Výrobcovia
 

Joint Care Drink 280g - Prom-In

Joint Care Drink 280g - Prom-In
Cena: 24,50 €
18,20 € (zľava 25%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: PROM-IN
Dostupnosť: Skladom
Príchuť:
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Joint Care Drink 280g - Prom-In"

 

Prémiová viaczložková kĺbová výživa v prášku, obohatená o vitamín C.

Jedna dávka obsahuje až:

  • 5000 mg hydrolyzovaného kolagénu Fortigel®
  • 5000 mg hydrolyzovaného kolagénu Tendoforte®
  • 1200 mg glukozamín sulfátu
  • 600 mg metylsulfonylmetánu (MSM)
  • 600 mg chondroitín sulfátu

Ako ochrániť kĺby a väzy? Odpoveďou je kĺbová výživa Joint Care Drink

Nie je  kĺbovka ako kĺbovka. Prišlo nám už niekoľko dotazov, aký je rozdiel medzi našim novým produktom a tým, či oným. Rozdiel je úplne zásadný. A to zloženie. Áno, náš produkt obsahuje základné chondroprotektíva, ako je glukozamín, chondroitín alebo MSM. Áno, aj extra veľkú dávku kyseliny hyalurónovej. Toto všetko je ale iba základ. A je to tá výrazne lacnejšia položka zloženia. Čo je, ale unikátne, je použitie špeciálnych kolagénov. Nie kolagénov síce s “R-kom”, ale bez preukázanej účinnosti. Ale kolagénov s cieleným účinkom. 


Napríklad prečo práve FORTIGEL® a nie iný lacnejší kolagén?

Ako sme spomínali vyššie, zloženie novej kĺbovky v podstate nemá na trhu obdobu. Jediná totiž stojí na špeciálnych typoch kolagénov, ktoré na rozdiel od všetkých ostatných preukázali svoju účinnosť v kontrolovaných štúdiách. Sú teda považované nie za zložku doplnkovej výživy, ale dokonca za liečivý prípravok. Podľa kontrolovaných štúdií predstavuje práve FORTIGEL®  unikátny prípravok napomáhajúci aktívne regenerovať kĺbovú chrupavku. Tá je zo 70% tvorená proteínovým kolagénom a práve pri špecifickom kolagénovom peptide obsiahnutom vo FORTIGEL® sa preukázal pozitívny vplyv na rast novej chrupavky pomocou stimulácie buniek zmierňujúcich bolesť a zaisťujúcich hladkú pohyblivosť. FORTIGEL® predstavuje špeciálne purifikované bioaktívne kolagénové peptidy, ktoré sú produkované prostredníctvom špeciálnej viackrokovej procedúry, kedy je degradovaný bovinný kolagén prostredníctvom unikátneho enzymatického procesu a sú z neho vyselektované iba špecifické BCP peptidy, teda bioaktívne kolagénové peptidy FORTIGEL®. Jednou z veľkých výhod peptidov FORTIGEL® je intaktný (čistý) priechod sliznicou tenkého čreva v nezmenenej podobe, počas procesu vstrebávania, bioaktívne molekuly FORTIGEL® sa tak môžu dostať v nezmenenej podobe do krvného obehu a k postihnutým kĺbovým štruktúram. Vďaka tomu práve FORTIGEL® vyživuje priamo kĺbové štruktúry


A v čom je tak unikátny kolagén TENDOFORTE®?

Mnoho športovcov podlieha zraneniam typu natrhnutia alebo úplného odtrhnutia väzov. A prečo? Pretože častým problémom nielen športovcov je, že majú oslabené šľachy, na ktoré sa upínajú svaly. A áno, sme prví v ČR a SR, kto používa TENDOFORTE®, špeciálny kolagén určený k posilneniu týchto štruktúr. Čo to znamená? Že sa naozaj môžte vyhnúť týmto nepríjemným zraneniam. Budeme ešte samozrejme písať článok o celej koncepcii tohto produktu, ale kľudně si to vyhľadajte. Dnes už sa vie, že nie je kolagén ako kolagén a tiež nie je kĺbovka, ako kĺbovka. Dokonca máme od výrobcu máme ďalšie nové materiály, kde je preukázaný liečivý účinok TENDOFORTE® a výrazné urýchlenie návratu k tréningu po ruptúre šľachy, pri použití dostatočnej dávky TENDOFORTE®. Áno, to je presne tá dávka, akú používame my v PROM-IN. Nie je teda kĺbovka, ako kĺbovka. Ako hovoríme, čítajte zloženie. A vedzte, že 1% obsahu kolagénu v produkte fakt nestačí, aby ste podporili regeneráciu Vašich šliach. Je to množstvo len pre etiketu.


Joint Care Drink – viac ako len kĺbová výživa

  • Unikátna kĺbová výživa obsahujúca ojedinelú kombináciu špeciálnych kolagénových peptidov TENDOFORTE® a FORTIGEL®
  • 10 000 mg peptidov s intaktným (čistým) priechodom cez sliznicu tenkého čreva
  • Vysoké dávky všetkých základných chondroprotektív (Glukozamín, Chondroitín, MSM)
  • Vysoká dávka kyseliny hyalurónovej
  • Boswellia serrata – extrakt z Kadidlovníka pilovitého

Joint Care Drink predstavuje naozajstnú revolúciu v starostlivosti o pohybový aparát. Ako jeden z prvých produktov na trhu cieli nielen na prevenciu artrózy.  Zameriava sa totižto aj na úponové ťažkosti, ktoré môže spôsobiť vysoká záťaž, s ktorou sa stretávame napríklad vo vrcholovom športe.


Joint Care Drink – Nekompromisné zloženie tak, ako je v PROM-IN zvykom

FORTIGEL® ZÁKLADNÁ STAROSTLIVOSŤ, AJ KEĎ VÄČŠINOU OPOMÍŇANÁ

FORTIGEL® – V kĺbových výživách sa stretnete s mnohými druhmi kolagénových peptidov. Avšak iba FORTIGEL® predstavuje podľa kontrolovaných štúdií unikátny prípravok napomáhajúci aktívne regenerovať kĺbovú chrupavku. Tá je zo 70% tvorená proteínovým kolagénom, a práve pri špecifickom kolagénovom peptide obsiahnutom vo FORTIGEL® sa preukázal pozitívny vplyv na rast novej chrupavky pomocou stimulácie buniek zmierňujúcich bolesť a zaisťujúcich hladkú pohyblivosť. FORTIGEL® predstavuje špeciálne purifikované bioaktívne kolagenové peptidy, ktoré sú produkované prostredníctvom špeciálnej viackrokovej procedúry, kedy je degradovaný bovinný kolagén prostredníctvom unikátneho enzymatického procesu a sú z neho vyselektované iba špecifické BCP peptidy, teda bioaktívne kolagénové peptidy FORTIGEL®. Základom účinnosti peptidov FORTIGEL® je už vyššie spomenutý intaktný priechod sliznicou tenkého čreva v nezmenenej podobe, počas procesu vstrebávania, bioaktívne molekuly FORTIGEL® sa tak môžu dostať v nezmenenej podobe do krvného obehu a k postihnutým kĺbovým štruktúram. Vďaka tomu práve FORTIGEL® vyživuje priamo kĺbové štruktúry.


TENDOFORTE® VYLIEČTE SVOJE ÚPONOVÉ BOLESTI

TENDOFORTE® predstavuje naozajstnú revolúciu v starostlivosti o pohybový aparát. TENDOFORTE® sa zameriava na najviac zaťaženú časť pohybového aparátu športovca, a to na šľachy a väzy. Špeciálne kolagénové peptidy TENDOFORTE® udržiavajú vaše šľachy a väzy silné a pružné. Nielen že TENDOFORTE® minimalizuje riziko poškodení, ale tiež umožňuje rýchlejšiu regeneráciu po úraze. Je preukázané, že TENDOFORTE® dokáže významne urýchliť návrat k tréningu aj po závažnom úponovom zranení. Práve preto by sa mal Joint Care Drink stať základom suplementácie každého športovca, ktorý pomýšľa na dlhú kariéru bez zranení.

Joint Care Drink predstavuje vďaka unikátnej kombinácii týchto oboch typov peptidov špeciálny produkt, ktorý je zameraný na športovcov sústreďujúcich sa nielen na performance športy, ale aj na akékoľvek iné športy či už profesionálneho alebo amatérskeho charakteru alebo na súťaženie vo fitness kategóriach.


Joint Care Drink – išli sme ešte ďalej, alebo čo je u iných základom, je pre nás len doplnenie

Ako si môžte všimnúť, väčšina produktov obsahuje iba základné chondroprotektíva, teda Glukozamín, Chondroitín a MSM. MSM častokrát iba v nezmyselnej dávke, pretože predstavuje veľmi lacnú zložku prípravku. Kolagénové peptidy, pokiaľ sú obsiahnuté, sú pridané len pre etiketu a v absolútne neúčinnom množstve (pri jednom veľmi známom produkte tvoria tieto kolagény iba 1%). Tým sú samozrejme náklady na výrobu takéhoto produktu nižšie o stovky percent. Úsmevné však býva to, že tieto produkty nie sú o stovky percent lacnejšie ako seriózne produkty, medzi ktoré zaraďujeme aj náš Joint Care Drink.


Dá sa teda povedať, že pri Joint Care Drink je to, čo ostatní ponúkajú ako top produkt, iba akýmsi doplnením. Čím teda dopĺňame náš produkt?

GLUKOZAMÍN SULFÁT

Ide o monosacharid, ktorý se nachádza v chitíne, glykoproteínoch a glykosaminoglykánoch (známe sú tiež ako mukopolysacharidy). Ide o jednu zo základných komponentov kĺbovej chrupavky. Síra v glukozamín sulfáte sa podieľa na tvorbe disulfidických mostkíkov molekuly kolagénu. Viaže glykosaminoglykány do pevných priestorových štruktúr chrupavky.

CHONDROITÍN SULFÁT

Predstavuje synergistu pre glukozamín. Ide o makromolekulárnu látku, ktorá patrí do skupiny heteropolysacharidov nazývajúcich sa glykosaminoglykány. Je súčásťou extracelulárnej (mimobunkovej) hmoty spojivových tkanív. V ľudskom organizme je ako fyziologická súčasť kĺbovej chrupavky.

Pozn: Kombinácia glukozamín sulfátu a chondroitín sulfátu je výhodnejšia ako podanie samotnej látky. Pokiaľ sa pozrieme na molekulárnu štruktúru glykosaminoglykánov kĺbovej chrupavky (zloženej z kyseliny hyalurónovej, keratan sulfátov a chondroitín sulfátov), je jednoznačné, že pre komplexnú výživu všetkých typov makromolekúl proteoglykánov je vhodnejšie podávať glukozamín sulfát v kombinácii s chondroitín sulfátom. Ako ideálny pomer pre suplementáciu sa javí 2:1 v prospech glukozamínu.

KYSELINA HYALURÓNOVÁ

Predstavuje akési mazivo. Keďže sú spojivové tkanivá a kĺbové štruktúry veľmi zle prekrvené, musí funkciu „mazadla“ zastúpiť tzv. synoviálna tekutina, ktorej súčasťou je práve kyselina hyalurónová. Jedinci s kĺbovými ťažkosťami majú často znížené množstvo synoviálnej tekutiny. Kyselina hyalurónová znižuje opotrebovanie chrupavky vďaka ochrane jej vonkajšej vrstvy, blokuje zápalové reakcie v synoviálnej tekutine a zvyšuje hustotu chrupavčitých buniek.

BOSWELLIA SERRATA (KADIDLOVNÍK PILOVITÝ)

Extrakt z Boswellia serrata je cenený pre svoj obsah prírodných kyselín, ktoré sa vyznačujú protizápalovými, alebo analgetickými účinky. Môže teda poskytnúť prírodnú alternatívu protizápalových liekov.


Záver

Čo povedať na záver? Základom starostlivosti o pohybový aparát by mala byť predovšetkým prevencia. A na tú predovšetkým cieli náš produkt. Stará sa o to, aby boli vyživené nielen kĺby, ale aby aj väzy a šľachy ostali pevné a pružné. Investujte do dlhovekosti, pretože to sa vždy oplatí.

 

Balenie:


280g

 

Dávkovanie:


4g (6 odmeriek) rozmiešajte v šejkri s 200-300 ml neperlivej studenej vody.

 

Zloženie:


Zloženie bez príchute:

hydrolyzovaný bravčový kolagén Fortigel®, hydrolyzovaný bravčový kolagén Tendoforte®, glukozamínsulfát, MSM (metylsulfonylmetán), chondroitín sulfát, glukóza, extrakt Boswellia serrata(Kadidlovník pilovitý), kyselina hyalurónová, vitamín C (kyselina L-askorbová), enzým: bromelaín; kapsaicín.

Zloženie grep:

hydrolyzovaný bravčový kolagén Fortigel®, hydrolyzovaný bravčový kolagén Tendoforte®, glukozamínsulfát, MSM (metylsulfonylmetán), chondroitín sulfát, extrakt Boswellia serrata(Kadidlovník pilovitý), kyselina hyalurónová, regulátor kyslosti: kyselina citrónová; vitamín C (kyselina L-askorbová), farbivo: beta-karotén,  koncentrovaná červená repa; sladidlá: sukralóza, neohesperidín DC; aróma, enzým: bromelaín; kapsaicín.

 

Výživové údaje - Grep 

na 100 g

na 1 porciu (14 g)

Energia

1154 kj/272 kcal

162 kj/38 kcal

Tuky

0,1 g

0 g

 z toho nas. mastné kyseliny

0,1 g

0 g

Sacharidy

0,9 g

0,1 g

 z toho cukry

0,2 g

0 g

Vláknina

0,4 g

0,1 g

Bielkoviny

70,4 g

9,9 g

Soľ

0 g

0 g

Obsah účinných látok:

Hydrolyzovaný bravčový kolagén Fortigel®

36 700 mg

5 000 mg

Hydrolyzovaný bravčový kolagén Tendoforte®

36 700 mg

5 000 mg

Glukozamín sulfát

8 800 mg

1 200 mg

MSM (metylsulfonylmetán)

4 400 mg

600 mg

Chondroitín sulfát

4 400 mg

600 mg

Kadidlovník (Boswellia serrata)

2 200 mg

300 mg

Kyselina hyalurónová

1 400 mg

200 mg

Kapsaicín

70 mg

10 mg

Vitamín C

740 mg (925 %*)

100 mg (125 %*)

Výživové údaje - Bez príchute

na 100 g

na 1 porciu (14 g)

Energia

1154 kj/272 kcal

162 kj/38 kcal

Tuky

0,1 g

0 g

 z toho nas. mastné kyseliny

0,1 g

0 g

Sacharidy

3,8 g

0,5 g

 z toho cukry

0,2 g

0 g

Vláknina

0,1 g

0,1 g

Bielkoviny

70,4 g

9,9 g

Soľ

0 g

0 g

Obsah účinných látok:

Hydrolyzovaný bravčový kolagén Fortigel®

36 700 mg

5 000 mg

Hydrolyzovaný bravčový kolagén Tendoforte®

36 700 mg

5 000 mg

Glukozamín sulfát

8 800 mg

1 200 mg

MSM (metylsulfonylmetán)

4 400 mg

600 mg

Chondroitín sulfát

4 400 mg

600 mg

Kadidlovník (Boswellia serrata)

2 200 mg

300 mg

Kyselina hyalurónová

1 400 mg

200 mg

Kapsaicín

70 mg

10 mg

Vitamín C

740 mg (925 %*)

100 mg (125 %*)

           

* denná referenčná hodnota príjmu (dospelí)

**pripravená podľa návodu

Ďalšie obrázky:


Joint Care Drink 280g - Prom-In

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: