Výrobcovia
 

BCAA 1500 + Lysine 300 tab. - GymBeam

BCAA 1500 + Lysine 300 tab. - GymBeam
Cena: 29,95 €
16,95 € (zľava 43%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: GymBeam
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "BCAA 1500 + Lysine 300 tab. - GymBeam"

 

BCAA 1500 mg + Lysine obsahuje aminokyseliny s rozvetveným reťazcom, leucín, izoleucín, valín, a lyzín, ktoré sa podieľajú na syntéze bielkovín a tvoria tretinu svalových bielkovín. Ľudské telo ich nedokáže samo vytvoriť, preto ich musí prijímať zo stravy a výživových doplnkov.


BCAA 1500 mg + Lysine - obsahuje esenciálne aminokyseliny BCAA a lyzín pre podporu syntézy bielkovín

BCAA 1500 mg + Lysine je zdroj esenciálnych aminokyselín v tabletovej podobe, obsahuje leucín, izoleucín, valín a lyzín. BCAAaminokyseliny s rozvetveným reťazcom a tvoria až jednu tretinu svalových bielkovín. Sú esenciálne, čo znamená, že si ich telo nedokáže samo vytvoriť, a preto je potrebné ich prijímať v strave alebo v podobe výživových doplnkov. V ľudskom tele sa podieľajú na syntéze proteínov a následnej tvorbe bielkovín, ktoré sú dôležité pre rast a udržiavanie svalovej hmoty. Zvýšený príjem BCAA je užitočný pre športovcov a aktívnych ľudí, ktorí potrebujú dopĺňať živiny pre adekvátny rast a regeneráciu svalov. Zloženie je obohatené o esenciálnu aminokyselinu lyzín v podobe L-lyzín hydrochloridu. Jednou dávkou produktu prijmete až 4 g BCAA a 2 g L-lyzínu

 

BCAA 1500 mg + Lysine a jeho výhody:

  • obsahuje 4 g BCAA a 2 g L-Lyzínu
  • podieľa sa na proteínovej syntéze
  • podporuje regeneráciu a rast svalov
  • zabraňuje rozpadu svalových tkanív

 

Balenie:


300 tabliet

 

Dávkovanie:


 

Užite 4 tablety 20 minút pred a 4 tablety po tréningu. V deň voľna užite jednu dávku ráno na lačno a druhú večer pred spaním. 

 

Zloženie:


L-Leucín, Lyzín, L-Izoleucín, L-Valín, hydrogenfosforečnan vápenatý, mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý

Nutričné hodnoty:

Nutričné hodnoty

1 dávka (4 tablety)

L-leucín

2000 mg

L-izoleucín

1000 mg

L-valín

1000 mg

L-lyzín HCL

2000 mg

Upozornenie: Doplnok výživy. Výrobok nieje náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chránte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.Skladujte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Alergény: Alergény sú v zložení vyznačené tučným písmom. Minimálna trvanlivosť: uvedená na obale.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: