Výrobcovia
 

CREAFUEL 500 g - FitBoom

CREAFUEL 500 g - FitBoom
Cena: 22,90 €
17,95 € (zľava 21%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: FitBoom
Dostupnosť: Skladom
Príchuť:
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "CREAFUEL 500 g - FitBoom"

 

Kreatín monohydrát je vhodný pre široké spektrum použitia v rôznych športoch. Na základe stoviek odborných štúdií bolo preukázané, že napomáha syntéze ATP a zväčšuje objem svalových buniek, maximalizuje proteínovú syntézu, podporuje rast svalov, zvyšuje silu a zlepšuje športové výkony. Zásobuje bunky energiou a zvyšuje tvorbu adenozíntrifosfátu (ATP), ktorý slúži ako energetická zásoba na bunkovej úrovni a zabezpečuje kontrakciu svalov. Takisto skracuje celkový čas regenerácie. Náš keatín monohydrát najvyššej kvality a čistoty sa vyznačuje dobrou rozpustnosťou a využiteľnosťou.


Kreatín je aminokyselina prirodzene sa vyskytujúca v ľudskom tele, ktorá sa využíva na energetické zásobovanie svalov, mozgu, srdca, ale aj samotných buniek. Podporuje rast svalovej hmoty, zlepšuje silu, dynamiku a fyzickú výkonnosť. Zároveň kreatín pôsobí aj ako antioxidant, ktorý chráni bunky pred poškodením. Prirodzene sa vyskytuje hlavne vo svalovine, a to najmä červenom mäse a v rybách, preto je u vegánov a vegetariánov veľmi žiadaný. My vo fitboome sme tento keratín vylepšili pridaním:

Tri keratín malát – ktorý je účinný pri zvyšovaní explozívnej sily, vytrvalosti, objemu svalovej hmoty a skracovaní doby regenerácie.

Arginín AAKG – Arginín podporuje nárast hladiny oxidu dusnatého, čím rozširuje cievy a tým sa zvyšuje hladina kyslíka, ktorá prúdi do srdca a svalov, čo taktiež zlepšuje erekciu. Športovci užívajú arginín na zvýšenie prietoku krvi. Viac živín sa dostane do trénovaných svalov a látky, ktoré spôsobujú únavu sa skôr vyplavia, čím sa dosiahnu lepšie výsledky a lepšia regenerácia. Arginín môže urýchliť proces hojenia malých svalových zranení a prispieť k nárastu GH a podporiť účinky a citlivosť inzulínu.

Glukóza – je cukor s osobitnou funkciou v tele. Je to jediná forma cukru, ktorá prúdi v krvi. Tak sa dostáva do celého tela, kde sa využíva ako stály pohotový zdroj energie alebo sa dostatočne ukladá vo svaloch a pečeni vo forme glykogénu (makromolekula zložená z molekúl glukózy).Glukóza zvyšuje využitie kreatínu a zároveň jeho zvýšené ukladanie vo svalových bunkách pre použitie ako zdroja energie pri extrémnych výkonoch.

Je ideálny pri výbušných športoch (kulturistika, vzpieranie, crossfit…) na celkovú silu, rýchlosť a vytrvalosť. Dostatok kreatínu napomáha udržiavať optimálnu koncentráciu ATP (adenozíntrifosfát), vo forme kreatínfosfátu, ktorý je využívaný po vyčerpaní glykogénových zásob na svalovú prácu. Zvyšuje fyzickú výkonnosť pri opakovaných vysokointenzívnych cvičeniach s krátkymi intervalmi odpočinku. Uź denný príjem kreatínu (3 g) môže zvýšiť účinok odporového tréningu a svalovú silu u ľudí starších ako 55 rokov.


VÝHODY:

  • dobre vstrebateľný kreatín monohydrát obohatený o tri keratín malát, aakg, glukózu.
  • patrí k najobľúbenejším a najviac preskúmaným doplnkom v športovom svete
  • v jednej tablete obsahuje 5000 mg kreatínu
  • prispieva k zvýšeniu výkonnosti počas intenzívnych tréningov
  • pomáha s regeneráciou zdroja okamžitej energie ATP
  • je vhodný pre začiatočníkov aj profesionálov
  • skracuje celkový čas regenerácie

 

Balenie:


500 g

 

Dávkovanie:


Zmiešajte 10 g (polovicu odmerky alebo 2 čajové lyžičky) s 200 ml studenej vody a užívajte 2x denne.

V deň tréningu najlepšie ráno a 30 min pred výkonom.

V prípade, že tréning plánujete doobedu tak pred výkonom a večer.

V deň voľna doporučujeme užiť 10g dávkú ráno a večer.

 

Zloženie:


Kreatín monohydrát, Tri keratín malát, Arginín (aakg), glukóza, prírodná aróma a farbivá, sladidlo sacharóza (E955), kyselina citrónová (E330).

 

 

Nutričné hodnoty 

Porcia / 10 g

Energetické hodnoty

40 kcal / 170 kJ

Bielkoviny

1 g

Sacharidy

1 g

Tuky

0 g

Kreatin monohydrát

4000 mg

 

 

Tri kreatin malát

1000 mg

 

 

Arginin AAKG

1000 mg

 

 

Glukóza

4000 mg

 

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: