Výrobcovia
 

Premium Lactoferrin 60 kaps. - Kompava

Premium Lactoferrin 60 kaps. - Kompava
Cena:
40,00 €
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: Kompava
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Premium Lactoferrin 60 kaps. - Kompava"

 

Premium Lactoferrin obsahuje zmes jednotlivých látok, ktoré sa vzájomne pozitívne ovplyvňujú a tým zlepšujú svoje účinky na organizmus a pomáhajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Lactoferin je multifunkčný proteín, ktorý patrí do skupiny transferínov, (prenášačov stopových prvkov v krvi). Vyskytuje sa prirodzene v ľudskom tele. Zabezpečuje transport železa v organizme a viaže železo, čím bráni v rozvoju mikroorganizmov, ktoré ho potrebujú pre svoje množenie. Laktoferin je v malom množstve obsiahnutý vo všetkých telových tekutinách (napr. sliny, slzy) a je súčasťou vrodenej imunity. Premium Lactoferrin obsahuje organickú formu selénu a zinku, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Obsiahnuté látky v Premium Lactoferrin:

Selén - prispieva k správnemu fungovaniu štítnej žľazy, k ochrane buniek pred oxidačným stresom a pomáha správnemu fungovaniu imunitného systému

Vitamín B6 - prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k dobrému fungovaniu nervového systému a psychiky, k normálnej tvorbe červených krviniek. Tiež prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k regulácii hormonálnej činnosti.

Laktát zinočnatý - je to organická forma zinku. Zinok prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, pomáha udržať zdravie pokožky, vlasov a nechtov, chráni bunky pred oxidatívnym stresom, prispieva k normálnemu metabolizmu makroživín a normálnemu metabolizmu kyselín a zásad.

 

Balenie:


60 kapsúľ

 

Dávkovanie:


1–2 kapsuly denne zapiť dostatočným množstvom vody.

 

Zloženie:


Lactoferrin, laktát zinočnatý, kvasničný selén, vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), želatínová kapsula, farbivo: oxid titáničitý

Nutričné hodnoty

v 1 kaps.

*% RVH

Lactoferin

250 mg

 **

Zinok 

15 mg

150

Selén 

55 μg 

100

Vitamín B6 

10 mg

714

*RVH – Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého
(8400 kJ/2000 kcal). ** RVH nie je stanovená 

 

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Po otvorení obal starostlivo zatvárajte. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Skladujte v suchom prostredí, v dobre uzavretom obale, pri teplote do 25˚C, mimo dosahu malých detí. . Nesmie sa používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy.

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/6741/2010/Ht

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: