Výrobcovia
 

Ami-NO Xpress 440g - Scitec Nutrition

Ami-NO Xpress 440g - Scitec Nutrition
Cena: 22,00 €
16,95 € (zľava 22%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: Scitec Nutrition
Dostupnosť: Skladom
Príchuť:
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Ami-NO Xpress 440g - Scitec Nutrition"

 

AMI-NO Xpress je tréningová zmes, ktorá obsahuje 19 dôkladne vyberaných účinných látok určená pre intenzívne a intervalové tréningy. Táto zmes zvýši energiu, sústredenosť, výbušnosť a prietok krvi vo svaloch. Navyše, vďaka vitamínom a minerálom podporuje imunitný systém. Pre rýchlejšiu vstrebávateľnosť obsahuje mikronizované aminokyseliny.

AMI-NO Xpress: zvýši energiu, sústredenosť, výbušnosť a prietok krvi vo svaloch

AMI-NO Xpress je tréningová zmes, ktorá obsahuje 19 dôkladne vyberaných účinných látok, v 4 rôznych matrixoch, ktoré môžu byť dôležité počas dlho trvajúcich a opakujúcich sa tréningobv. AMI-NO Xpress bol vyvinutý vyslovene pre tréningy s vysokou intenzitou. Betaín je v ľudskom organizme metylovým donorom. Metylácia je základom mnohých dôležitých biochemických procesov (napríklad l-metionín vzniká homocysteinmetyláciou, ktorý je súčasťou dobre známej štruktúry kreatínu; a spúšťajúcou aminokyselinou bielkovinovej syntézy). Pre dosiahnutie rýchlejšej vstrebávateľnosti do formuly boli pridané mikronizované aminokyseliny- mikronizované BCAA a mikronizovaný arginín.

K tomu všetkému bol pridaný aj čistý l-citrulín, spolu s kyselinou jablčnou a arginínalfa-ketoglutarátom (AAKG), látkami patriacimi medzi kľúčové medzi látky v dôležitých metabolických cykloch. Extra aminokyseliny, beta alanín, vitamíny a minerálne látky taktiež zabezpečujú podporu počas vašich hardcore tréningoch. Fosfor, vitamíny B6 a B12 prispievajú k normálnej tvorbe energie premenou látok. Vitamíny B9 a B12 prispievajú k tlmeniu pocitu únavy a vyčerpanosti. Vitamín C pomáha udržiavať normálnu činnosť imunitného systému počas intenzívnych tréningov a po nich. Tento pozitívny účinok možno dosiahnuť príjmom 200 mg vitamínu C (ktorý obsahuje 1 dávka AMI-NO XPRESS) nad dennú odporúčanú dávku vitamínu C. Horčík prispieva k normálnej činnosti svalstva a k bielkovinovej syntéze. Horčík a fosfor prispievajú k udržiavaniu normálneho stavu kostí. Draslík prispieva k normálnej činnosti svalstva, k udržiavaniu normálneho krvného tlaku a k správnej činnosti nervového systému.

AMI-NO Xpress a jeho výhody:

  • obsahuje až 19 účinných látok
  • vhodný pre intenzívne a intervalové tréningy
  • obohatený o vitamíny a minerály
  • zvýši energiu, sústredenosť, výbušnosť a prietok krvi vo svaloch
  • podporuje imunitný systém

 

Balenie:


440g

 

Dávkovanie:


Zmiešajte denne 1 dávku (22 g - 1 2/3 dávkovacej odmerky) prášku Ami-NO Xpress s 500 ml vody a konzumujte počas tréningu.

 

Zloženie:


Bezvodý betaín, mikronizovaný L-leucín, arómy (broskyňa, čierny čaj), dihydrogenfosforečnan draselný, L-citrulín, beta-alanín, kyselina DL-jablčná, mikronizovaný L-izoleucín, mikronizovaný L-valín, glycín, L-glutamín, L-tyrozín, taurín, mikronizovaný L-arginín, regulátor kyslosti (kyselina citrónová), sladidlá (sukralóza, acesulfam K), L-arginín alfa-ketoglutarát 2:1, uhličitan horečnatý, L-askorbová kyselina, farbivo (amoniak karamel), pyridoxín HCl, kyselina pteroylmonoglutamic, kyanokobalamín.

 

Tabuľka nutričných hodnôt

Nutričné hodnoty (príchuť Peach Ice Tea)

1 dávka (22 g)

Vitamín B6 (pyridoxín)

2,8 mg

Vitamín B9 (kyselina listová)

30,2 mcg

Vitamín B12 (kyanokobalamín)

0,38 mcg

Vitamín C (kyselina L-askorbová)

200 mg

Horčík

56,3 mg

Fosfor

350 mg

Draslík

441 mg

 

Ami-NO XPRESS Matrix

7781 mg

Betaín bezvodný (2500 mg), L-citrulínu (1531 mg), Beta-alanín (1500 mg), DL-jablčná kyselina (1500 mg), mikronizovaný L-arginín (500 mg), L-arginín-alfa-ketoglutarát [AAKG 2 : 1] (250 mg).

 

Amino Matrix

3000 mg

L-glutamín (1000 mg), taurín (1000 mg), L-tyrozín (1000 mg).

 

Recovery Matrix

2827,8 mg

Dihydrogenfosforečnan draselný (1600 mg), glycín (1000 mg), uhličitan horečnatý (224 mg), vitamín C (200 mg), pyridoxín HCl (3,45 mg), kyselina pteroylmonoglutamic (330 mcg), kyanokobalamín (40 mcg). 

Upozornenie: Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste. Chráňte pred priamym slnečný žiarením. Uskladňujte mimo dosahu detí!


Alergénové upozornenie: vyrobené v zariadení, ktoré tiež spracováva produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju, pšenicu, kôrovce, rybí tuk, lieskové orechy a arašidy.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: