Výrobcovia
 

Nero 120 kaps. - GymBeam

Nero 120 kaps. - GymBeam
Cena:
14,95 €
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: GymBeam
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Nero 120 kaps. - GymBeam"

 

 Popis:


Nero je komplexný spaľovač tukov, ktorý obsahuje synergicky pôsobiace zložky na podporu spaľovania tukov, kontrolu chuti do jedla, zrýchlenie metabolizmu a zvýšenie hladiny energie, čo vám umožní efektívnejšie spaľovať kalórie. Je to silný spaľovač, s ktorým spaľovanie tukov budete priam cítiť! Okrem toho, Nero sa neskrýva za patentované zmesi, ale má transparentné zloženie.

Spaľovač tukov Nero, s ktorým váš tuk nadobro zhorí a spaľovanie tukov budete priam cítiť!

Nero je komplexný spaľovač tukov, ktorého zložky sú precízne navrhnuté tak, aby zničili nadbytočné tukové bunky. Jeho vzorec synergicky pôsobiacih látok posúva spaľovanie tukov na úplne novú úroveň. Okrem toho, že má rýchly nástup účinku v spaľovaní tukov, jeho koncentrované zložky kontrolujú aj chuť do jedla, zlepšujú funkciu metabolizmu a poskytujú stálu energiu, čo vám umožní efektívnejšie spaľovať kalórie.

Zelená káva je veľmi populárna v oblasti zhadzovania nadbytočných kilogramov a zrýchľovania metabolizmu. Vďaka kofeínu, ktorý podporuje spaľovanie tukov a dodáva energiu, pozitívne vplýva aj na sústredenie a mentálny fokus počas tvrdého tréningu. Obsahuje taktiež L-Karnitín, ktorý má vplyv na oxidáciu mastných kyselín a ich použitie ako efektívny zdroj energie. Spaľovač tukov Nero začne pracovať v priebehu niekoľkých minút od užitia a spaľovanie tukov budete priam cítiť! Okrem všetkých tých výhod, Nero sa neskrýva za patentované zmesi, ale má jasné a transparentné zloženie uvedené na etikete.

Spaľovač tukov Nero a jeho výhody:

  • silný komplexný spaľovač tukov
  • obsahuje široké spektrum spaľovačov
  • zaisťuje efektívne spaľovanie tukov
  • kontroluje a znižuje chuť do jedla
  • urýchľuje metabolizmus
  • zvyšuje hladinu energie
  • podporuje mentálne sústredenie
  • má rýchly nástup účinku
  • je vhodný pre mužov aj ženy
  • má transparentné zloženie

 Balenie:


120 kapsúľ

 Dávkovanie:


Užívajte dve kapsule ráno a dve kapsule pred hlavným jedlom.

 Zloženie:


Zelená káva (Coffea arabica) extrakt (štandardizovaný na 32% kyseliny chlorogenové), kapsula (želatína), kofeín bezvodý, L-karnitín, maltodextrín, zelený čaj (Camellia sinensis) extrakt, maca koreň (Lepidium meyenii) extrakt, bromelain, biely čaj (Camellia sinensis) extrakt, čierny čaj (Camellia sinensis) extrakt, chitosan (z kreviet), kyselina alfa-lipoová, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý, fosforečnan vápenatý).

 

Nutričné hodnoty 1 dávka (2 kaps):

Chitosan 60 mg

Kyselina alfa lipoová 50 mg

Kofeín bezvodý 200 mg

Bromelaín 80 mg

Biely čaj extrakt 80 mg 

   polyfenoly 72 mg

Čierny čaj extrakt 80 mg

   polyfenoly 24 mg

Zelený čaj extrakt (štandardizovaný na 30% EGCG) 120 mg

   epigalokatechín galát 36 mg

   kofeín 12 mg

Zelená káva extrakt (štandardizovaný na 32% kyseliny chlorogenovej) 320 mg

   kyselina chlorogenová 102 mg

   kofeín 9,6 mg

L-karnitín 200 mg

Maca koreň extrakt 100 mg

 

Upozornenie: Tento produkt by nemal byť používaný ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia pri teplote 5-30°C. Produkt obsahuje kofeín, a preto sa neodporúča deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: