Výrobcovia
 

Creatine monohydrate 500g - StillMass

Creatine monohydrate 500g - StillMass
Cena: 8,00 €
4,95 € (zľava 38%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: StillMass
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Creatine monohydrate 500g - StillMass"

 

Kreatín monohydrát je jeden z najviac vedecky preskúmaných, no zároveň aj najviac diskutovaných doplnkov na zvýšenie športového výkonu.

Dodáva svalovým bunkách energiu v podobe prísunu molekuly ATP, čím umožňuje zvyšovať intenzitu v tréningových jednotkách a tým aj samotný športový výkon.

Dodáva svalom vytrvalosť a silu. Vhodné pri zvýšenom telesnom výkone. Je priamym zdrojom energie ATP. Zväčšuje objem svalových buniek, čím zvyšuje silu a nárast telesnej hmotnosti. V tele je nízke množstvo kreatínu, vystačí len na niekoľko sekúnd intenzívneho výkonu. Podaním po telesnej záťaži zlepšuje regeneráciu. Znižuje tvorbu kyseliny mliečnej až o 70%.

Kreatín monohydrát je základ každej suplementácie v rámci rôznych športových aktivít nakoľko pomáha budovať čistú svalovú hmotu bez zbytočného tuku, a tiež pomáha zlepšovať anaeróbnu kapacitu a športový výkon. Je bezpečný, efektívny a vhodný aj z etického hľadiska.

Balenie:


500g

 

Dávkovanie:


Denná dávka u dospelých osôb s hmotnosťou 80kg činí 4g (alebo 1g na 20kg telesnej hmotnosti) pre dlhodobý príjem bez nutnosti znižovania alebo prerušenia.

Počas doby užívania je vhodný zvýšený príjem tekutín. Použitie 30-60 min. pred telesným výkonom je vhodné skôr pri záťažiach trvajúcich do 45 min., pre dlhšie záťaže je nutné vyskúšať znášanlivosť, pri záťaži nad jednu hodinu môže znižovať výkon. Jedna rovná kávová lyžička odpovedá 1g prášku. Prášok sa rozmiešava vo vhodnej tekutine (voda, mlieko, ovocná alebo zeleninová šťava, sacharidové nápoje). Nadmerne sladké nápoje (džús) je vhodné riediť vodou až 1:1. V studenej vode je prášok nerozpustný, v teplých tekutinách sa lepšie rozpúšťa a je lepšie vstrebateľný. Príprava nápoja do zásoby alebo dlhšie trvajúce tepelné spracúvanie nie je vhodné. Veľká jednorázová dávka môže vyvolať mierny pocit nevoľnosti alebo spôsobiť nafukovanie. Návod na prípravu je nutné dodržať.

 

Zloženie:


Kreatín monohydrát-mikronizovaný v prášku.

Výživová hodnota výrobku v 100g a v 5g prášku:

Nutričné informácie

100g

 

5g

 

*RVH %

Energetická hodnota

0kJ (0kcal)

0 kJ ( 0 kCal)

0 %

Tuky

0 g

0 g

0 %

Z toho nasýtené mastné kyseliny

0 g

0 g

0 %

Sacharidy

0 g

0 g

0 %

Z toho cukry

0 g

0 g

0 %

Vláknina

0%

0%

**

Bielkoviny

0 g

0 g

0 %

Soľ

0 g

0 g

0%

Creatin monohydrát 200mesh

99,9 g

4,995 g

**

Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal)

*RVH - referenčná výživová hodnota

**RVH nie je stanovená

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: