Výrobcovia
 

Vitargo Pure 2000g

Vitargo Pure 2000g
Cena: 35,00 €
29,95 € (zľava 14%)
Hodnotenie: nehodnotené
Dostupnosť: Skladom
Príchuť:
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Vitargo Pure 2000g "

 

Sacharidový nápoj bez pridaných umelých sladidiel na suplementáciu pred výkonom alebo počas výkonu. 
 

Vitargo Pure je sacharidový nápoj bez prídavku umelých sladidiel na suplementáciu pred výkonom alebo počas výkonu.Vitargo Pure možno konzumovať v množstve až 3 350 kJ / 800 kcal počas hodiny podľa intenzity tréningu.

 • Vitargo® Pure je úplne bez prídavku sladidiel alebo aróm, možno ho dochutiť napríklad kvapkami zo Stévie cukrovej.
 • Môžete ho užiť aj po tréningu v kombinácii s vašim obľúbeným proteínom alebo v období 2 - 3 dní pred pretekmi na doplnenie telesných zásob glykogénu.
 • Vitargo je unikátny, patentovaný vysokomolekulárny sacharid s nulovým obsahom cukru, vyrobený vo Švédsku.
 • Špeciálna štruktúra Vitarga v kombinácii s optimálnou osmolalitou je garanciou ľahkej stráviteľnosti a maximálnej využiteľnosti.
 • Originálne produkty Vitargo od priameho výrobcu sú garanciou jasného pôvodu a najvyššej kvality.

Čo je Vitargo?

 • The best in the world - Vitargo je revolučný, ľahko stráviteľný zdroj energie využívaný nielen olympijskými a elitnými atlétmi, ale aj miliónmi športovcov na všetkých kontinentoch.
 • Made in Sweden = GMO free patentovaná forma komplexných sacharidov (špeciálna frakcia amylopektínu) s unikátnymi vlastnosťami. Ideálna molekulárna štruktúra, ktorá je takmer identická s molekulárnou štruktúrou svalového glykogénu (tým sa odlišuje od štandardných foriem maltodextrínov, cyklických dextrínov s rozvetveným reťazcom atď.).
 • Sugar free = Vitargo neobsahuje aditívum jednoduchých cukrov, neobsahuje stopy lepku a je 100% kosher.
 • Dávkovanie pred výkonom, počas neho a po ňom = Vitargo nezaťažuje žalúdok a vstrebáva sa cca do desiatich minút.
 •  Klinicky testované s nasledujúcimi výsledkami: Vitargo zvyšuje hladinu glykogénu o 70 % rýchlejšie a o 77 % viac ako štandardné sacharidové kombinácie a 2,3× prechádza rýchlejšie žalúdkom, a to bez zažívacích problémov.
 •  Vitargo je vhodným transportným médiom pre ďalšie účinné látky, napr. voľné aminokyseliny, kreatín, arginín a ďalšie, ktorých účinok výrazne znásobuje.
 • 100% Original = originálne Vitargo priamo od výrobcu je garanciou jasného pôvodu a kvality, žiadne medzičlánky. Originálne Vitargo je navyše vo všetkých vyšších gramážach balené do špeciálnych ochranných vreciek po 1 kg (2 kg balenie tak obsahuje 2 vrecúška, 5 kg päť vrecúšok atď.).

Prečo Vitargo®?

Voľba produktu z radu Vitargo záleží na type vášho tréningu. Väčšina ľudí volí vďaka rýchlemu vstrebaniu zo žalúdka do tela pred pretekmi i po nich základné Vitargo. Ak sa venujete vytrvalostnému športu, bude pre vás najlepšie Vitargo s elektrolytmi, a to aj počas výkonu vďaka rýchlemu tráveniu a okamžitému nárastu energie. Pri silovom tréningu sa najviac osvedčí Vitargo v kombinácii s kreatínom, na rekonvalescenciu po cvičení zase Vitargo v kombinácii s proteínom.

Palivo pred výkonom

20 - 60 minút pred výkonom pite Vitargo. Zo žalúdka sa vstrebe v priebehu desiatich minút. Je však potrebné pamätať na to, že niektorí jedinci sa potrebujú cítiť pripravení a plní energie 20 minút pred pretekmi, zatiaľ čo iní už 30 - 45 minút pred výkonom.

Palivo počas výkonu

Pri výkone dlhšom ako 90 minút sa oplatí dopĺňať zdroj energie približne každých 45 - 60 minút. Ak chcete oddialiť moment vyčerpania energie a byť takzvane napred - teda doplniť Vitargo ešte pred vyčerpaním zásob energie - môžete doplňovať počas výkonu po cca 20 minútach.

Palivo po výkone

Po výkone užite Vitargo spolu proteínom čo najskôr (pred jedlom) na doplnenie paliva, regeneráciu a rast. Jedinci s veľmi vysokým príjmom sacharidov a bielkovín si môžu neskôr dať ešte jednu dávku Vitarga s proteínom.


Produkcia - garancia kvality

Špičkovo kvalitný 100% prírodný škrob Vitargo je patentovanou formou komplexných sacharidov (špeciálna frakcia amylopektínu) s unikátnymi vlastnosťami. Má ideálnu molekulárnu štruktúru, ktorá je takmer identická s molekulárnou štruktúrou svalového glykogénu (tým sa odlišuje od štandardných foriem maltodextrínov, cyklických dextrínov s rozvetveným reťazcom atď.).

Patentovaný škrob Vitargo pochádza zo špeciálne vybraných a striktne non-GMO fariem na juhovýchode Švédska. Tie vlastnia priamo farmári, nie korporácie. Produkcia prebieha pod dohľadom počítačov a neustále sa kontroluje, aby bola zaistená najvyššia možná kvalita.

Prášok Vitargo sa vyrába v uzavretom systéme. To znamená, že z produkcie ide priamo na balenie. Továreň spracovávajúca Vitargo tiež produkuje iba škrob. Neexistuje teda žiadne riziko kontaminácie. Každá vyprodukovaná šarža je mimo to testovaná v akreditovanom laboratóriu.


Kvalita a certifikácia

 • Zakázané látky - všetky produkty majú laboratórnu certifikáciu na absenciu zakázaných substancií.
 • Garancia kvality - Certifikácia podľa HACCP zaručuje bezpečnosť vyrábaných potravín a prevenciu distribúcie nebezpečných produktov. Systém HACCP je súčasťou štandardu BRC.
 • Továreň má tiež IPM systém (Integrated Pest Management) a neustále udržuje pracovné prostredie bez škodcov za pomoci preventívnych opatrení a absolútne minimálneho použitia pesticídov. Trvalá práca so systémom IPM vyraďuje riziko hygienických problémov.
 • Produkcia a spracovanie - kontrola kvality výroby je zaistená vďaka týmto certifikáciám (továreň LYCKEBY Starch AB):

        ISO 9001, od roku 1991

        ISO 14001, od roku 1998

        ISO 50001, od roku 2006

        Non-GMO, od roku 2013

        FSSC 22000

        Halal, Kosher

        Certifikát National Veterinary Institute, SVA, since 2005

 

Balenie:


2000g


Dávkovanie:


Návod na prípravu: Rozpustite 72 g * (1 porcia = cca 2,5 odmerky) v 600 ml vody. Postup: rozpúšťajte 72 g v 200 ml vody 30 sekúnd, po rozpustení doplňte do konečného objemu (500 - 600 ml).

Návod na použitie: Pite ako športový nápoj pred intenzívnym tréningom alebo počas intenzívneho tréningu či pretekov, alebo ako prípravu pred pretekmi: 1 - 2 porcie denne dva až tri dni pred pretekmi. V priebehu jednej hodiny konzumujte maximálne množstvo zodpovedajúce energetickej hodnote 3 350 kJ / 800 kcal v závislosti na intenzite a dĺžke trvania tréningu (závodu).


Vitargo® podrobné dávkovanie

1 / Kulturistika, kalistenika a silové športy

Energie pred výkonom: V prípade nadmernej záťaže počas dňa, veľkého pracovného vyťaženia atď., je vhodné zaradiť pred výkonom ľahko stráviteľnú energiu. Rozmixujte jednu dávku (72 g) Vitargo Pure, alebo Vitargo Carboloader v 500 - 600 ml vody a popíjajte 30 - 45 minút pred začatím tréningu.

Regenerácia po výkone: Bezprostredne po tréningu, skôr než idete do sprchy, dávkujte Vitargo Post (100 g) - rozmixujte v 600 ml vody. Urýchlite tak významne regeneráciu. V prípade, že nechcete používať umelé sladidlá, rozmixujte Vitargo Pure (72 g) v 500 - 600 ml vody. Nápoj možno obohatiť o proteín, napr. MyoTec Undenatured WPI (25 g).

2 / Kolektívne a loptové športy (futbal, hokej, hádzaná, basketbal, volejbal, tenis..)

Vytvorenie energetických zásob pred zápasom / výkonom

Jeden deň pred zápasom: Rozmixujte jednu dávku (72 g) Vitargo Pure alebo Vitargo Carboloader v 500 - 600 ml vody. Vypite celkom dve dávky počas dňa medzi jedlami.

V deň zápasu: Rozmixujte jednu dávku (72 g) Vitargo Pure alebo Vitargo Carboloader v 500 - 600 ml vody a popíjajte 30 - 45 minút pred zahájením zápasu.

Energia počas zápasu / výkonu

Rozmixujte Vitargo + Electrolyte (72 g) v 500 - 600 ml vody.

V prípade, že nechcete používať umelé sladidlá, rozmixujte Vitargo Pure (72 g) v 500 - 600 ml vody a pridajte 1 až 2 tablety High5 Zero Neutral.

Tieto inštrukcie sú pre okolitú teplotu 20 až 30 stupňov Celzia, ak je teplota vyššia, pridajte 100 ml vody k uvedenej hodnote, ak je teplota pod 20 stupňov, uberte 100 ml vody.

Regenerácia po zápase / výkone

Bezprostredne po zápase, skôr než idete do sprchy, dávkujte Vitargo Post (100 g) - rozmixujte v 600 ml vody. Urýchlite tak významne regeneráciu.

V prípade, že nechcete používať umelé sladidlá, rozmixujte Vitargo Pure (72 g) a MyoTec Undenatured WPI (25 g) v 600 ml vody.

3 / Vytrvalostné disciplíny (cyklistika, beh, triatlon, maratón..)

Vytvorenie energetických zásob pred pretekmi

Dva dni pred pretekmi: Rozmixujte jednu dávku (72 g) Vitargo Pure alebo Vitargo Carboloader v 500 - 600 ml vody. Vypite celkom dve dávky počas dňa medzi jedlami.

 Jeden deň pred pretekmi: rovnaký postup.

 V deň pretekov: Rozmixujte jednu dávku (72 g) Vitargo Pure alebo Vitargo Carboloader v 500 - 600 ml vody a začnite popíjať 30 - 60 minút pred začatím výkonu.

Počas pretekov

Rozmixujte Vitargo + Electrolyte (72 g) v 500 - 600 ml vody.

V prípade, že nechcete používať umelé sladidlá, rozmixujte Vitargo Pure (72 g) v 500 - 600 ml vody a pridajte 1 až 2 tablety High5 Zero Neutral.

Tieto inštrukcie sú pre okolitú teplotu 20 až 30 stupňov Celzia. Ak je teplota vyššia, pridajte 100 ml vody k uvedenej hodnote, ak je teplota pod 20 stupňov, uberte 100 ml vody.

Vitargo sa môže konzumovať v množstve 3 350 kJ / 800 kcal za hodinu, a to v závislosti na dĺžke a intenzite výkonu.

Regenerácia po skončení pretekov

Bezprostredne po zápase, skôr než idete do sprchy, dávkujte Vitargo Post (100 g) - rozmixujte v 600 ml vody. Urýchlite tak významne regeneráciu.

V prípade, že nechcete používať umelé sladidlá, rozmixujte Vitargo Pure (72 g) a MyoTec Undenatured WPI (25 g) v 600 ml vody.

 

Zloženie:


 

Škrob - patentovaná forma Vitargo®.

Nutričné informácie

 

Nutričné hodnoty 

 v 100 g

 v 72 g = 1 porcia *

Energetická hodnota

 1 600 kJ / 370 kcal

 1 150 kJ / 270 kcal

Tuky

 0 g

 0 g

- z toho nasýtené mastné kyseliny

 0 g

 0 g

Sacharidy

 91,7 g

 66,0 g

- z toho cukry

 0 g

 0 g

- z toho škrob

 91,0 g

 65,5 g

Bielkoviny

 0,1 g

 0 g

Soľ

 0 g

 0 g

Výrobca: Swecarb AS, Skeppsbron 11, 39231 Kalmar, Sweden

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: