Výrobcovia
 

SYNTHA 6 - 2270g - BSN

SYNTHA 6 - 2270g - BSN
Cena: 60,00 €
38,00 € (zľava 36%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: BSN
Dostupnosť: Skladom
Príchuť:
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "SYNTHA 6 - 2270g - BSN"

 

Popis:


Limitovaná edícia - Pôvodná verzie starej dobrej Synthy 6 od BSN.

Syntha 6 je prvý ultra-premium proteínový prášok s predĺženým uvoľňovaním. Dokáže atlétovi alebo kulturistovi dodať dostatok potrebných proteínov bez pocitu prejedenia.

Syntha-6 - ako môžete každodenne zjesť dostatočné množstvo kvalitného proteínu bez toho, aby ste sa "prejedli"? Syntha 6 rieši tento problém raz a navždy.

Syntha 6 je prvý ultra-premium proteínový prášok s predĺženým uvoľňovaním. Dokáže atlétovi alebo kulturistovi dodať dostatok potrebných proteínov bez pocitu prejedení. Syntha 6 dodáva tie najlepšie aminokyseliny do Vašich svalov po celých 7 hodín! A mimo to - má úplne dokonalú chuť!

Syntha 6 je vyrobená zo šiestich druhov proteínov (obsahuje BCAA, esenciálne aj neesenciálne aminokyseliny a glutamínové peptidy, pozri nižšie) s rôznou dobou vstrebávania a preto je vhodný ráno, cez deň aj na noc. Neobsahuje žiadny aspartám ani cukor, rýchlo vstrebateľnú energiu dodáva MCT (stredne vetvené triglyceridy). Je tiež skvelým zdrojom vlákniny.

Chuť Syntha 6 je rovnako výnimočná ako jeho zloženie. Pokiaľ chcete dodať svojmu len to najlepšie a ešte sa potešiť skvelou chuťou, voľte jedine tento proteín od BSN!

Balenie:


2270g     |     2270g + čiapka BSN

Dávkovanie:


Zmiešajte 1 odmerku (44g) výrobku do 200 ml vody alebo odtučneného mlieka a užívajte 1-3 krát za deň.

Zloženie:


Srvátkový proteínový koncentrát, srvátkový proteínový izolát, kazeinát vápenatý, micelárny kazeín, mliečny proteínový izolát, vaječný albumín, glutamínové peptidy, slnečnicový olej, kukuričný sirup, kazeinát sodný, monoglyceridy, diglyceridy, difosforečnan draselný, trifosforečnan vápenatý, sójový lecitín, tokoferol, polydextróza, prírodná a prírodne identická aróma, MCT triglyceridy, odtučnené mlieko, fosforečnan sodný, dioxid kremičitý, celulózová guma, prírodné rastlinné farbivá, acesulfam K, sukralóza, papain, bromelain

Nutričné hodnoty v jednej dávke 44g:

Energetická hodnota 1 dávky 840 kJ / 200 kcal
Bielkoviny 22 g
Sacharidy 14 g
Cukry 2 g
Tuky 6 g
Nasýtené mastné kyseliny 2 g
Vláknina 3 g
Sodík 170 mg
Draslík 190 mg
Cholesterol 60 mg

Ďalšie obrázky:


SYNTHA 6 - 2270g - BSN

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: