Výrobcovia
 

Synefrín 90 tab. - GymBeam

Synefrín 90 tab. - GymBeam
Cena: 5,50 €
4,50 € (zľava 18%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: GymBeam
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: viac ako 5 ks
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Synefrín 90 tab. - GymBeam"

 

Synefrín je hlavným extraktom z pomarančovníka horkého (Citrus aurantium). Vo svete fitness je známy tým, že patrí medzi spaľovače tukov. Má vplyv na termogenézu, teda zahriatie organizmu, vďaka ktorému dokážeme spotrebovať viac energie. Hodí sa preto aj pri chudnutí

Synefrín - extrakt z pomarančovníka horkého, ktorý vďaka termogénnemu efektu patrí medzi obľúbené spaľovače tuku

Synefrín je populárny spaľovač tuku, ktorý vzniká z extraktu pomarančovníka horkého (Citrus aurantium). Je známy svojim termogénnym efektom, vďaka ktorému dokáže zvýšiť telesnú teplotu organizmu, ideálne v nadväznosti na športovú či fyzickú aktivitu. Tento efekt stojí naše telo energiu navyše a môže pomôcť spáliť o niečo viac kalórií v pokoji aj pri športe.

Okrem toho je synefrín známy v súvislosti so spaľovaním tukov. Navyše sa jednoducho užíva a je vhodný aj pre vegánov. V konečnom dôsledku tak ide o efektívny a ideálny doplnok do diéty, ktorý v kombinácii s dostatočnou fyzickou aktivitou a kalorickým deficitom môže po čase užívania potešiť nižším číslom na váhe.

Synefrín a jeho výhody:

  • je extrakt z pomarančovníka horkého (Citrus aurantium)
  • má vplyv na termogenézu organizmu 
  • patrí medzi populárne spaľovače tuku
  • je vhodný aj pre vegánov

 

Balenie:


90 tabliet     |     180 tabliet     |     240 tabliet

 

Dávkovanie:


Užívajte 2 tablety denne pred fyzickou aktivitou.

 

Zloženie:


Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (stearan horečnatý), extrakt z pomarančovníka horkého (Citrus aurantium) (90% synefrín).

 

Tabuľka nutričných hodnôt:

Nutričné hodnoty

2 tablety

  Synefrín

20 mg

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia pri izbovej teplote.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: