Výrobcovia
 

Tribulus Terrestris 120 tab. - GymBeam

Tribulus Terrestris 120 tab. - GymBeam
Cena: 11,95 €
8,50 € (zľava 28%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: GymBeam
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: posledných 1 ks
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Tribulus Terrestris 120 tab. - GymBeam"

 

Tribulus Terrestris je silný extrakt z kotvičníka zemného (Tribulus terrestris). Ten je známy svojim obsahom steroidných saponínov, ktoré vyhľadávajú športovci túžiaci po zvýšení hladiny testosterónu, lepších športových výkonoch či raste svalov. Má formu ľahko prehltateľných tabliet s obsahom 1200 mg tribulusu terrestris v jednej dennej dávke.


Tribulus Terrestris - silný extrakt z rastliny kotvičník zemný, ktorý je vďaka vysokému obsahu steroidných saponínov známy ako prírodná náhrada steroidov

Tribulus Terrestris je vo svete fitness veľmi dobre známy silný extrakt z rastliny kotvičník zemný. Jej účinnou zložkou je najmä 90 % saponínov, ktoré sú známe ako prírodná náhrada steroidov. Bežne sa zvykne pridávať do produktov určených na zvýšenie výkonu a sily. Tribulus Terrestris je tak obľúbený najmä u mužov, ktorí usilujú o zvýšenie hladiny testosterónu, lepšie športové výkony, regeneráciu či rast svalov. 

Kotvičník zemný je navyše často spájaný aj s možným pozitívnym vplyvom na mužské zdravie, kde sa spomínajú sexuálne a reprodukčné funkcie. Rovnako tak je skúmaný pre svoje vlastnosti aj v ďalších oblastiach harmonizácie organizmu. Tribulus Terrestris má praktickú formu ľahko prehltateľných tabliet s obsahom 1200 mg tejto prírodnej náhrady steroidov v jednej dávke. Navyše neobsahuje žiadne živočíšne zložky a preto je vhodný aj pre vegánov.


Tribulus Terrestris a jeho výhody:

  • je silný extrakt z rastliny kotvičník zemný 
  • v jednej dávke obsahuje 1200 mg extraktu tribulusu terrestris
  • jeho účinnou zložkou je 90 % saponínov 
  • je známy ako prírodná náhrada steroidov 
  • patrí medzi bežné súčasti produktov, určených na zvýšenie sily a športového výkonu
  • je obľúbený u mužov, ktorí usilujú o zvýšenie hladiny testosterónu či rast svalov 
  • je spájaný s vplyvom na mužské zdravie 
  • má formu ľahko prehltateľných kapsúl 
  • je vhodný aj pre vegánov

 

Balenie:


120 tabliet     |     240 tabliet

 

Dávkovanie:


Uživajte 2 tablety denne.

 

Zloženie:


Tribulus Terrestris extrakt 90%, objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce činidlo (fosforečnan vápenatý, stearan horečnatý).

 

Tabuľka nutričných hodnôt:

Nutričné hodnoty

2 tablety

Tribulus Terrestris

1200 mg

 

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Produkt nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: