Výrobcovia
 

Gold Vita-Min Anti-Ox 60 kaps. - Olimp

Gold Vita-Min Anti-Ox 60 kaps. - Olimp
Cena: 22,00 €
14,50 € (zľava 34%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: Olimp
Dostupnosť: Skladom
MINIMÁLNA TRVANLIVOSŤ:
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Gold Vita-Min Anti-Ox 60 kaps. - Olimp"

 

MINIMÁLNA TRVANLIVOSŤ 6.11.2020. POSLEDNÝ 1 KS.

Výborný vitamínovo antioxidačný doplnok výživy pre športovcov pre bezpečnosť v športe.

Mierne a stupňované cvičenie, keď začíname tvrdo trénovať v tele hromadí stále väčšie množstvo reaktívnych foriem kyslíka (ROS), čo spôsobuje oxidačný stres a narušuje oxidatívnu rovnováhu tela. Veľmi nebezpečné dôsledky tohto procesu sú:

Peroxidácie lipidov (poškodenie lipidov) - môže viesť k strate súdržnosti bunkových membrán v dôsledku oxidácie lipidov a lipoproteínových frakcií. Tento proces podporuje napríklad tvorbu aterosklerotického príznaku.

Poškodenie DNA - čo môže viesť k trvalým zmenám v genetickom kóde buniek

Poškodenia aminokyselín a proteínov - spôsobuje zmeny v ich štruktúre, a teda oslabenie výstavby bunkových elementov a účinnosť biochemických reakcií – úbytok svalovej hmoty, oslabenie, atrofia

Koncentrácia antioxidantov a enzýmov podieľajúcich sa na ich odstránení je oveľa nižšia vo svale ako v iných orgánoch, ako je napríklad pečeň. To vytvára určitú potrebu pre správne doplnenie látok týchto vlastností, a to najmä u fyzicky aktívnych ľudí. Je zrejmé, že naša strava by mala byť obohatená o produkty funkčné, kvalitatívne, naproti produktom „Junk food“.


Teraz máte k dispozícii silný a koniec koncov jeden dokonale zložený produkt!

Olimp Gold Vita-Min Anti-OX Super Sport je zostavený z najdôležitejších antioxidantov pre športovcov (Anti-OX POWER zmes) a vitamíny (vrátane PureWay-C ®, vitamíny B, kyselina listová, anabolický a imunoaktívny vitamín D) a chelátové Albion ® minerálne látky, aminokyseliny (Vita-MIN Power Complex), k udržaniu neochvejného zdravotného stavu a maximálnej úrovne  tréningu. Celá kompozícia je doplnená patentovanou zmesou AstraGin™ vytvorenou s cieľom asimilovať najlepší kvalitatívny výsledok formulácie vitamínov a minerálnych látok.


Anti-OX Power zmes

špeciálne pre športovcov a fyzicky aktívnych ľudí zahŕňa:

OXXYNEA ® - patentovanú zmes pozostávajúcu z 22 druhov ovocia a rastlinných výťažkov, vybraných pre získanie najvyššej ORAC antioxidačnej kapacity 5000, čo zodpovedá kilogramovej porcii ovocia a zeleniny denne! Táto koncentrovaná forma zlúčeniny je ideálna pre športovcov, ktorí nie sú schopní konzumovať dostatočné množstvo zeleniny a ovocia. Výskum ukázal, že OXXYNEA® môže znížiť hladinu celkového cholesterolu, zvyšuje hladinu dobrého cholesterolu v plazme, rovnako zvyšuje telesný antioxidačný potenciál. Obsahuje  tiež veľké množstvo polyfenolov (antokyanov, proantokyyanov, fenolových kyselín), flavonoidov a karotenoidov.

Trans Resveratrol - v obrovskej dávke 100 mg, silný antioxidant, spomaľuje proces starnutia, posilňuje imunitný a nervový systém, zlepšuje funkciu endotelu ciev, zlepšuje ich pružnosť, aby sa zabránilo ich vývoju v zápale a aterosklerózy. Medzi kulturistami je táto zmes ideálna ako inhibítor aromatázy na minimalizovanie negatívnych účinkov na estradiol. Stojí tiež za zmienku, že niektoré štúdie popisujú pozitívne účinky resveratrolu v protinádorovej aktivite. Ak chceš naplno využiť potenciál tejto látky, mal by byť podávaný s inými flavonoidmi, zvyšuje sa jeho biologická dostupnosť a úroveň aktivity. Jedným z kľúčových je prítomný v Gold Vita-MIN proti OX Super Sport  - quercetin a lykopén a extrakt zo zeleného čaju.

Extrakt Rhodiola Rosea - štúdie ukazujú, že najdôležitejšie účinné látky sú polyfenoly pochádzajúce z lesných zmesí, na čele s Rosavinmi, ktoré vykazujú antistresové a antidepresívne vlastnosti, vďaka pozitívnemu vplyvu na hladinu serotonínu v mozgu. Rosavin tiež vplýva na srdcový sval, má protinádorové, antioxidačné a imunostimulačné vlastnosti. Pomáha zlepšovať duševné funkcie, a tiež chráni pečeň pred anabolickými androgénnymi steroidmi.

Extrakt Astaxantín - karotenoid so silnými antioxidačnými vlastnosťami, patrí do skupiny xantofyly. Prirodzene sa tvorí, okrem iného, v morských riasach a planktóne, rovnako ako v niektorých druhoch húb a plesní. Má vlastnosti na potlačenie zápalu, reguluje hladinu cholesterolu v krvi a tiež zvyšuje citlivosť buniek na inzulín. Pre športovcov má ďalšie výhody, ako urýchlenie redukcie telesného tuku a zvýšenie vytrvalosti pri cvičení. Je tiež známy pre svoj ​​osvedčený stimulant k zlepšeniu plodnosti.  Pravidelná konzumácia 5 mg astaxantínu môže účinne zlepšiť tvoje zdravie.

Extrakt z listov artičokov - hlavnou zložkou zodpovednou za jeho činnosť je cynaryna, ktorej sú pripočítané hlavne hepatoprotektívne vlastnosti, a zlepšenie sekrečnej činnosti pečene. Nedávne štúdie ukazujú, že extrakt pomáha udržiavať normálny krvný tlak a zabraňuje patologickému zúženiu krvných ciev. Po celú dobu sa tiež skúmajú jeho vlastnosti v smere udržiavania správnej lipidémie.

Extrakt z hroznových jadier - aktívne zložky môžu byť schopné prekonať hematoencefalickú bariéru a účinne chrániť pred poškodením nervovej sústavy, tiež prevencii srdcových ochorení, posilnenie cievnej steny a prevencii žilovej kalcifikácie. Okrem toho, proanthocyanidiny vykazujú silné protirakovinové účinky.

Extrakt z listov zeleného čaju - antioxidant, pomáha chudnutiu, posilňuje organizmus - dodáva telu potrebné antioxidanty (EGCG).

Extrakt brusnice - bráni ochoreniu močových ciest, antibakteriálne a čistiace pôsobenie.

Kyselina alfa-lipoová - jeden z najsilnejších a najznámejších antioxidantov, zvyšuje zásoby glykogénu v pečeni, znižuje hladinu lipidov v krvi, korešponduje s lepšou duševnou a fyzickou odolnosťou, a navyše pôsobí protizápalovo a vyrovnáva hladinu cukru v krvi.

Koenzým Q10 - je zodpovedný za správnu funkciu všetkých tkanív a orgánov, odďaľuje proces starnutia.

Citrusové bioflavonoidy - zvýšenie hladiny vitamínu C v bunkách, znižujú priepustnosť a krehkosť ciev.

Quercetin  - má vysokú antioxidačnú aktivitu, inhibuje enzýmy podieľajúce sa na rozvoji zápalových procesov a podporuje imunitný systém zvýšením počtu mitochondrií.


Ak sa naozaj chcete starať o svoje zdravie, nevyberte si priemerný, ale úplne dokonalý - GOLD VITA-MIN proti OX ™ Super Sport!

Olimp Gold Anti-OX je produkt, ktorý ľahko pokryje zvýšené nároky tela uniesť ťažkú fyzickú námahu s pomocou bioaktívnych látok, vitamínov a minerálov. Určený pre dospelých a fyzicky aktívnych športovcov. Prípravok kontraindikovaný u žien počas tehotenstva alebo dojčenia.

 

Balenie:


60 kapsúľ

 

Dávkovanie:


1 + 1 kapsulu denne (1kaps. Minerály, 1 kaps Vitamínovo antioxidačná zložka).

 

Zloženie:


 

NUTRIČNÉ HODNOTY:

Aktívne zložky:

Obsah na dávku (1 kps)

% Doporučenej Dennej Dávky

POWER VITA_MIN komplex

   

Minerály:

   

Vápnik

160 mg

20%

Horčík

65 mg

17,3%

Zinok

10 mg

100%

Železo

2,8 mg

20%

Mangán

2 mg

100%

Meď

1000 mcg

100%

Selén

55 mcg

100%

Vitamíny:

   

Vitamín C

240 mg

300%

Vitamín B6

4,2 mg

300%

Vitamín B2

4,2 mg

300%

Vitamín B1

3,3 mg

300%

Kyselina listová

600 mcg

300%

Vitamín D

15 mcg

300%

Vitamín B12

7,5 mcg

300%

AstraGin ©

10 mg

 

POWER ANTI_OX zmes

   

OXYNEA ® (patentovaná zmes rastlinných a ovocných výťažkov):

 200 mg

 

Paradajka

   

Mrkva

   

Zelený čaj

   

Brokolica

   

Kapusta

   

Cibuľa

   

Cesnak

   

Olivy

   

Z pšeničných klíčkov

   

Uhorka

   

Špargľa

   

Bielych a červených hrozna

   

Oranžový

   

Grapefruit

   

Čierna Huckleberry

   

Papája

   

Ananás

   

Jahoda

   

Jablko

   

Marhuľa

   

Čerešňa

   

Čierne ríbezle

   

Extrakt z hroznových jadier (95%)

150 mg

 

Extrakt zo zeleného čaju (95% EGCG)

150 mg

 

Bioflavonoidy Citrus (40%)

150 mg

 

Trans-Resveratrol (extrakt z hroznových plodov)

100 mg

 

Rhodiola (4% rosavin)

100 mg

 

Quercetin

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: