Výrobcovia
 

Glutathione 90 kaps. - Kompava

Glutathione 90 kaps. - Kompava
Cena: 38,50 €
36,95 € (zľava 4%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: Kompava
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Glutathione 90 kaps. - Kompava"

 

Glutation, ktorý zabraňuje poškodeniu buniek zaraďujeme medzi najsilnejšie antioxidanty. Odstraňuje toxíny a ťažké kovy z organizmu, čistí pečeň, pľúca, obličky i ostatné dôležité orgány. Prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a je dôležitý pre správnu funkciu pečene.

Glutation sa vďaka svojej sile označuje ako „master antioxidant“ alebo „mother of antioxidants“  Naše telo glutation potrebuje kvôli antioxidačnej ochrane, dostatočnej detoxikácii a ochrane proti starnutiu a poškodeniu buniek (Antiage).

Na rozdiel od väčšiny antioxidantov, glutation si naše telo vyrába samo, v pečeni. Úlohou antioxidantov je chrániť bunky pred účinkom škodlivých látok (voľných radikálov), ktoré poškodzujú bunky v tele a sú spúšťačom takmer všetkých vážnych ochorení (Parkinsonova a Alzheimerova choroba, hepatitída, cukrovka či rakovina). Voľné radikály sa tak považujú za najhlavnejšiu príčinu starnutia. Pri každom procese, ktorý prebieha v ľudskom tele – od dýchania cez trávenie až po pohyb – sa tvoria voľné radikály. Aj keď sú tieto funkcie nevyhnutné pre život, pri ich procese sa okrem prospešných látok tvoria aj látky škodlivé. Vďaka antioxidantom si s toxickými látkami dokáže organizmus poradiť bez toho, aby sme si to uvedomili. Ak má telo nedostatok glutationu, škodliviny poškodzujú bunky a postupne spôsobujú nefunkčnosť niektorých orgánov. Vysoké vyčerpanie glutationu v organizme sa pozoruje u športovcov, ktorých imunita je po vysokom fyzickom vyťažení výrazne potlačená a dostávajú sa do tzv. imunosupresívneho okna. V niektorých krajinách sa glutation dokonca používa ako liek alebo podporná liečba vírusových ochorení a ich následkov.

Detoxikačná funkcia glutationu súvisí predovšetkým s pečeňou, ktorá je hlavným detoxikačným orgánom v ľudskom tele. Glutation zachytí škodliviny (voľné radikály, ťažké kovy) v organizme a premení ich na neškodné látky, ktoré môžeme bezpečne vylúčiť z tela pomocou obličiek alebo pečene. Pomáha pečeni správne fungovať, posilňuje ju a dodáva jej energiu. Dôkazom je aj fakt, že pečeň si sama vytvára glutation pre svoje potreby.


Pre koho je produkt určený:

  •     Pre ľudí, ktorí chcú posilniť funkciu pečene
  •     Pre ľudí vystavených nadmernej tvorbe škodlivín (fajčenie, alkohol, stres, lieky, ochorenia, UV žiarenie)
  •     Pre ľudí, ktorí majú nedostatok antioxidantov alebo ťažké kovy (vieme zistiť na Diagnostike živej kvapky krvi)
  •     Pre ľudí s oslabenou imunitou a v čase vírusových ochorení
  •     Pre športovcov na regeneráciu buniek pri vysokom fyzickom zaťažení a intenzívnych tréningoch
  •     Pre ľudí po rôznych zraneniach a operáciách pre lepšiu rekonvalescenciu

 

Balenie:


90 kapsúľ

 

Dávkovanie:


1 - 2 x denne 1 kapsula nalačno

 

Zloženie:


L-glutatión redukovaný, stearan horečnatý, acidorezistentná kapsula (hypromelóza, gellanová guma).

1 Kapsula obsahuje 455mg L-Glutation

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: