Výrobcovia
 

100% Creatine Monohydrate 300g + CarboX™ 500g

100% Creatine Monohydrate 300g + CarboX™ 500g
Cena: 14,80 €
11,80 € (zľava 20%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: BioTech USA
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "100% Creatine Monohydrate 300g + CarboX™ 500g"

 

100% CREATINE MONOHYDRATE

Popis:


FARMACEUTICKY ČISTÝ KREATÍN MONOHYDRÁT V PRÁŠKU. BEZ PRÍCHUTE.

ČISTÝ A ÚČINNÝ
Kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť v priebehu krátkodobých po sebe nasledujúcich dávok veľmi intenzívneho cvičenia. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 3 g kreatínu. 100% kreatín- monohydrát je vyrobený z čistého kreatínmonohydrátu v prášku, vo farmaceutickej kvalite. Je bez príchute, takže je ho ľahké kombinovať s gainermi alebo proteínmi. Tak ako všetky BioTech USA produkty, aj 100% Creatine Monohydrate obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky.

Balenie:


300g

Dávkovanie:


Zmiešajte 5 g kreatínmonohydrátu s vašim obľúbeným nápojom. Plniaca fáza: Počas prvého týždňa užívajte 4 dávky denne. 2 dávky pred a 2 dávky po cvičení. Udržiavacia fáza: Užívajte 2 dávky denne. 1 pred a 1 po tréningu.

Zloženie:


Výživová hodnota

1 dávka (5g)

Energetická hodnota

65 kJ / 15 kcal

BIelkoviny

0g

Sacharidy

0g

Tuky

0g

Kreatín monohydrát

5g

Upozornenie: Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre dojčiace a tehotné ženy a pre osoby do 18 rokov. Horeuvedený priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme minimálne 3 g kreatínu. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

 

+ K TOMU

CARBOX™500G

Popis:


CarboX™ je vysoko pokrokový, vedecky vyvinutý komplex sacharidov, ktorý dodá energiu pre optimálny tréning a zvyšuje energetickú úroveň po tréningu. CarboX™ obsahuje päť druhov, pomaly, normálne a rýchlo sa vstrebávajúcich sacharidov, ktoré zabezpečujú plynulé zásobovanie organizmu energiou.

CarboX™ má rýchly účinok, obsahuje ľahko stráviteľnú patentovanú zložku Vitargo® s vysokou molekulovou hmotnosťou, ktorá prechádza žalúdkom o 80% rýchlejšie a doplňuje zásoby glykogénu vo svaloch o 70% rýchlejšie než iné formy sacharidov. CarboX™ doplní rezervy glykogénu a zvyšuje produkciu inzulínu pre antikatabolické procesy.

Navyše násobí účinnosť kreatínových prípravkov, keďže pomôže dopraviť kreatín priamo do svalových buniek.

Balenie:


500g

Dávkovanie:


Rozmiešajte 50 g prípravku s 300 ml nápoja a užívajte pred alebo počas a po tréningu.

Zloženie:


Multi-Interval CarboX™ (dextróza, maltodextrín, fruktóza, ribóza, Vitargo®).

Jedna dávka (50g) obsahuje:

energia

855kJ (205kcal)

Multi-Interval CarboX™

50g

bielkoviny

0g

tuky

0g


Upozornenie: Prípravok skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy. Nevhodný pre jedincov do 14 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: