Výrobcovia
 

Active Woman 60 tab.

Active Woman 60 tab.
Cena: 15,60 €
13,60 € (zľava 12%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: BioTech USA
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Active Woman 60 tab."

 

DOPLNOK VÝŽIVY PRE VAŠE ZDRAVÉ VLASY, NECHTY A POKOŽKU.

1 tableta obsahuje:
• komplex 13 vitamínov a 12 minerálnych látok
• koenzým Q10 a esenciálne mastné kyseliny
• extrakt z rastlín
• kyselina hyalurónová a kolagén

Moderné ženy so zdravým životným štýlom sa vo svojom voľnom čase venujú športu (outdoorové aktivity, jazda na bicykli namiesto auta) a starajú sa o svoje zdravie – to je dôvod, prečo si vybrali Active Woman, ktorý obsahuje potrebné vitamíny a stopové prvky pre udržanie zdravých nechtov, vlasov a pokožky, ako aj vitamíny A, B, C a biotín, rovnako ako zinok, selén, jód a meď.Balenie:

60 tabliet


Odporúčané dávkovanie:

Užívajte dve tablety denne s veľkým pohárom vody.
 

Zloženie:

uhličitan vápenatý, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), oxid horečnatý, kyselina L-askorbová, DL-alfa tokoferyl-acetát, prášok CLA (Carthamus tinctorius [konjugovaná kyselina lonolová z požltu farbiarskeho]), povlaková látka (hydroxypropyl metylcelulóza), tiamín mononitrát, protihrudkové činidlá (stearan horečnatý, kyselina stearová), fumarát železnatý, D-pantotenát vápenatý, niacinamid, lecitín (Glycine max (L.) Merr. [sója]), rybí tuk, L-arginín, L-karnitín, riboflavín, pyridoxín hydrochlorid, koenzým Q10, extrakt z brusníc (Vaccinium macrocarpon; 100% ovocie), extrakt zo ženšenu (Panax Ginseng; 100% koreň), extrakt z Ginkgo Biloby (100% list), prášok zo sušenej spiruliny (Spirulina platensis), extrakt z hroznových jadierok (Vitis vinifera; 100% jadierka), kolagén (z rýb), metylsulfonylmetán (MSM), oxid zinočnatý, retynilacetát, kyselina hyaluronová, oxid kremičitý, cholekalciferol, síran meďnatý, síran manganatý, kyselina boritá, hexahydrát chloridu chromitého, kyselina listová, seleničitan sodný, molybdénan sodný, biotín, lykopén (extrakt Solanum lycopersicum [rajčiak jedlý]), luteín (extrakt Tithonia diversifolia [mexická slnečnica]), jodid draselný, zeaxantín (extrakt Zea mays [kukurica siata]), vitamín K (fylochinón), kyanokobalamín, farbivo (červený oxid železitý).

Active Woman BioTech USA
*ODD-odporúčaná denná dávka; **ODD nie je stanovená
 

Upozornenie: Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 14 rokov. V prípade tehotných a dojčiacich žien odporúčame poradiť sa s lekárom. Náhodné predávkovanie prípravkom ktorý obsahuje železo môže viesť k smrteľnej otrave u detí mladších ako 6 rokov. V prípade náhodného predávkovania, okamžite skontaktujte lekára. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.
Alergény: ryby, mušle, sója

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: