Výrobcovia
 

ARMAGEDON 300g - VemoHerb

ARMAGEDON 300g - VemoHerb
Cena: 38,00 €
32,95 € (zľava 13%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: VemoHerb
Dostupnosť: Skladom
Príchuť:
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "ARMAGEDON 300g - VemoHerb"

 

TribuGen je známy pod starším názvom ako Armageddon od firmy VemoHerb je komplexná pred-tréningová formula s pridaným Bulharským Tribulusom. Armageddon je jediný výrobok svojho druhu na trhu - obsahuje preverené zložky používané v pre-workout doplnkoch (pred tréningových stimulantoch) + originálny Bulharský Tribulus, čo z neho robí jedinečný a nenapodobiteľný doplnok stravy. Je určený pre všetkých, ktorí chcú posunúť pred-tréningovú prípravu na úplne novú úroveň.

Prídavok vysoko koncentrovaného extraktu čierneho korenia posilňuje účinok jednotlivých zložiek.

V jednej dávke:

  • 500mg Bulharského Tribulusu
  • 4000mg Citrulin malátu
  • 2000mg BCAA
  • 200mg Kofeínu
  • 300mg L-arginínu
  • 2000mg Kreatínu
  • 300mg Vitamínu C
  • 10mg Extraktu čierneho korenia

 

Bulgarian Tribulus

Hlavným benefitom originálneho bulharského VemoHerb Tribulusu je vysoký obsah steroidného saponínu protodioscín (štandardizácia na 60%), čo je v súčasnej dobe v rámci celosvetového merítka jeden z najsilnejších dostupných extraktov z obsahom protodioscínu na trhu (POZOR - nezamieňať s celkovými saponínmi!) Štandardizovaný obsah protodioscínu je garanciou nízkeho obsahu ostatných menej účinných saponínov ako je Protogracilin a ďalšie, ďalej je limitovaný obsah flavonoidov (vždy pod 10%) a tanínov (vždy pod 10%).

Extrakt čierneho korenia - Piperín 

Extrakt korenia v Armageddone je štandardizovaný na 90% obsahu aktívnej zložky Piperín. Množstvo štúdií ukazuje na to, že už iba 5 mg vysoko koncentrovaného čierneho korenia pridaného k ostatným ingredienciám zvyšuje ich absorpciu o 30-2000%!


Balenie: 300g


Dávkovanie: Zmiešajte ½ až 1 odmerku (7,5g - 15g) s 250 ml vody. Berte 20-30 min pred tréningom. Na overenie tolerancie užite ½ odmerky (7,5 g), pred ďalším tréningom môžete užiť celú odmerku (15 g).


Zloženie: Maltodextrin, citrulin malát, kreatin, regulátor kyselosti kyselina citronová, L-leucin, sladidlo steviol-glykosidy, extrakt Tribulus Terrestris, L-isoleucin, L-valin, L-arginin, kyselina askorbová, bezvodý kofein, borůvkové aroma, barvivo košenila, extrakt z černého pepře, emulgátor arabská guma.

Výživové údaje v 15g*:

Tribulus Terrestris s obsahom 60% furostanolového saponínu,determinovaného ako protodioscín - extrakt 500 mg

Čierne korenie - extrakt 10 mg

Bezvodný kofeín 200 mg

Citrulín Malát 4000 mg

L-Leucín 1000 mg

L-izoleucín 500 mg

L-Valín 500 mg

L-Arginín 300 mg

Kreatín 2000 mg

Vitamín C 300 mg (333% DDD)

% DDD -% odporúčanej dennej dávky

 

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti, mladistvých do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ak máte zdravotné problémy alebo beriete lieky na predpis (najmä produkty obsahujúce kofeín), konzultujte použitie so svojím lekárom. Vermoheb Armageddon obsahuje 200 mg kofeínu v jednej dávke, čo zodpovedá dvom šálkam kávy. Neužívajte s akýmikoľvek produktmi obsahujúcimi kofeín a neberte tento produkt menej ako 5 hodín pred spaním. Udržujte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza pestrú stravu. Skladujte na suchom mieste, mimo priame slnko, do teploty 25 ° C.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: