Výrobcovia
 

Tekutá krieda Liquid Chalk 250 ml - GymBeam

Tekutá krieda Liquid Chalk 250 ml - GymBeam
Cena: 9,95 €
6,95 € (zľava 30%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: GymBeam
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Tekutá krieda Liquid Chalk 250 ml - GymBeam"

 

 Popis:


Liquid Chalk resp. tekutá magnéziová krieda sa aplikuje na ruky alebo nohy pre zlepšenie úchopu v rôznych športoch a disciplínach (napr. mŕtvy ťah, príťahy). V porovnaní s tradičným kriedovým práškom, tekutá krieda sa neprenáša na cvičebné náradie, nezanecháva škvrny na oblečení a zabraňuje nadýchnutiu kriedy.

Liquid Chalk - tekutá krieda na posilnenie úchopu, ktorá sa neprenáša na cvičebné náradie a nezanecháva škvrny na oblečení

Liquid Chalk je tekutá krieda, ktorá sa aplikuje na ruky alebo nohy pre zlepšenie držania. Je ideálna pre všetkých športovcov na zlepšenie úchopu (napr. mŕtvy ťah, príťahy), ktorí nechcú, aby sa im šmýkala činka. V porovnaní s tradičným kriedovým práškom, tekutá krieda sa neprenáša na cvičebné náradie, nezanecháva škvrny na oblečení a zabraňuje nadýchnutiu kriedy. Ide o tekuté magnézium s perfektným vysušením ruk a prstov. Liquid Chalk je v praktickom balení - v 250 ml plastovej fľaške.

Tekutá krieda Liquid Chalk a jej výhody:

  • Výrazne znižuje potenie
  • Zlepšuje priľnavosť
  • Zvyšuje váš zdvíhací výkon
  • Zlepšuje úchop
  • Neprenáša sa na cvičebné náradie
  • Nezanecháva škvrny na oblečení
  • Bráni nadýchnutiu kriedy

 Balenie:


250ml

 Použitie:


Tekutú kriedu naneste na ruky alebo nohy. Po použití stačí použiť mydlovú vodu na zmytie produktu.

Nechutnajte. Pred prvým použitím odporúčame naniesť malú čiastku produktu na pokožku, aby ste sa uistili, že nemáte žiadnu vedľajšiu reakciu. Neaplikujte na suchú alebo poprTekutú kriedu naneste na ruky alebo nohy. Po použití stačí použiť mydlovú vodu na zmytie produktu.

Nechutnajte. Pred prvým použitím odporúčame naniesť malú čiastku produktu na pokožku, aby ste sa uistili, že nemáte žiadnu vedľajšiu reakciu. Neaplikujte na suchú alebo popraskanú pokožku.askanú pokožku.

 Zloženie:


Alkohol, horčík, uhličitan, zahusťovadlo a vôňa.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: