Výrobcovia
 

Vegan Protein 2100g - Reflex Nutrition

Vegan Protein 2100g - Reflex Nutrition
Cena: 56,00 €
36,50 € (zľava 34%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: Reflex Nutrition
Dostupnosť: Skladom
Príchuť:
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Vegan Protein 2100g - Reflex Nutrition"

 

Popis:


Tento Proteín možno bez preháňania nazvať ako plnohodnotný "natural" s obsahom všetkých esenciálnych aminokyselín. Vegan Protein ponúka úplne kompletné spektrum aminokyselín rovnako ako srvátková, alebo vaječná bielkovina, napriek tomu, že sa jedná o rastlinný zdroj a to bez obsahu sóje (iba stopové množstvo), bez použitie chemických aditív, alebo agresívnych metód spracovania, ktoré môžu narušiť konečnú štruktúru bielkoviny.


Vegan proteín = plnohodnotný "natural":

  •     Obsahuje plnohodnotné spektrum aminokyselín vrátane esenciálnych
  •     Ponúka porovnateľné parametre sa srvátkovú a vaječnú bielkovinou
  •     Neobsahuje umelé sladidlá a farbivá
  •     Neobsahuje sóju, alergény, pšeničný lepok (iba stopové množstvo), alebo geneticky modifikované zložky
  •     Obsahuje prírodné sladidlo Stévia
  •     Obsahuje aditívum tráviacich enzýmov DigeZyme® a probiotických kultúr LactoSpore®
  •     Vhodné pre vegánov a vegetariánov

98% stráviteľnosť, garantovaný európsky pôvod a šetrná technológia spracovania!

Vegan Proteín je vyrobený za pomoci patentovanej technológie, ktorá je nielen garanciou vysokej bioaktivity použitej bielkoviny = minimálna denaturácie, ale je tiež 100% šetrná k životnému prostrediu. Základom Vegan proteínu je bielkovina špeciálnej odrody hrachu siateho (Pisum Sativum), pestovaného v severnej Európe. K extrakcii bielkoviny je využívaná iba voda a to bez použitia chemických prostriedkov. Výsledkom je instantný prášok perfektnej chuti a stráviteľnosti, ktorý znesie porovnanie s tými najkvalitnejšími zdrojmi aminokyselín ako je srvátková bielkovina a vaječná bielkovina. Bielkovina Vegan proteínu ponúka 98% stráviteľnosť a aminokyselinové skóre 95%!


Vegan Proteín obsahuje viac BCAA, viac Glutamínu a viac arginínu!
 
Dôležité vetvené aminokyseliny BCAA: L-Leucín, L-izoleucín a L-Valín sú vo vegan proteíne hojne zastúpené. V SKUTOČNOSTI bielkovina Vegan proteínu obsahuje viac BCAA ako bielkovina toho najkvalitnejšieho vaječného proteínu! NAVYŠE bielkovina Vegan proteínu obsahuje oproti srvátkovéj a vaječnéj bielkovine DVOJITÉ MNOŽSTVO Arginínu. To isté platí pre Glutamín, ktorého obsahuje bielkovina Vegan proteínu opäť viac ako spomínané dva zdroje. Vďaka skvelému profilu aminokyselín, predstavuje bielkovina Vegan proteínu jeden z najšpičkovejších prírodných zdrojov!


Vegan Proteín neobsahuje sóju, alergény, pšeničný lepok (iba stopové množstvo) a geneticky modifikované zložky

Na súčasnom trhu existuje pomerne slušné množstvo proteínových prípravkov z rastlinných zdrojov, najmä sóje. U sóje však hrozí vysoké riziko obsahu aflatoxínov (plesní), ďalším faktorom sú vyššie spomínané genetickej modifikácie a deficit esenciálnej aminokyseliny metionín. Niektorí výrobcovia ponúka tiež proteíny z hrachu, avšak nejasného pôvodu a bez uvedenia technológie spracovania. Preto prosím neprehliadnite fakt, že bielkovina z hrachu siateho (Pisum Sativum) obsiahnutá vo Vegan proteíne ponúka jeden z najviac čistých proteínov, ohľaduplných k životnému prostrediu na svete, a to bez obsahu rezíduí umelých hnojív a ďalších nežiaducich zložiek!


Vegan Proteín je osladený Stéviou

Stevia je špecifický druh rastlín, ktoré sú stovky rokov využívané ako prírodné sladidlo. Stévii poznali už začiatkom 20. rokov v Južnej Amerike a používali ju aj v prírodnej medicíne.
 


Vegan Proteín obsahuje probiotické kultúry & tráviace enzýmy
 
Ďalším veľkým rozdielom je to, že vegan Protein obsahuje tráviace enzýmy DigeZyme® a probiotické kultúry LactoSpore® (obdoba živého jogurtu), čo inými slovami znamená, že spolu s týmto proteínom konzumujete ďalšie dva suplementy zamerané na podporu špičkovej kondície a zdravia organizmu ..


Vegan Proteín je vyrobený zo 100% zelenej energie 

Vegan Proteín je vyrobený na zelených linkách spoločnosti Reflex Nutrition v súlade s normami kvality ISO9001 a každá šarža je testovaná na skutočný obsah bielkovín, tak ako je tomu dobrým zvykom u všetkých proteínových produktov Reflex Nutrition. Určite Vás tiež poteší fakt, že Vegan Proteín je vyrobený zo 100% zelenej energie.

Balenie:


2100g

Dávkovanie:


Rozmiešajte 25 g (približne 2 zarovnané 25ml odmerka) v 300 ml vody v šejkri alebo mixéri.

Berte 2-3 dávky denne.

Nápoj Spotrebujte okamžite po pripravený.

Zloženie:


Nutričné hodnoty v 100g / 25g:

Energetická hodnota 1647 kJ / 390 kcal (20%) /  412 kJ / 98 kcal (5%)

Tuky 8,6 g (12%) / 2,2 g (3%)
   Z toho nasýtené mastné kyseliny 2,3 g (12%) / 0,6 g (3%)
   Z toho mononenasýtené mastné kyseliny 2,3 g / 0,6 g
   Z toho polynenasýtené mastné kyseliny 3,9 g / 1,0 g

Sacharidy 5,0 g (2%) / 1,3 g (0%)
   Z toho cukry 2,5 g (3%) / 0,6 g (1%)

Vláknina 2,5 g / 0,6 g

Bielkoviny 72 g (144%) / 18 g (36%)

Soľ 3,6 g (60%) / 0,9 g (15%)

Enzýmy DigeZyme® 160 mg / 40 mg

Bacillus coagulans 2 x 108 spór / 5 x 107 spór
* 1 dávka zodpovedá 25 g. Balenie obsahuje 84 dávok.
** Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal).

Bielkovina z hrachu (94%), kakaový prášok, aróma, zahusťovadlo celulózová guma, sladidlo steviol-glykozidy, komplex enzýmov DigeZyme® (amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), kultúry Bacillus coagulans (LactoSpore®)

Aminokyselinový profil (g / 100 g proteínu):

Esenciálne aminokyseliny:

Leucín 8,2 g

Isoleucín 4,7 g

Valín 5,0 g

Metionín 1,1 g

Fenylalanín 5,5 g

Treonín 3,8 g

Tryptofán 1,0 g

Podmienečne esenciálne aminokyseliny:

Arginín 8,7 g

Cystín 1,0 g 

Kyselina glutámová 16,7 g

Histidín 2,5 g

Prolín 4,3 g 

Tyrozín 3,8 g

Serín 5,1 g 

Neesenciálna aminokyseliny:

Alanín 4,3 g

Kyselina asparágová 11,5 g

Glycín 4,0 g

Upozornenie: Dodržujte odporúčaný postup dávkovanie! Nevhodné pre deti, mladistvých do 16 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Užívajte maximálne 3 dávky denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nenahrádza vyváženú a pestrú stravu. Používajte ako súčasť aktívneho a zdravého životného štýlu. Skladujte na chladnom a suchom mieste mimo priameho slnečného žiarenia. Po otvorení a použití vždy pevne zaskrutkujte viečko a nevystavujte produkt vlhkému vzduchu. Vyrobené v závode spracovávajúcej obilniny, vajcia, suché škrupinové plody, výrobky z rýb a kôrovcov, mliečne výrobky a sóju. Môže obsahovať stopy lepku, mlieka, vajec a sóje.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: