Výrobcovia
 

NATTOKINASE PLUS 90 kaps. - Kompava

NATTOKINASE PLUS 90 kaps. - Kompava
Cena: 48,00 €
39,95 € (zľava 16%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: Kompava
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "NATTOKINASE PLUS 90 kaps. - Kompava"

 

NATOKINÁZA AKO NÁHRADA SERAPEPTÁZY.

Nattokinase Plus obsahuje proteolytický enzým nattokinázu a inulín. Proteolytické enzýmy môžu mať schopnosť čistiť krv od nadmerného množstva fibrínu, ktorý zahusťuje krv a vytvára krvné zrazeniny. Fibrín je nerozpustný proteín vytvorený pri konečnej fáze zrážania krvi. V pavučine vytvorenej z fibrínu sa zachytávajú krvné bunky. Pri veľkej pavučine môže dôjsť až k upchatiu ciev a následne k rozvinutiu rôznych srdcovo-cievnych ochorení (trombóza, infarkt myokardu, mozgová mŕtvica, pľúcna embólia).

Proteolytické enzýmy majú schopnosť rozkladu a odstránenia poškodených buniek z organizmu, zlepšujú zacelenie rán po úrazoch a operáciách, urýchľujú hojenie športových zranení, ako sú modriny, poranenia šliach a svalov, zápaly a podvrtnutia. Zmierňujú opuchy nôh pri dlhých letoch spôsobených spomalenou cirkuláciou krvi – tzv. economy class syndrome. Vhodné sú aj ako podpora zníženia rizika vzniku krvných zrazenín a majú pozitívny vplyv na prietok krvi v cievach. Taktiež majú pozitívne vlastnosti na nervovú sústavu, kde pomáhajú chrániť mozgové bunky pred nedostatkom kyslíka tým, že zvyšujú prekrvenie mozgových ciev.

Enzým nattokináza je izolovaný z tradičnej japonskej fermentovanej sóje Natto. Je čisto prírodného charakteru a získava sa pomocou nepatogénnej baktérie Bacillus subtilis natto. Nattokináza je používaná na rôzne účely v ľudovej, tradičnej medicíne, pričom v Japonsku sa používa už vyše 2000 rokov. Proteolytický enzým nattokináza je odolný voči teplu i žalúdočným kyselinám.

Enzým Nattokinase Plus je vhodná alternatíva enzýmu Serrapeptáza.

NATTOKINASE PLUS OBSAHUJE:

NSK-SD® nattokináza – výťažok z fermentovaných sójových bôbov, obsahuje 100 mg účinnej látky v 1 rastlinnej kapsule. Pod touto značkou je certifikovaná a čistá forma nattokinázy s unikátnym povolením pre umiestňovanie na trh v rámci EÚ. Enzymatická aktivita je 2000 FU (FU = fibrinolytic unit, čo je jednotka degradácie fibrínu). Čím je táto hodnota FU vyššia, tým je účinok rozkladu fibrínu silnejší.

Inulínrozpustná vláknina, ktorá v tenkom čreve plní funkciu prebiotika pre probiotické kultúry. Slúži ako potrava pre vlastné dobré baktérie, ktoré vytvárajú vitamíny skupiny B a tie zlepšujú vstrebávanie enzýmu stenou tenkého čreva, čím je enzým organizmom maximálne využitý.


Produkt je vhodný:

  • Pre všetkých ľudí, ktorí chcú mať čistý krvný obeh bez nadmerného množstva fibrínu
  • Pri tzv. economy class syndrome (opuch nôh v dôsledku dlhých a častých letov)
  • Pre starších ľudí (S narastajúcim vekom ľudia menej pociťujú smäd. Čím menej tekutín pijú, tým je krv hustejšia a väčšie riziko tvorby fibrínových pavučín)
  • Na rýchlejšiu regeneráciu po športových poraneniach a operáciách
  • Aj pre vegánov

Balenie: 90 kapsúľ


Dávkovanie: 1 kapsula ráno a večer na lačno, ½ hod pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle. 

Kapsule zapiť dostatočným množstvom vody.


Zloženie: Inulín, výťažok z fermentovaných sójových bôbov NSK-SD ® Nattokinase (100 mg), stearan horečnatý, rastlinná kapsula

Nutričné hodnoty

100 g

Obsah v 1 kps/ 400 mg

*RVH %

Energetická hodnota

1041,8 kJ/249 kcal

4,1672 kJ / 0,996 kcal

0,04

Bielkoviny

1,4 g

0,0056 g

0,011

Sacharidy

93,2 g

0,37 g

0,13

Tuky

0,025 g

0 g

0

Účinná látka: Natokináza

 

100mg

**

*RVH %- Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).**RVH – nie je stanovená

Upozornenie: Nie je vhodný pre osoby mladšie ako 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchom prostredí, pri teplote do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu. Nepoužívajte ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Osoby užívajúce lieky by mali výrobok konzumovať výlučne pod lekárskym dohľadom.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: