Výrobcovia
 

LevroPump 360g - Kevin Levrone

LevroPump 360g - Kevin Levrone
Cena: 25,00 €
16,50 € (zľava 34%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: Kevin Levrone
Dostupnosť: Skladom
Príchuť:
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "LevroPump 360g - Kevin Levrone"

 

 Popis:


MINIMÁLNA TRVANLIVOSŤ 7/2020. POSLEDNÝ 1 KS.

LevroPump je moderný a ucelený predtréningový výrobok, navrhnutý na stimuláciu tela a k maximalizácii efektu "svalovej pumpy".

Doporučené pre dospelých, ktorí sú fyzicky aktívni počas chvíľ najviac vyčerpávajúceho, dlhotrvajúceho a silového tréningu.

Každá dávka dodáva telu 4000 mg beta-alanínu (v podobe CarnoSynu®), 3000 mg arginínu AKG, 1500 mg citrulín malátu a 1000 mg taurínu!

Beta-alanín je súčasťou dipeptidu karnozínu (beta-alanyl-L-histidín), prirodzene sa vyskytujúce v kostrovom svalstve, najmä v rýchlo zmrštiteľných svalových vláknach typu II. V prirodzených podmienkach karnozín v tele tlmí pokles pH a je spojený, okrem iného, ​​s tvorbou kyseliny mliečnej v svaloch počas cvičenia, odďaľuje svalovú únavu a umožňuje dlhšie a obsiahlejší tréningy (1).

Alfa-ketoglutarát (AKG) je tvorený spojením L-arginínu s alfa-ketoglutarátu - medziprodukt metabolitu Krebsovho cyklu - metabolická cesta vedúca k výrobe energického substrátu pre pracujúce svaly - ATP molekuly. L-arginín je endogénna aminokyselina prirodzene produkovaná v ľudskom tele. L-arginín v tele sa podieľa na mnohých metabolických procesoch - okrem iného je súčasťou syntézy kreatínu a oxidu dusnatého (NO). Oxid dusnatý spôsobuje nárast lumenu ciev uvoľnením hladkého svalstva a znížením "viskozity" cievnej steny, čím sa zvyšuje prísun kyslíka a živín do pracujúcich svalov.

Nakŕmte kostrové svaly živinami zlepšujúcimi výkon a pocíťte, tak väčšiu spokojnosť! Tešte sa z každej sekundy vášho cvičenia a dosiahnite úctyhodného zosilnenia! Predtréningové doplnky sú to, čo oddeľuje naozaj poriadnej cvičenie od bežných tréningov strednej úrovne. Vyrobené gigantom v odbore, LevroPUMP je súčasťou legendárnej Levrone Signature Series!

 Balenie:


360g

 Dávkovanie:


Rozmiešajte 2 odmerky prášku (12 g) v 250 ml vody.

Pite 1 dávku pred tréningom.

 Zloženie:


Zloženie na jednu dávku (12g):

Beta-alanín (as CarnoSyn ®) 4000 mg
Taurín 1000 mg
Citrulín malát 1500 mg
Arginine AKG 3000 mg
Tyrozín 1000 mg
Kofeín 200 mg

Beta-alanín (ako CarnoSyn ®), alfa-ketoglutarát arginín (AAKG), citrulín malát,tyrozín, taurín, aróma (1,3), aróma (2), regulátor kyslosti (kyselina citrónová),kofeín, koncentrát z koreňa červenej repy (farbivá 2,3), sladidlá (sukralóza,acesulfam K), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), farbivá (beta-karotén (2, 3) *,E133 (1), E102 (1) *).

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: