Výrobcovia
 

Albion Magnesium 90 kaps. - Reflex

Albion Magnesium 90 kaps. - Reflex
Cena:
12,50 €
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: Reflex Nutrition
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Albion Magnesium 90 kaps. - Reflex"

 

Popis:


Albion® Magnesium - Bisglycinát = Chelátová forma - forma Horčíka s najvyššou možnou využiteľnosťou pre telo. Znižuje únavu, vyčerpanie a udržuje zdravé kosti a svaly.

Novinka značky Reflex, ktorú možno odporučiť všetkým jedincom na zníženie únavy a vyčerpania, na udržanie správneho energetického metabolizmu a zdravého stavu svalov a kostí.

Vysoká kvalita garantovaná značkou Reflex Nutrition, pôvod a čistota použitej zložky + minimum balastných aditív. Bisglycinát horečnatý je chelátované a pre telo vysoko využiteľnou formou horčíka s garantovanou kvalitou laboratória Albion.

Hlavné benefity produktu:

  • 125 mg horčíka na 1 kapsulu
  • Bisglycinát horečnatý = chelátovaná forma horčíka s 80% využiteľnosťou pre telo bez nežiaducich vedľajších účinkov. Produkt obsahuje aj oxid horečnatý použitý ako alkalizačné činidlo, ktoré zaisťuje ideálne pH pre najvyššiu možnú biologickú dostupnosť organického horčíka = výsledná zmes chelátu a oxidu je ideálny z hľadiska vstrebateľnosti.
  • Garancia kvality a pôvodu spoločnosti Reflex Nutrition a laboratóriá Albion

Balenie:


90 kapsúľ

Dávkovanie:


Berte 3 kapsule denne s jedlom.

Zloženie:


1 kapsula obsahuje:

Horčík (Bisglycinát = Chelátová forma) 125mg 

% RHP* 33

 
*% RHP - % Referenčná hodnota potrebného denného prijmu.

125 mg horčíka (33% RHP **) [Albion® pufrovaný bisglycinát horečnatý (bisglycinát horečnatý, oxid horečnatý, kyselina citrónová)], želatínová kapsula (hovädzie želatína *, farbivo oxidy a hydroxidy železa), plnidlo maltodextrín, protispekavé látky (stearan horečnatý , dioxid kremičitý). * Nevhodné pre vegetariánov. **% RHP -% referenčnej hodnoty príjmu.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: