Výrobcovia
 

Vegan Protein 525g - Kompava

Vegan Protein 525g - Kompava
Cena: 19,00 €
17,25 € (zľava 9%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: Kompava
Kód: ko093
Dostupnosť: Skladom
Príchuť:
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Vegan Protein 525g - Kompava"

 

Popis:


VEGAN PROTEIN 525g - Kompava je vegánsky (rastlinný) proteín zložený z 3 druhov rastlinných proteínov (hrach, konope a ryža), je obohatený o rastlinné aminokyseliny BCAA, o vitamíny B-komplex, vitamíny B12 a D3. Vegan Protein obsahuje 60% bielkovín. Je osladený stéviou a xylitolom. Dostupné príchute tohto proteínu sú: škorica, pomaranč alebo višňa v kombinácii s holandským kakaom.

VEGAN PROTEIN 100% plant proteín so všetkými esenciálnými aminokyselinami.  Vegan proteín sa skladá iba z tých najlepších prísad - 100% rastlinný, zložený z 3 druhov rastlinných proteínov, doplnený rastlinnými BCAA, vitamínovým B-komplexom, vitamínmi B12 a D3. Obsahuje 60% bielkovín a je sladený xylitolom a stéviou. Xylitol je bezpečný pre diabetikov, v tele sa metabolizuje pomaly, pričom zväčšuje pocit nasýtenia. Je bez príchute s príjemne sladkým a mierne chladivým efektom.

Vitamíny skupiny B - Vzhl’adom k tomu, že tento proteín oslovuje vegetariánov a vegánov, ktorých rastlinná strava je deficitná na vitamín B12, jeho obsah je navýšený na 25mg. Proteín obsahuje v 1 dávke 50% množstvo vitamínov skupiny B a vitamínu C. 

Vitamín D - Vitamín D prispieva k správnemu vstrebávaniu vápnika a fosforu, normálnej hladine vápnika v krvi, normálnej funkcii imunitného systému a podieľa sa na procese delenia buniek. 

Konopný proteín - Vyrába sa z prírodných konopných semien. Obsahuje všetkých 10 esenciálnych aminokyselín, vysoký obsah esenciálních mastných kyselín (77% z celkového množstva tukov), vlákniny (21%), vitamínu A, C, D, E a B komplexu) a minerálov (Ca, Mg, Zn, Fe). Polynenasýtené mastné kyseliny má v optimálnom pomere.

Ryžový proteín - Získava sa vodnou extrakciou z čistej prepieranej ryže. Má vysoký obsah aminokyseliny glutamínu a dobrú  stráviteľnosť až 95,6 +/- 1,1% (PD value). Základné aminokyselinové spektrum má veľmi blízke základnému AA spektru materského mlieka: 96%. V spojení s konopným a hrachovým proteínom vytvárajú komplexné aminokyselinové spektrum.

Hrachový proteín - Vynikajúcou vlastnosťou hrachového proteínu je schopnosť znižovať hladinu hormónu ghrelínu, ktorý vylučuje prázdny žalúdok. Hrachový proteín zotrváva v žalúdku dlhšiu dobu a tým spomal’uje vylučovanie tohto hormónu. Je vyrábaný Belgickou firmou v prvotriednej kvalite a vysokej nutričnej hodnote.  Dokonalé zloženie rastlinného proteínu je posilnené rastlinnými aminokyselinami BCAA, ktoré spolu s aminokyselinami proteínov dotvárajú optimálny aminoprofil produktu.

VEGAN PROTEIN je vhodné užívať:

  • pri cvičení, fyzickej námahe a aktívnom a zdravom životnom štýle    
  • pre rast a tvorbu svalovej hmoty    
  • pre vegetariánov, vegánov i paleo vyznávačov    
  • alternatíva kvalitného proteínu v prípade laktózovej intolerancie a pri bezlepkovej diéte    
  • vhodný aj pre diabetikov

 

Balenie:


525g

Dávkovanie:


2 odmerky VEGAN PROTEINU (35g) rozpustiť v 250 ml vody, mandl’ovom alebo ryžovom nápoji

Zloženie:


Hrachový izolát, konopný proteín a ryžový proteínový izolát, xylitol, kakaový prášok 22%, rastlinné BCAA (4:1:1), xantan, stévia, arómy (podľa príchute), vitamínový mix, chlorid sodný, enzýmy, vitamín D3

Nutričné informácie      100 g      1 dávka 35 g 

Energetická hodnota       390kcal/1651kJ       136 kcal/578 kJ 

Bielkoviny       60 g       21 g 

Sacharidy       26 g       9,1 g 

     Z toho cukry       0       0 

Vláknina       5,2 g       1,8 g 

Tuky       6,5 g       2,2 g 

     Z toho nasýtené       2,1 g       0,7 g 

     Monanenasýtené       1,4 g       0,49 g 

    Polynenásytené       2,7 g       0,9 g

Vitamíny:

D3 (cholekalciferol)       1143 IU       400 IU/10mcg 

B1 (tiamín)       2,14 mg       0,7 mg 

B2 (riboflavín)       2,28 mg       0,8 mg 

B3 (nikotínamid)       25,7 mg       9 mg 

B6 (pyridoxínhydrochlorid)       2,85 mg       1 mg 

B5 (D-pantotenát vápenatý)       8,57 mg       3 mg 

B12 (kyanokobalamín)       0,28 mg       0,1mg 

C (Kyselina L-askorbová)       85,7 mg       30 mg 

E (DL-alfa tokoferylacetát)       14,28 mg       5 mg 

H (D biotín)       0,21 mg       0,075 mg 

Folát (kys. pteroylmonoglutámová)       0,28 mg       0,1 mg

Upozornenie:   Neobsahuje sóju, lepok ani laktózu, neobsahuje GMO. Biekoviny nie sú upravované tepelnou ani chemickou denaturáciou. Nie sú použité suroviny, ktoré obsahujú alergény, glutén ani cholesterol, je ľahko stráviteľný a akceptovatel’ný organizmom.

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny. Tento produkt prešiel schvaľovacím procesom v súlade s výnosom MP SR a MZ SR č. 16826/2007- OL v platnom znení, o oznamovacej povinnosti pri uvádzaní výživových doplnkov na trh v SR.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: