Výrobcovia
 

Nexgen Pro 90 kaps. - Reflex Nutrition

Nexgen Pro 90 kaps. - Reflex Nutrition
Cena: 22,00 €
16,00 € (zľava 27%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: Reflex Nutrition
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Nexgen Pro 90 kaps. - Reflex Nutrition"

 

Nexgen® PRO

Premium Sports Multivitamin, Multimineral, Antioxidant

Nexgen PRO je už treťou vývojovou verziou nadväzujúcou na dobre známy Nexgen Evolution. Tento populárny produkt dodáva dôležité mikroelementy vrcholovým športovcom a ľudom s potrebou príjmať vitamíny a minerály týždeň, čo týždeň! Nový Nexgen® PRO obsahuje optimálne množstvo horčíka, vitamínov K2-MK7, D3, chelátov a ďalších účinných ergogénov.

 

Sofistikovaná formulácia jednotlivých zložiek, čistota, účinnosť, kvalita a minimum spojív (voľne uložený, nelepený prášok vo forme kapsúl) je garanciou maximálnej využiteľnosti. Denná dávka je na základe najnovších poznatkov o využiteľnosti vitamínov, minerálov a antioxidantov (niektoré vitamíny telo nedokáže skladovať), rozdelená do troch priebežných dávok, tak aby bolo telo zásobené rovnomerne počas dňa!


Obsahuje 17,6% odporúčanej dennej dávky najdôležitejšieho minerálu všetkých špičkových atlétov - horčíka.


Najdokonalejší vitamín K2 (MK7) v naturálnej forme

Nexgen PRO je jediným multivitamínom v celosvetovom meradle, ktorý ponúka biologicky aktívnu formu vitamínu K2-MK7, vyrobeného fermentačnou technológiou a nie lacný syntetický vitamín K1. Niektoré multivitamíny môžu obsahovať formu K2-MK4, ale táto forma nie je zďaleka porovnateľná s formou K2-MK7, ktorá ponúka najvyšší biologickú aktivitu a biodostupnosť v rámci všetkých foriem vitamínu K, ale patrí tiež cenovo k tým najdrahším formám medzi vitamínmi.


Obsahuje 333% odporúčanej dennej dávky vitamínu D3

Nexgen PRE dodáva telu 16,6 mikrogramov vitamínu D v dennej dávke.


Unikátny antioxidačný štít:

  • DeltaGold® tokotrienoly
  • naturálny lykopén
  • luteinové estery
  • Extrakt z hroznových semienok
  • Extrakt zo zeleného čaju
  • Naturálny Koenzým Q10

Aditívum minerálov vo forme chelátov - najdrahšie forma minerálov, maximálna využiteľnosť.

Vybrané minerály: zinok, meď, mangán a chróm sú zastúpené v exkluzívnej forme chelátu. Chelát predstavuje väzbu minerálu na dva "nosiče" zvyčajne aminokyseliny, kedy je zovretý v tzv. Kliešťach (chelát = kliešte) v zmysle: Aminokyseliny - MINERÁL - aminokyseliny. Chelát, teda inými slovami znamená väzbu jedného minerálu na dve aminokyseliny, či menej často organické kyseliny. Tým sa cheláty značne líšia od štandardných organických a anorganických foriem. Chelát predstavuje teda špeciálnu organickú formu minerálu, v ktorej je minerál zabudovaný v listoch rastlín a ďalších organizmov (viď. Špenát, šalát atď.). Z tohto dôvodu je táto forma pre náš organizmus z hľadiska vstrebávania a využitia najvhodnejšia.


Obsahuje kompletný B komplex vrátane methylkobalaminu.

B vitamíny sú rozpustné vo vode a telo ich nedokáže skladovať do zásoby, to je jedným z primárnych dôvodov, prečo sa Nexgen® PRO dávkuje 3 x denne s jedlom. Nexgen® PRO navyše obsahuje bioaktívnu formu vitamínu B 12 methylkobalamin.

 


Obsahuje pre-biotické kultúry Lactospore®

S každou dennou dávkou Nexgen® PRE prijímate rovnaké množsvo probiotických kultúr ako v jednom živom jogurte


Aká je výhoda kapslí? Prečo je denná dávka Nexgen® PRO rozdelená do troch dávok počas dňa?

Dnešný trh je doslova "preplnený" rôznymi formami multivitamínových tabletiek, najmä lacných tabliet, ktoré proklamujú, že ponúkajú úplne všetko. Ak multivitamín obsahuje všetky vitamíny a minerály, je všetko v poriadku, ALEBO NIE? Nanešťastie to nie je tak jednoduché. Napriek tomu, že veľa multivitamínových produktov ponúka celý komplex vitamínov a minerálov, nie sú nevyhnutne ich použité formy pre efeltívne absorbovavanie a využité ľudským telom.

Ďalším problémom s multivitamínovými produktmi je fakt, že podstatná časť týchto produktov je vďaka nízkej nákupnej cene ponúkaná vo forme lepených tabliet, vyrábaných pomocou špeciálnych liniek, vyrábajúcich tablety pod vysokým tlakom. Tieto stroje pracujú s neuveriteľnou rýchlosťou a sú schopné vychrliť milióny tabliet za jeden deň. Hlavným problémom týchto produktov je, že môžu obsahovať až 40% tzv. Pomocných látok = plniva, spojiva a aditíva (lepidlá a stabilizátory), takže okrem toho, že sú k sebe jednotlivé zložky lepené a lisované pod vysokým tlakom, čo môže ovplyvniť ich využiteľnosť, prehĺta navyše zákazník ročne "doslova kilogramy" zbytočných aditív. Výhodou u tabliet je samozrejme veľmi nízka obstarávacia cena. Opakom sú kapsule, kde je použitý voľný prášok, ktorý je šetrne zapuzdrený do želatínové kapsuly.

Tento problém pokračuje u tzv. Jednorazových denných tabliet. Opýtajte sa sami seba, či si myslíte, že je telo uspôsobené k tomu, prijať dennú dávku vitamínov a minerálov naraz v jednej tablete? Odpoveď znie samozrejme nie, pretože mnoho vitamínov, najmä B vitamíny, sú rozpustné vo vode a opustí Vaše telo močom veľmi rýchlo. B vitamíny sú životne nevyhnutné pre efektívne uvoľňovanie energie z potravy, ktorú prijímate. V prípade, že prijímate jednorazovú dennú multivitamínový tabletu napr. ráno s raňajkami, ako je možné využiť jej benefit pre ďalšie dve hlavné denné jedlá? Rovnaké pravidlo platí pre všetky vo vode rozpustné antioxidanty a ďalšie kľúčové faktory.

Nexgen® PRO ponúka sofistikované riešenie "deleného" multivitamínu vo forme kapsúl, ktorý bol zostavený pre priebežné dávkovanie počas dňa. Aj keď je celý proces nákladnejší, teda ak porovnáte napríklad masovú výrobu jednej tablety verzus delená dávka v troch kapsulách, je pre spoločnosť Reflex Nutrition vždy na prvom mieste využiteľnosť a kvalita pred profitom. Navyše je preukázané, že dávka multivitamínov rozdelená do troch časti počas dňa je pre telo absolútne najlepšie využiteľná. Forma kapsúl umožňuje tiež minimálne ovplyvnenie kvality multivitamínového prášku (premixu), ktorý je šetrne zapuzdrený v želatínovej kapsli a navyše uložený v blistri, tak aby došlo k minimálnej znehodnoteniu jednotlivých bioaktívnych zložiek.

 

Balenie:


NexGen 60 kapsúl     |     NexGen Pro 90 kapsúl

 

Dávkovanie


Dávkovanie upravené podľa legislatívy - Dávkujte 1 kapsulu denne s jedlom.

Originálna etiketa výrobcu odporúča 1 kapsulu 3 x denne s jedlom.

 

Zloženie:


V 1 želatínovej kapsule: horečnaté soli kyseliny citrónovej - citrát horečnatý (horčík 66,6 mg, 17,6% *), obal kapsule (hovädzia želatína, farbivo oxid železitý), kyselina L-askorbová (vitamín C 66,6 mg, 83 % *), plnidlo mikrokryštalická celulóza, extrakt zo zeleného čaju (polyfenoly 30 mg), extrakt z hroznových semienok (proanthokyanidíny 30 mg), bisglycinát zinočnatý (zinok 5 mg, 50% *), L-cholín bitartrát (cholín 6,6 mg ), Lykopén 1 mg, menachinón-7 (K2VITAL® Delta) (vitamín K2 25 mikrogramov, 33% *), kvasnice obohatené selénom (selén 18,3 mikrogramov, 33% *), extrakt semien oreláníku farbiarskeho (Annatto) Delta Gold® (tokotrienoly 3,3mg), D-pantothenát vápenatý (kyselina pantoténová 6,6 mg, 111% *), quercetin dihydrát (quercetin 6,6 mg), nikotínamid (niacín 6,6 mg NIE, 41,6% *), pyridoxín-hydrochlorid (vitamín B6 6,6 mg, 476% *), riboflavín (vitamín B2 6,6 mg, 476% *), cholekalciferol (vitamín D3 16,6 mikrogramov, 333% *), inositol 6,6 mg, tiamín-hydrochlorid (vitamín B1 6,6 mg, 606% *), boritan sodný (bór 0,6 mg), protihrudkujúca látka (stearát horečnatý, kremičitan vápenatý, oxid kremičitý), Bacillus coagulans (LactoSpore®) 33x106 spór, luteinové estery 3,3 mg, bisglycinát meďnatý (meď 333,3 mikrogramov, 33% *), ubidekarenon (koenzým Q10 3,3 mg ), retinylacetát (vitamín A 266,6 mikrogramov RE, 33% *), bisglycinát manganatý (mangán 0,33 mg, 16,6% *), Piperín (BioPerine®) 1,66 mg, Lactobacillus Acidophilus 83x106 KTJ, Bifidobacterium bifidum 83x106 KTJ, Lactobacillus rhamnosus 83x106 KTJ, pikolinát chromitý (chróm 33,3 mikrogramov, 83% *), kyselina listová 200 mikrogramov, 100% *, D-biotín 50 mikrogramov, 100% *), methylkobalamin (vitamín B12 33,3 mikrogramov (1333% *). *% Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok. KTJ - Kolónia tvoriace jednotky.

Nutričné hodnoty:

 

Počet dávok v balení: 90

Nutričné hodnoty

1 dávka (1 kaps)

RVH%*

Energetická hodnota

0 kJ / 0 kcal

**

Tuky

0 g

**

Sacharidy

0 g

**

Bielkoviny

0 g

**

Vitamín A

266,6 mcg RE

33%

Vitamín D3

16,6 mcg

333%

Vitamín K2

25 mcg

33%

Vitamín C

66,6 mg

83%

Tiamín

6,6 mg

606%

Riboflavín

6,6 mg

476%

Niacín

6,6 mg NE

41,6%

Vitamín B6

6,6 mg

476%

Kyselina listová

200 mcg

100%

Vitamín B12

33,3 mcg

1333%

Biotín

50 mcg

100%

Kyselina pantoténová

6,6 mg

111%

Magnézium

66,6 mg

17,6%

Zinok

5 mg

50%

Meď

333,3 mcg

33%

Mangán

0,33 mg

16,6%

Selén

18,3 mcg

33%

Chróm

33,3 mcg

83%

Bór

0,66 mg

**

Cholín

6,6 mg

**

Inozitol

6,6 mg

**

Quercetin

6,6 mg

**

Tokotrienoly (DeltaGold®)

3,3 mg

**

Luteinové estery

3,3 mg

**

Lykopén

1 mg

**

Polyfenoly

30 mg

**

Proantokyanidíny

30 mg

**

Koenzým Q10

3,3 mg

**

Piperín (BioPerine®)

1,66 mg

**

Bifidobacterium bifidum

83,333,333 CFU

**

Lactobacillus acidophilus

83,333,333 CFU

**

Lactobacillus rhamnosus

83,333,333 CFU

**

Bacillus coagulans (LactoSpore®)

33,333,333 spórov

**

*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)

**RVH nie je stanovené

 

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: