Výrobcovia
 

BCAA Xtra Instant 500g - ActivLab

BCAA Xtra Instant 500g - ActivLab
Cena: 18,00 €
12,95 € (zľava 28%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: ActivLab
Dostupnosť: Skladom
Príchuť:
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "BCAA Xtra Instant 500g - ActivLab"

 

BCAA Xtra Instant je nová edícia známych BCAA Xtra Powder, a v dávke obsahuje až 5 g BCAA v pomere 2:1:1 a 3,5 g GlutamínuBCAA Xtra Instant v práškovej forme sa vyznačuje výbornou rozpustnosťou a perfektnou chuťou. Urýchľuje regeneráciuzvyšuje rýchlosť anabolických procesov, podporuje rozvoj svalovej hmotyzlepšuje výkon a silu.

BCAA Xtra Instant v práškovej forme, ktoré okrem BCAA obsahujú aj glutamín pre zlepšenie regenerácie, výkonu a sily

BCAA Xtra Instant je nová edícia známych BCAA Xtra Powder, ktorá sa vyznačuje ešte vyššou kvalitou použitých zložiek, senzačnou chuťou a výbornou rozpustnosťou. V dávke obsahuje až 5 g BCAA v pomere 2:1:1 a 3,5 g Glutamínu, ktorý je inak syntetizovaný v kostrovom svalstve a tvorí viac ako 60% všetkých aminokyselín. BCAA Xtra Instant zvyšujú rýchlosť anabolických procesov, podporujú rozvoj svalovej hmoty, zlepšujú výkon a silu.

BCAA Xtra Instant a jeho výhody:

  • BCAA v práškovej forme
  • zvyšuje rýchlosť anabolických procesov
  • podporuje rozvoj svalovej hmoty
  • zlepšuje výkon a silu
  • posilňuje imunitný systém
  • zlepšuje pevnosť tela
  • zaisťuje efektívnu a rýchlu regenerácia

 

Balenie:


500g     |     800g

 

Dávkovanie: 


Rozmiešajte 1 odmerku prášku (10 g) v 250 ml vody a užívajte pred a po tréningu.

 

Zloženie: 


L-glutamín, L-leucín, L-valín, L-izoleucín (vrátane sójových bôbov); regulátor kyslosti: kyselina citrónová a sitrát sodný, farbivo: karamel amoniak (príchuť kola), arómy, sladidlá: acesulfám draselný a sukralóza, farbivá: chinolínová žltá (príchuť citrón, pomaranč, hruška), oranžová žlť (príchuť grep, pomaranč, kiwi), košelina červená (príchuť grep, čerešňa, čierne ríbezle, čučoriedka, jahoda) - môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí, brilantná modrá (príchuť čierne ríbezle, čučoriedka, kiwi).

Tabuľka nutričných hodnôt:

Nutričné hodnoty 1 dávka (10 g)

L-leucín 2,5 g

L-izoleucín 1,25 g

L-valín 1,25 g

L-glutamín 3,5 g

 

Upozornenie: Výrobok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Odporúčaná denná dávka nesmie byť prekročená. Po otvorení obal starostlivo zatvárať. Výrobok nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny. Skladujte pri izbovej teplote, na suchom mieste.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: