Výrobcovia
 

Animal Cuts 42 sáčkov - Universal Nutrition

Animal Cuts 42 sáčkov - Universal Nutrition
Cena: 49,95 €
42,95 € (zľava 14%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: UNIVERSAL NUTRITION
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: posledných 1 ks
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Animal Cuts 42 sáčkov - Universal Nutrition"

 

Animal Cuts je najpredávanejší a najkomplexnejší spaľovač tukov na trhu. Je špeciálnou formulou na vyrysovanie svalov s takou silnou účinnosťou, že ho používajú aj profesionálni športovci a kulturisti. Pozostáva až z 38 účinných látok, ktoré sú obsiahnuté v dostatočne efektívnych množstvách.


Animal Cuts je najsilnejší komplexný spaľovač tukov na trhu

Animal Cuts od Universal Nutrition je jedným z najobľúbenejších komplexných spalovačov tukov. Je určený pre každého, kto hľadá účinnú pomoc pri chudnutí a rysovaní svalovej hmoty bezpečným spôsobom. Neobsahuje látku epehedra, pri ktorej sa zistilo, že môže byť nebezpečná.    

Tento spaľovač tukov obsahuje kombináciu látok podporujúcich termogenézu, odvodnenie organizmu a zrýchlenie metabolizmu. Ďalej obsahuje nootropiká, ktoré patria medzi látky známe pre ich pozitívny vplyv na psychický výkon a takisto adaptogény. Adaptogény sú látky, ktoré môžu pomôcť vysporiadať sa so stresom, lepšie sa na neho adaptovať a zlepšiť odolnosť organizmu. Najlepší efekt spaľovania tukov sa dosiahne pri užívaní v nadväznosti na fyzickú aktivitu.

Komplexné a univerzálny produkt Animal Cuts zodpovedá všetkým očakávaniam, ktoré sú kladené na spaľovače tuku. V každom paku nájdeme až 38 aktívnych účinných látok, ktoré vám po odporúčanú dobu užívania pomôžu zvýšiť účinnosť chudnutia a spaľovania tukov. Obsiahnuté látky pomáhajú spáliť viac kalórií behom športovej aktivity, ale aj keď akurát nič nerobíte.


Účinné komplexy v Animal Cuts:

 • Stimulačný komplex
 • Metabolický komplex
 • Thyroidny komplex
 • Odvodňovací komplex
 • Nootropický komplex
 • Komplex ihnibitujúci kortizol
 • Komplex k podpore pocitu sýtosti
 • Komplex na podporu maximálnej vstrebateľnosti látok

           

Animal Cuts a jeho výhody:

 • je účinný komplexný spaľovač tukov
 • obsahuje zmes 38 účinných látok
 • pôsobí v 8 špaciálne navrhnutých funkčných komplexoch
 • pomáha s vyrysovaním svalov a ich prekrvením
 • zahreje a nabudí na tréning
 • najlepšie funguje v nadväznosti na športovú aktivitu

 

Balenie:


42 sáčkov

 

Dávkovanie:


3 týždne užívajte 2 balíčky denne. 1 balíček užite po prebudení a ďalší o 4-6 hodín neskôr. Po 3 týždňoch si dajte prestávku 1 týždeň a začnite znovu. Stimulant komplex je v červených kapsulách a Water Shedding komplex je v modrých kapsulách.

 

Zloženie:


Tabuľka nutričných hodnôt:

Nutričné hodnoty 

1 dávka (1 sáčok)

Stimulant Complex

750 mg

Kofeín bezvodý, kolový orech (plod), guarana (semeno), Yerba Mate (list), sibírsky ženšen (koreň) (Eleutherococcus senticosus)

 

Metabolic Complex

750 mg

Extrakt z listov zeleného čaju (polyfenoly / EGCG), extrakt z čaju Oolong (polyfenoly), extrakt z listov čierneho čaju (polyfenoly), extrakt z kávových zŕn (polyfenoly), extrakt z listov bieleho čaju (polyfenoly)

 

Thyroid Complex

350 mg

L-Tyrozín, extrakt z olivových listov (oleuropeín), Salvia Officinalis (list)

 

Water Shedding Complex

800 mg

Koreň púpavy (taraxol, taraxerol), koreň žihľavy, koreň lopúcha, Uva Ursi (list), plod borievky, zelerové semienko

 

Nootropic Complex

500 mg

Gotu Kola (nadzemné časti), cholín (ako bitartrát), Bacopa Monniera (bacopasidy A & B) (list),

 

Cortisol Inhibiting Complex

300 mg

Extrakt z koreňa ašvagandy (withanolides), ženšen pravý (Panax Ginseng) (koreň), fosfatidylserín, extrakt z kôry magnólie.

 

CCK Boosting Complex

300 mg

Psyllium (semeno), jablčný pektín (plod), škorica (kôra)

 

Bioavailability Complex

500 mg

Extrakt z koreňu zázvora (gingeroly, shogaols), Cayenne (plod), grepfruit (6,7-Dihydroxybergamotín) (šupka), kvercetín, Naringin (citrus), extrakt z  Piper Nigrum

 

 

Ostatné zložky: Želatína (siričitany), fosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, stearát horečnatý, kyselina stearová, oxid titaničitý, sója, FD&C Blue #1, FD&C Red #40, FD&C Yellow #6, FD&C Yellow #5.

       

Upozornenie: Skladujte na suchom a chladnom mieste, mimo dosah slnečného žiarenia starostlivo uzavreté! Skladujte mimo dosah malých detí. Nie je určený pre deti do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy! Produkt neužívajte ako náhradu rozmanitej stravy. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Prešlo testami na nezávadnosť voči ľudskému zdraviu. Užívanie konzultujte so svojim lekárom ak ste liečený alebo diagnostikovaný s nejakou chorobou a užívate liek na predpis alebo voľne predajný. Výrobca, dovozca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

 

Alergénové upozorneni: Vyrobené v zariadení, ktoré spracováva mlieko, sóju, vajcia, arašidy, orechy, ryby, kôrovce a pšeničné výrobky.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: