Výrobcovia
 

Testosterol 250 - 30 kaps. - Megabol

Testosterol 250 - 30 kaps. - Megabol
Cena: 6,00 €
3,99 € (zľava 33%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: Megabol
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Testosterol 250 - 30 kaps. - Megabol "

 

Popis:


Testosterol ™ 250 - ide silný prírodný anabolizátor, ktorý pomáha nadobudnúť svalové prírastky za kratšiu dobu. Je zložený z frakcií účinných rastlinných sterolov., ktoré majú za účinok rýchlejší rast svalov a zrýchlenie hojenia poškodených svalov a ich tkaniva a tiež rýchlejšie naberanie kvalitného objemu. Ide o jeden z najpredávanejších prírodných anabolizátorov na svete.

Výskum:

V roku 2004 bol vykonaný výskum rastlinných sterolov s testami na chovných zvieratách. Výsledky ukázali, že tieto zlúčeniny podávané s vyváženou stravou zvýšili rast svalovej hmoty o 18-26 %.  

V roku 2006 sa získali údaje od trénujúcich dobrovoľníkov, ktorí svoju diétu doplňovali liekom TestosterolTM 250. Výsledky týchto osôb po 30 dňoch a po spotrebovaní jedného balenia výrobku ukázali rast telesnej hmotnosti priemerne o 2-3 kg (max.  9 g). Cez 90 % dobrovoľníkov zvýšilo aj svoje tréningové zaťaženie. U 86 % dobrovoľníkov boli zaznamenané pozitívne zmeny fáz spánku. Výrobok zlepšuje regeneráciu počas spánku (v tejto dobe rastie objem tkanív). Je dôležité, aby bola počas užívania lieku zabezpečená dostatočne dlhá doba spánku. Je to individuálna vlastnosť, považuje sa, že v období tréningu a aktívnej regenerácie by mal spánok trvať aspoň 8 hodín denne.

Hlavné účinky:

  • Obsiahnuté steroly sú prekurzorom pre syntézu estrogénov a testosterónu, pričom je kvantitatívny vzťah medzi estrogénmi a androgénmi v prípade nezrovnalosti regulácie. Početné analógy testosterónu vznikajúce zo sterolov v niektorých miestach ľudského organizmu blokujú receptory pre androgény  (androsterón, androstenedione, dihydrotestosterón). To však neznižuje anabolický efekt, pretože ich vplyv na premeny aminokyselín, tukov a bielkovín zostáva rovnaký.
  • Pôsobí anabolicky a podporuje rýchly nárast svalovej hmoty
  • Sú prekurzorom biosyntéty 17-ketosteroidov (zahŕňajú dehydroepiandrosterone DHEA) pôsobiacich androgénne a teda anabolicky (rozvoj svalov) a maskulinizačne.
  • Sú prekurzorom biosyntéty mineralokortikosteroidov (aldosterón)
  • Povzbudzujú syntézu glykogénu v pečeni
  • Urýchľuje hojenie poranení svalov, regeneráciu svalového, spojivového a epileliálneho tkaniva. Rastlinné steroly sú prírodnými inhibítormi mediátorov bolesti a zápalu
  • Patria k lipotropným látkam, tj. látkam zabraňujúcim ukladaniu tukov v kostrových svaloch, srdci, obličkách a pečeni
  • Zlepšujú duševný stav a fyzickú kondíciu

Balenie:


30 kapsúľ

Dávkovanie:


1 kapsulku denne po raňajkách

Zloženie:


1 kapsulka obsahuje:

Rastlinné steroly     250 mg

Inulín     15 mg

Fenolové glykozidy     1,75 mg

Flavonoidy     0,75 mg

Fitochinón     0,01 mg

Súvisiace produkty:


Biosterol 36 kaps. - Megabol
Biosterol 36 kaps. - Megabol

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: