Výrobcovia
 

Zelená káva so zázvorom 250g

Zelená káva so zázvorom 250g
Cena: 12,00 €
9,99 € (zľava 16%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: BioNature
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Zelená káva so zázvorom 250g"

 

Popis:


Mletá zelená káva Green Coffee obohatená o zázvor.

Výťažok zelenej kávy obsahuje kyselinu chlorogénovú, ktorá sa stráca pri výrobe tradičnej kávy opražením zŕn pri vysokej teplote. Kyselina chlorogénová pôsobí ako silný antioxidant úspešne bojujúci vo vašom snažení schudnúť. Produkt obsahuje tiež kyselinu kávovú, veľmi dobre známu pre jej antioxidačný účinok. Práve tieto látky robia z Green Coffee ideálneho pomocníka pri chudnutí, ktorý by nemal chýbať vo vašej diéte.

Príprava zelenej kávy je jednoduchá - nasypte si kávu do šálky, zalejte vriacou vodou a vyluhujte. Na osladenie odporúčame používať prírodné náhrady cukru, napríklad Erytritol alebo Brezový cukor (Xylitol).

U daného produktu máte istotu, že dostanete špičkovú kvalitu za dlhodobo najlepšiu cenu. Mletá zlená káva Bionature je správnou voľbou pre každého, kto si potrpí na kvalitu a čistotu produktov. Do našich produktov nepridávame žiadne zbytočné prídavné látky, éčka, ani konzervanty. Naše produkty nie sú geneticky modifikované. Máte tak istotu, že vaše telo dostáva len účinnú látku.

Balenie:


250g

Dávkovanie:


Do šálky nasypeme 1-3 lyžičky mletej zelenej kávy, kávu zalejeme vriacou vodou.

Po 5 minútach je nápoj pripravený na konzumáciu.

Nápoj je možné osladiť sladidlom.

Zloženie:


Mletá zelená káva, zázvor.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: