Výrobcovia
 

Men´s L-Carnitine + Arginine 60 kaps. - MaxxWin

Men´s L-Carnitine + Arginine 60 kaps. - MaxxWin
Cena:
11,80 €
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: MAXXWIN
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Men´s L-Carnitine + Arginine 60 kaps. - MaxxWin"

 

Acetyl L-Karnitín (ALC) je účinnejšia forma dobre známeho a veľmi obľúbeného L-Karnitínu. Najnovšie poznatky všeobecne nasvedčujú, že ALC je lepšie využiteľnejšia. Ovplyvňuje metabolizmus mastných kyselín, podporuje lepšie využitie energie v organizme. Zvyšuje odbúravanie tukových zásob, podporuje spaľovanie tukov a tvorbou energie z tukových zásob pomáha zvyšovať fyzický výkon. Zlepšuje schopnosť vstrebávania informácií, chápania a učenia sa.


Arginín hrá dôležitú úlohu v mnohých biologických procesoch. Má vplyv na vazodilatáciu cievneho riečišťa v periférnych oblastiach tela. Ich rozšírením dochádza lepšiemu transportu živín a kyslíka do svalov a tým aj ich rýchlejšiemu zásobeniu a regenerácii.

 

Balenie:

60 kapsúľ

 

Odporúčané dávkovanie:

1x denne 2 kapsuly

 

 

Zloženie:

Acetyl L-Karnitín, Arginín HCl, Transparentná želatínová kapsula, Fosforečnan vápenatý E341  – protihrudkujúca látka, Stearát horečnatý E470b – protihrudkujúca látka.

 

Nutričné informácie:

Položka

Obsah v 1 kapsule

Obsah v dávke 2 kapsuly

Acetyl L-Karnitín

400mg

800mg

Arginín HCl

100mg

200mg

 

 

Upozornenie na obale:

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: