Výrobcovia
 

Test Core 90 tab. - Fitness Authority

Test Core 90 tab. - Fitness Authority
Cena: 28,00 €
20,95 € (zľava 25%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: Fitness Authority
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: posledných 4 ks
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Test Core 90 tab. - Fitness Authority"

 

Ak pociťujete stále únavu, chcete budovať kvalitnú svalovú hmotu a zrýchliť regeneráciu Test Core je ten najideálnejší produkt pre vás!

Bohatá formula Test Core rýchlo zvyšuje hladinu voľného a celkového testosterónu až po najvyššiu fyziologickú úroveň. Nemusíte sa obávať žiadnych nežiaducich účinkov, naopak budete na sebe pozorovať zlepšenie regenerácie, zvýšenie sily, zlepšenie libida a nálady. Po 25 roku života začína produkcia testosterónu vo vašom tele prudko klesať. Po štyridsiatke môže absencia tohto hormónu vyvolať vážne poruchy. Tento androgénny hormón jednoducho nevyhnutný pre normálne fungovanie tela. Test Core obsahuje širokú škálu látok, ktoré nepriamo zvyšujú celkovú hladinu testosterónu (tribulus terrestris, senovka grécka, damiana), revitalizáciu (Gingko biloba, ženšeň, Rhodiola rosea) a zvýšenie voľného testosterónu (Avena sativa). Je preto dokonalým doplnkom medzi keratínovými cyklami, pretože minimalizuje stratu svalovej hmoty a zvyšuje jej kvalitu.

Výhody:

  •     Zvyšuje celkový testosterón
  •     Zvyšuje voľný testosterón
  •     Dramaticky zvyšuje libido
  •     Zvyšuje silu a zlepšuje zotavenie po tréningu
  •     Nepriamo zvyšuje svalovú hmotu
  •     Chráni pred rastom prostaty
  •     Napomáha telu prispôsobiť sa zvýšenej fyzickej a psychickej záťaži

Tribulus terrestris – štandardizovaný so 45% obsahom saponínov. Tribulus podaný perorálne ovplyvňuje hypofýzu, čo stimuluje sekréciu lutenizačného hormónu (LH). Zvýšenie koncentrácie LH v krvi dáva signál semenníkom, aby produkovali viac testosterónu. Vysoká hladina testosterónu podporuje rast svalovej hmoty a znižuje percento tuku súčasne. Tribulus má tiež pozitívne účinky na zdravie človeka: znižuje hladinu testosterónu a podporuje detoxikáciu organizmu. Vďaka tribulusu v Test Core zvýšite svalovú hmotu, silu a urýchlite regeneráciu po náročnom tréningu.

Rhodiola rosea extrakt – je prírodný adaptogén, ktorý pomáha telu adaptovať sa lepšie na duševnú a fyzickú záťaž. Má antioxidačné účinky, zlepšuje náladu, napomáha uvoľneniu a to najmä po ťažkom tréningu.

Arginín – aminokyselina, ktorá sa zúčastňuje pri výrobe oxidu dusnatého. Zlepšuje krvný obeh a zvyšuje spermatogenézu. Zlepšuje prekrvenie a tým aj dopravu všetkých zložiekTest Core do svalov. Okrem toho L-arginín zvyšuje erekciu zvýšením prietoku krvi v penise.

MACA – zlepšuje sexuálne funkcie a reguluje hormóny v tele. Maca veľmi rýchlo obnovuje normálnu činnosť endokrinného systému. Maca ako rastlina je bohatá na minerály, vápnik, draslík, železo, organickú síru, jód, zinok, mangán, horčík, selén a meď. Obsahuje tiež vitamín C, niacín a vitamíny B6 a B12.

Senovka grécka – rastlinný extrakt, ktorý zvyšuje anabolický stav. Steroidné saponíny zo senovky sú prekurzory anabolických hormónov, zabezpečujú retenciu dusíka, čo vedie k zlepšeniu syntézy proteínov. Dôležitým aspektom senovky je obsah 4-hydroxy-izoleucínu, ktorý pôsobí podobne ako inzulín, pretože znižuje hladinu cukru v krvi. Navyše senovka má protizápalové účinky.

Gingko biloba – zlepšuje prietok krvi v kapilárach. Spomaľuje starnutie tým, že zlepšuje činnosť CNS. Gingko riedi krv a tak zlepšuje transport kyslíka do svalov. Má energizujúce vlastnosti.

Epimedium L. – extrakt obsahuje icariin, silný posilňovač libida. Ovplyvňuje uvoľňovanie neurotransmitérov, ako je noradrenalín, dopamín, serotonín a znižuje hladinu kortizolu. Jeho najdôležitejšou schopnosťou je pozitívny vplyv na erekciu vďaka lepšiemu prietoku krvi. Icarín je testosterón „booster“, ktorý ovplyvňuje erekciu dvomi spôsobmi: mechanické (viac krvi) a duševné (zvýšené libido). Epimedium je jedinou prírodnou alternatívou tzv. „modrej tabletky“.

Ženšen – dobre známy a populárny rastlinný výťažok so širokým spektrom účinkov na ľudský organizmus. Obsahuje veľa vitamínov a minerálnych látok (takmer 200 látok), ktoré majú vysokú biologickú dostupnosť, vzhľadom k ich prirodzenej forme. Ženšen podporuje vstrebávanie živín a napomáha uľavovať od stresu.

Damiana – afrodiziakum, ktoré napomáha zvýšeniu sexuálnej aktivity. Obsahuje početné steroly, z ktorých telo môže produkovať hormóny.

Avena sativa – veľmi dôležitá látky v Test Core. Zvyšuje hladinu testosterónu, viazaním na SHBG (globulín viažuci pohlavné hormóny). SHBG - je globulín, ktorý sa viaže na testosterón. Voľný testosterón je kľúčom k zvýšeniu svalovej hmoty a sily, pretože dáva signál k syntéze svalových bielkovín.

Epilobium parviflorum extrakt – chráni pred zväčšovaním prostaty a zvyšuje hladinu testosterónu. Zvýšená hladina testosterónu stimuluje prostatu do rastu, čo môže viesť k zníženiu sexuálnej funkcie. Epilobium spomaľuje rast prostaty a znižuje zápal močovej a pohlavnej sústavy. Veľmi dôležitá látka pre užívateľov steroidov.

Muira Puama – výťažok z rastliny zvanej „strom potencie“ zvyšuje libido, uľavuje od stresu a uvoľňuje CNS.Balenie:


90 tabliet

 

Dávkovanie:


1 tableta 3 krát za deň pred jedlom.

 

Zloženie:


Odporúčaná dávka: 1 kapsula

Počet dávok v balení: 90

Čisté množstvo 90 kapsúl (180 g)

OBSAH 1 KAPSULI (% DDD) / 3 KAPSULE (% DDD)

Zinok 6,7 mg (67) / 20 mg (200)

Selén 16,7 mcg (30) / 50 mcg (91)

Bór 0,33 mg/1 mg

Tribulus terrestris extrakt (Tribulus terrestris) 166,7 mg/500 mg

Rhodiola rosea extrakt (Rhodiola rosea) 100 mg / 300 mg

L-arginín 50 mg / 150 mg

Extrakt z koreňa Maca (Lepidium meyenii) 3,3 mg / 10 mg

Extrakt z senovky gréckej seno (Trigonella foenum-graecum L.) 16,7 mg / 50 mg

Extrakt z listov ginkgo biloba (Ginkgo biloba) 6 mg / 18 mg

koreň ženšenu v prášku (Panax ginseng) 20 mg / 60 mg

extrakt z rastliny Damiana (Turnera difuse) 20 mg / 60 mg

Extrakt z ovsa (Avena sativa) 16,7 mg / 50 mg

Epilobium parviflorum extrakt 10 mg/30 mg

Koreň muira puama 10 mg/30 mg

Extrakt z kajenského korenia (Capsicum frutescens) 10 mg / 30 mg

% DDD - odporúčaná denná dávka

 

Zloženie:

tabletovacie látky (E460, Tribulus terrestris extrakt, Rhodiola rosea extrakt, L-arginín, extrakt z koreňa Maca, emulgátor (sójový lecitín), včelí vosk, koreň ženšenu, ovsený extrakt, síran zinočnatý, oxid horečnatý, Epilobium , extrakt z kajenského korenia, seleničitan sodný, extrakt z senovky gréckej seno, extrakt z Gingko biloba, Damiana extrakt, boritan sodný.

Upozornenie: Nekonzumujte pokiaľ ste alergický na ktorúkoľvek zložku prípravku. Nie je vhodné pre jedincov mladších ako 18 rokov, pre gravidné a dojčiace ženy. Chráňte pred deťmi. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nevystavujte priamym slnečným lúčom.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: