Výrobcovia
 

Testodrol 3+ - AP

Testodrol 3+ - AP
Cena: 20,00 €
17,90 € (zľava 10%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: AP
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: posledných 2 ks
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Testodrol 3+ - AP"

 

Testodrol 3+ je testosterónová prevratná kombinácia látok pri ktorej sa na zvýšenie hladiny testostéronu v krvi, sexuálnej výkonnosti, plodnosti, ale aj sily, vytrvalosti  a svalovej hmoty podieľajú 3 vysoko účinné látky TRIBULUS TERRESTRIS 90%, MACA PERUÁNSKA a ZMA+B6. Týmto látkam sa medzi športovcami hovorí ,,POVOLENÝ DOPING,, a tento výžívový doplnok by nemal  chýbať v príprave žiadneho športovca.

 

Balenie:


90 tabliet
 

Dávkovanie:


Užívajte spolu 3 tablety denne, najlepšie ráno, 30min pred tréningom a pred spaním. V deň voľna rozdeľte túto dávku na ráno a večer. Doporučujeme zapiť dostatočným množstvom vody.

 

Zloženie:


Tribulus terrestris 90%, Maca peruánska, zinok (glukonan zinočnatý),horčik (oxid horečnaty), vitamin B6 (pyridoxínhydrochlorid), mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý (pomocné látky).

NUTRIČNÉ HODNOTY

Veľkosť jednej dávky:

3 tbl.

Tribulus terrestis 90%

 

Maca peruánska

750 mg

 

750 mg

Horčík

300 mg

80% RI

Zinok

15 mg

150% RI

Vitamín B6

6 mg

428% RI

 

Upozornenie: Výživový doplnok určený predovšetkým pre športovcov. Nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy. Výrobok uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Nie je vhodný pre deti, tehotné ženy, kojace matky. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: