Výrobcovia
 

AlphaMale TestoBooster 120 kaps. - GymBeam

AlphaMale TestoBooster 120 kaps. - GymBeam
Cena: 17,95 €
14,95 € (zľava 16%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: GymBeam
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: viac ako 5 ks
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "AlphaMale TestoBooster 120 kaps. - GymBeam"

 

AlphaMale TestoBooster je testosterónový booster so silným účinkom, ktorý má vplyv na udržanie optimálnej hladiny testosterónu v krvi. Zdravá hladina testosterónu je veľmi dôležitá pre zdravie muža, pretože sa podieľa na mnohých kľúčových procesoch v organizme. Ovplyvňuje veľkosť a silu svalov, ale aj plodnosť a mužské pohlavné orgány


AlphaMale TestoBooster - Silná zmes na podporu testosterónu, ktorá sa postará o jeho optimálnu hladinu v krvi

AlphaMale TestoBooster je silná zmes starostlivo vybraných látok na podporu steroidného hormónu testosterónu, ktorá sa postará o udržanie jeho optimálnej hladiny v krvi. Pre mužské zdravie je testosterón veľmi dôležitý, pretože sa podieľa na množstve telesných procesov. Je považovaný za kľúčový najmä pre správne fungovanie organizmu a celkový vývoj chlapcov na mužov. Okrem toho je však známy aj vplyvom na veľkosť či silu svalov a kostí. 

Navyše sa podieľa aj na správnej funkcii libida a plodnosti a celkovo na optmiálnom fungovaní mužských pohlavných orgánov. Zdravá hladina testosterónu je tak dôležitá nie len pre rast svalov, ale aj pre celkové sexuálne zdravie mužov.

Táto efektívna zmes obsahuje kyselinu D-asparágovú, ktorá hrá úlohu v procese syntézy testosterónu. Medzi ďalšie látky patrí napríklad beta ekdysterón, v športovom svete vyhľadávaný najmä ako prírodná náhrada anabolických steroidov. Ďalej je tu extrakt zo semien senovky gréckej. Tá je stále častejšie skúmaná pre svoj sľubný potenciál v otázke zvýšenia testosterónu a v ďalších oblastiach, ktoré s ním súvisia. Obsahuje totiž steroidné saponíny a podieľa sa tak na komplexnosti celej zmesi. V zložení nájdete aj sibírsky ženšen, ktorý patrí medzi adaptogény. Ide o látky, ktoré môžu pomôcť vysporiadať sa so stresom. 

Testosterónový booster AlphaMale TestoBooster je tiež obohatený o starostlivo vybrané  vitamíny a minerály. Patrí medzi ne napríklad horčík, ktorého dostatočné množstvo v organizme oceníte počas fyzicky náročných dní. Prispieva totiž k zníženiu vyčerpania a únavy či k správnej látkovej premene, dôležitej pre tvorbu energie. Z fitness hľadiska je jeho prítomnosť v našom organizme nepostrádateľná. Je to preto, že vplýva na správne fungovanie svalov a spolu s prítomným zinkom aj na zdravie kostí a optimálnu syntézu bielkovín, dôležitých pre rast svalovej hmoty. Samotný zinok navyše prispieva aj k správnej reprodukčnej funkcii, imunite a k udržaniu hladiny testosterónu v krvi. 

AlphaMale TestoBooster okrem toho obsahuje aj vitamín B3, ktorý má pozitívny vplyv na psychické zdravie. Nechýba ani vitamín B6 prispievajúci k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogénu. Zároveň sa podieľa na optimálnej tvorbe červených krviniek, fungovaní imunitného systému či na regulácii hormonálnej činnosti. Navyše má vitamín B6 podiel aj na správnom fungovaní nervového systému či psychiky. 

V zložení môžete nájsť aj bylinu Alfalfa či aminokyselinu orintín, ktorá je súčasťou ornitínového cyklu, podieľajúceho sa na prirodzenej detoxikácii organizmu. Celkovú komplexnosť a funkčnosť zloženia dotvárajú aj wild yam, BioPerine® či vitamín K1.

AlphaMale TestoBooster je tak naozaj veľmi silná zmes na podporu testosterónu, obohatená o ďalšie efektívne a účinné látky. Jeho užívanie ocenia tí, ktorí sa snažia o maximálnu podporu rozvoja sily a svalovej hmoty. 


AlphaMale TestoBooster a jeho výhody

  • je silná zmes starostlivo vybraných látok na podporu testosterónu
  • udržiava optimálnu hladinu testosterónu v krvi
  • má vplyv na zdravie kostí 
  • podieľa sa na správnej funkcii plodnosti 
  • je obohatený o rôzne starostlivo vybrané extrakty, vitamíny a minerály
  • obsahuje beta ekdysterón, známy ako prírodnú náhradu steroidov 
  • podieľa sa na správnom fungovaní svalov 
  • prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy 
  • prispieva k regulácii hormonálnej činnosti
  • má pozitívny vplyv na psychické zdravie a imunitný systém

 

Balenie:


120 kapsúľ

 

Dávkovanie:


Užívajte 2 kapsule ráno a 2 kapsule večer, ideálne s jedlom.

 

Zloženie:


Extrakt z parchy saflorovitej (Rhaponticum carthamoides) (90% beta ekdysterón), kyselina D-asparagová, extrakt zo senovky gréckej seno (Trigonella foenum-graceum) (50% fenusidy), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), extrakt Eleutherococcus senticosus) (1,2% eleutherosidy), extrakt z hľúz smldinca krídlatého (Dioscorea alata), 5-metyl-7-metoxyizoflavón, vitamín B5 (kyselina D-pantoténová), L-ornitín, protispekavé činidlo ( horečnatý, extrakt z listov tolice lucerny 5:1 (Medicago sativa), bisglycinát zinočnatý, vitamín B3 (niacinamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), BioPerine®, vitamín K1 (fylochinón), želatínová kapsula.

Tabuľka nutričných hodnôt:

Nutričné hodnoty

1 dávka (4 kapsule)

Extrakt z parchy saflorovitej (Rhaponticum carthamoides)

664 mg

- Beta-ekdysterón

600 mg

Kyselina D-asparágová

600 mg

Extrakt zo senovky gréckej seno (Trigonella foenum-graceum)

400 mg

- Fenusidy

200 mg

Extrakt z koreňa sibírskeho ženšenu (Eleutherococcus senticocus)

200 mg

- Eleuterozidy

2,4 mg

Wild Yam (Dioscorea alata)

200 mg

5-metyl-7-metoxyisoflavon

200 mg

Vitamín B5

200 mg

L-ornitín

80 mg

Horčík

60 mg

Extrakt z listov tolice lucerny (Medicago sativa)

60 mg

Vitamín B3

20 mg

Vitamín B6

4 mg

Zinok

14 mg

BioPerine®

1 mg

Vitamín K1

200 μg

 

Upozornenie: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: