Výrobcovia
 

Kreatin Pure 500g - Kompava

Kreatin Pure 500g - Kompava
Cena: 26,90 €
21,95 € (zľava 18%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: Kompava
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Kreatin Pure 500g - Kompava"

 

Kreatín Pure je výživový doplnok pre športovcov na zvýšenie výkonnosti, výbušnosti a rýchlosti.

Kreatín je aminokyselina prirodzene sa vyskytujúca v tele, ktorá sa využíva na energetické zásobovanie svalov, mozgu, srdca, ale aj samotných buniek. Podporuje rast svalovej hmoty, zlepšuje silu, dynamiku a fyzickú výkonnosť. Zároveň kreatín pôsobí aj ako antioxidant, ktorý chráni bunky pred poškodením voľnými radikálmi. Prirodzene sa vyskytuje hlavne vo svalovine, a to najmä červenom mäse a v rybách, preto je u vegánov a vegetariánov veľmi žiadaný. Ľudský organizmus má schopnosť syntetizovať kreatín len v prípade dostatočného množstva aminokyselín arginínu, metionínu a glycínu.

Je ideálny pri výbušných športoch (kulturistika, vzpieranie, crossfit...) na celkovú silu a rýchlosť. Dostatok kreatínu napomáha udržiavať optimálnu koncentráciu ATP (adenozíntrifosfát), vo forme kreatínfosfátu, ktorý je využívaný po vyčerpaní glykogénových zásob na svalovú prácu. Zvyšuje fyzickú výkonnosť pri opakovaných vysokointenzívnych cvičeniach s krátkymi intervalmi odpočinku. Denný príjem kreatínu (3 g) môže zvýšiť účinok odporového tréningu a svalovú silu u ľudí starších ako 55 rokov.

 

Kreatín Pure obsahuje:

Kreatín je súčasťou kreatínfosfátu, ktorý je najrýchlejším, najpohotovejším zdrojom pre resyntézu ATP, pri krátkych a veľmi intenzívnych cvičeniach. Jeho zásoby sú vo svale vyššie, než zásoby ATP.

 
Pre koho je produkt určený:
  •     Pre športovcov, ktorí vykonávajú veľmi intenzívne cvičenia
  •     U výbušných typov športov ako kulturistika, vzpieranie, silový trojboj, šprint, crossfit
  •     Pre ľudí s namáhavou mentálnou prácou
  •     Pre študentov s potrebou okamžitej koncentrácie
  •     Pre starších ľudí pre zlepšenie celkovej vitality organizmu a funkcie mozgu
  •     Pre vegánov a vegetariánov
  •     Pre mládež od 15 rokov

 

Balenie:


500g

 

Dávkovanie:


Zaťažovacia fáza: 5 g kreatínu 4 – 5 krát denne v priebehu 1. týždňa. Cieľom tejto fázy je maximálne nasýtenie svalov kreatínom.

Udržiavacia fáza: 5 g kreatínu 1 – 2 x denne v priebehu 4 – 6 týždňov.

Najlepšie užívať nalačno so sacharidovým nápojom (cukry sú dôležité na prenos kreatínu do bunky), pred tréningom a pred spaním.

Odporúčame 2 týždňovú prestávku medzi ďalším užívaním.

1 odmerku prášku (5 g) rozmiešajte v 250 – 300 ml sladkej vody alebo džúsu. Pre lepšie využitie a vstrebateľnosť odporúčame kombinovať so sacharidovým nápojom (Gainer koktail, EnergoFit, HypoFit).

 

Zloženie:

Kreatín - monohydrát

UPOZORNENIE: Nie je určený pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, v dobre uzavretom obale, mimo dosahu malých detí. Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte.
 
Rozhodnutie ÚVZSR OHUBPZU/4982/2007/Ht
 
No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.
 
 
 

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: