorý zlepšuje ich vstrebávanie.
 

Balenie:


90 g

 

Dávkovanie:


Zarovnaná priložená odmerka trikrát denne.

Užívajte po jedle, v tréningový deň užite dávku 30 minút pred cvičením. Prášok zamiešajte do malého množstva vody a vypite.
 

Zloženie:


Obsah účinných látok:

 

Odporúčaná denná dávka

3 g

Počet dávok v balení

30

Účinné látky v produkte

v 3 g

Kreatín monohydrát

800 mg

Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) extrakt

700 mg

Acetyl L-karnitín

300 mg

5-metyl-7-metoxyizoflavón

300 mg

Beta-ekdysterón

200 mg

Chryzín (Mučenka jedlá extrakt)

100 mg

Kyselina alfa-lipoová

75 mg

ZMB6:

 

Citrát horečnatý – z toho horčík 58 mg = 14% ODD*

500 mg

Citrát zinočnatý – z toho zinok 6 mg = 38% ODD*

20 mg

Pyridoxín HCl (vitamín B6) – 263% ODD*

5 mg

 

*ODD = odporúčaná denná dávka

 

Kreatín monohydrát, Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) extrakt, Acetyl L-karnitín, 5-metyl-7-metoxyizoflavón extrahovaný zo sójových bôbov, Leuzeja šuštivá (Stemmacantha carthamoides) extrakt štandardizovaný na Beta-ekdysterón, Mučenka jedlá (Passiflora edulis) extrakt, Kyselina alfa-lipoová, ZMB6: Citrát horečnatý, Citrát zinočnatý a Pyridoxín HCl (vitamín B6)

Obmedzenie: Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nie je náhradou rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Skladovanie: Skladovať mimo dosahu malých detí a slnečného žiarenia, v suchu a pri teplote do 25°C. Po odobratí potrebného množstva obal ihneď uzatvoriť.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: