Výrobcovia
 

Anabolic Iso Whey 2000g - Kevin Levrone

Anabolic Iso Whey 2000g - Kevin Levrone
Cena: 60,00 €
49,95 € (zľava 16%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: Kevin Levrone
Dostupnosť: Skladom
Príchuť:
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Anabolic Iso Whey 2000g - Kevin Levrone"

 

ANABOLIC ISO WHEY predstavuje niečo úplne mimoriadneho v otázke nutričnej skladby srvátkových bielkovín. Anabolic ISO WHEY obsahuje 85g „kryštalicky“ čistého izolátu srvátkovej bielkoviny na 100g prášku. Tento vysoký obsah bielkovín podtrhnutý prítomnosťou vysoko biologicky dostupných aminokyselín vytvára unikátne fyziologické prostredie, ktoré veľmi pomáha anabolickým procesom svalových bielkovín – skrátka rýchlemu nárastu objemu svalovej hmoty.


Vzhľadom k tomu, že vrcholný profesionálni i amatérski športovci požadujú niečo omnoho via než len doporučenú dennú dávku proteínu, je ANABOLIC ISO doplnený i o ďalšie efektívne látky – 3000mg kreatín monohydrátu a 500mg kyseliny D-asparágové. Táto účinná synergická kombinácia látok je perfektná odpoveď na otázku aký doplnok zvoliť, aby bol pomer rýchlosť-kvalita-cena, čo najvýhodnejší. Kreatín monohydrát v ANABOLIC ISO WHEY pracuje na regenerácii ATP a zvyšuje syntézu bielkovín, čo vám umožní dosiahnuť väčšieho svalového rastu za kratšie dobu. Kyselina D-asparágová zvyšuje prirodzenú hladinu biologicky dostupného testosterónu v tele, čím maximalizuje anabolické účinky.


Potom tu vystupuje 1000 mg Taurínu, ktorý má jasnú úlohu - pomáha zlepšiť priepustnosť krvného obehu a stabilizovať krvné cukry. Oba javy sú nevyhnutné pre udržanie hormonálnej stability počas silných anabolických reakcií.

Produkt LEVRO ANABOLIC ISO WHEY je výrazom pre vynikajúci anabolický komplex srvátkových bielkovín, určený športovcom, ktorí chcú niečo dokázať.


IZOLÁT SROVÁTKOVEJ BIELKOVINY

Izolát srvátkovej bielkoviny WPI je frakcia srvátkovej bielkoviny podrobená mikro a ultrafiltrácií, ktorá umožňuje získať najvyšší stupeň koncentrácie bielkovín v produktu (viac ako 90%). Má najvyšší obsah aminokyselín s rozvetveným reťazcom BCAA, ktorý nie je menší ako 25 g na 100 g! Okrem toho neobsahuje žiadne sacharidy a tuky. V kombinácii s prípravkom Optipep® ovplyvňuje zvýšené inzulínové reakcie ľudského tela po jeho spotrebe. Izolát rovnako ako hydrolyzát srvátkovej bielkoviny by mal byť konzumovaný ihneď po prebudení alebo okamžite po tréningu, aby sa využila jeho väčšia vstrebateľnosť. Obe frakcie WPI a WPH sa navzájom doplňujú, vďaka vlastnostiam ako rýchlosť absorpcie a najvyššej biodostupnosti srvátkového aminogramu, ktoré majú zásadný význam. Vzhľadom k rýchlej vstrebateľnosti WPI a stimulačnému účinku na sekréciu inzulínu môže srvátkový izolát zastúpiť funkciu glykogénu strateného počas ťažkého tréningu, táto reakcia sa môže objaviť hlavne pri nedostatku sacharidov.

Kreatín je prirodzenou súčasťou výbavy buniek. Kreatín sa vyskytuje vo svalstve, mozgu, krvi, a to vo forme kreatínfosfátu alebo ako voľný. Denná fyziologická potreba kreatínu pre bežného človeka je okolo 2g kreatínu, z ktorých časť získava organizmus z potravy a časť vlastnou produkciou z aminokyselín – glycínu, arginínu a methionínu. Zvýšený prísun kreatínu vedie k rastu hladiny kreatínfosfátu v bunke. Zásoba tohoto makroenergického kreatínfosfátu slúži k zachovaniu potrebného množstva ATP (adenosintrifosfátu) ako zdroja energie pre svalový sťah. Bolo zistené, že suplementácia kreatínom vo vyšších dávkach po dobu 2-3 dní zvýši hladinu kreatínfosfátu vo svale, čo je jeden zo základných predpokladov zvýšenia rýchlostného výkonu.

DAA – D-asparágová kyselina (DAA) je neessenciálna, prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina v mnoho zdrojoch našej potravy. Nachádza sa hlavne v hypofýze, hypothalámu a v semenníkoch. D-asparágová kyselina sa viaže na konkrétny, takzvaný NMDA receptor. V hypotalámu stimulácie NMDA receptorov vedie k produkcii gonadotropín releasing hormonu (GnRH). Prikazuje hypofýze uvolňovať luteinizačný hormón (LH) a folikuly stimulujúceho hormónu (FSH). LH a FSH v semeníkoch zaháji proces, ktorý vedie k uvolňovaniu testostéronu. Stimulácia NMDA receptorov v hypotalámu tiež vedie k uvoľňovaniu hormónu GHRH, ktorý podporuje vylučovanie rastového hormónu.

Taurín je aminokyselina – respektíve je derivátom aminokyseliny, a preto je niekedy zaradený k aminokyselinám, hoci absentuje karboxylovú skupinu. Presnejšie by preto bolo označenie aminosulfonová kyselina.
Reguluje hladinu tekutín vo svaloch tým, že „naťahuje“ glukózu a aminokyseliny do svalových buniek. Jeho efekt možno prirovnať účinku inzulínu, teda vlastne pôsobí anabolicky, podporuje, zväčšuje a dáva svalu sílu, ale bez znižovania hladiny krvného cukru. Má tiež dôležitý efekt i pri znižovaní hladiny kyseliny mliečnej, čo je dôležité u športovcov, pri intenzívnych tréningoch alebo u ťažko pracujúcich ľudí. Vďaka hydratácii zvyšuje objem svalových buniek a pomáha udržovať rovnováhu minerálov, a teda potlačovať riziko svalových kŕčov.

 

Balenie:


2000g

 

Dávkovanie:


Rozmiešajte 1 odmerku prášku (30g) v 200 ml vody alebo odstredeného mlieka. Užijte 1 dávku pred tréningom a druhú ihneď po ňom.

 

Zloženie:


 

Nutričné informácie:

Zloženie jednej dávky

100 g (%NRV)

30 g (%NRV)

Energetická hodnota

1678kJ/396kcal

503kJ/119kcal

Tuky

4g

1,2g

z toho nasýtené mastné kyseliny

3,3g

1g

Sacharidy

5g

1,5g

z toho cukry

3,4g

1g

Bielkoviny

85g

25,5g

Soľ

0,3g

0,09g

Kreatín Monohydrát

10000mg

3000mg

z toho kreatín 

8400mg

2520mg

Taurín

3333mg

1000mg

Kyselina D-asparágová (DAA)

1666mg

500mg

Typický aminokyselinový profil

100g

 

L-leucín

10,1g

 

L-isoleucín

7,5g

 

L-valín

6,4g

 

BCAA celkom

24g

 

Kyselina L-asparágová

11,4g

 

Kyselina L-glutámová

19,5g

 

L-serín

4,9g

 

Glycín

1,1g

 

L-histidín

1,0g

 

L-arginín

1,5g

 

L-threonín

7,3g

 

L-alanín

5g

 

L-prolín

5,7g

 

L-tyrosín

1,9g

 

L-metionín

1,7g

 

Cysteín

2,0g

 

L-fenylalanín

2,4g

 

L-lysín

9,3g

 

L-tryptofan

1,3g

 

Izolát srvátkovej bielkoviny (z mlieka), kreatín monohydrát, kakao1, taurín, instantná káva 8, kakao 7,8, kyselina D-asparágová (DAA), zahušťovadlo (celulózová guma), protihrudkujúca látka (E551), aróma 1,5,6,8, aróma 2,3,4,7,9, soľ 1,8, koncentrát šťavy z červenej repy 3, farbiva (E150c 6, E160a 2,4,6), regulátor kyselosti (kyselina citrónová)3 , sladidlo (sukralóza, acesulfám draselný).

 

 

 

Upozornenie: Neprekračujte 1 dávku denne. Doplnky stravy nie sú náhradou bežnej a vyváženej stravy. Neužívajte, ak ste alergický, na ktorúkoľvek zložku prípravku. Tento produkt nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Môže obsahovať obiloviny (lepok), vajcia a sóju. Výrobok skladujte mimo dosah detí. Skladujte pri izbovej teplote v uzavretej nádobe na suchom mieste. Chraňte pred svetlom.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: