Výrobcovia
 

CREATINE MONOHYDRATE 500 g - FitBoom

CREATINE MONOHYDRATE 500 g - FitBoom
Cena: 20,00 €
18,95 € (zľava 5%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: FitBoom
Dostupnosť: Skladom
Balenie:
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "CREATINE MONOHYDRATE 500 g - FitBoom"

 

Kreatín monohydrát 500g je vhodný pre široké spektrum použitia v rôznych športoch. Na základe stoviek odborných štúdií bolo preukázané že napomáha syntéze ATP a zväčšuje objem svalových buniekmaximalizuje proteínovú syntézupodporuje rast svalovzvyšuje silu a zlepšuje športové výkony.

Zásobuje bunky energiou a zvyšuje tvorbu adenozíntrifosfátu (ATP), ktorý slúži ako energetická zásoba na bunkovej úrovni a zabezpečuje kontrakciu svalov. Takisto skracuje celkový čas regenerácie. Náš keatín monohydrát najvyššej kvality a čistoty sa vyznačuje dobrou rozpustnosťou a využiteľnosťou.

Kreatín je aminokyselina prirodzene sa vyskytujúca v ľudskom tele, ktorá sa využíva na energetické zásobovanie svalovmozgusrdca, ale aj samotných buniek. Podporuje rast svalovej hmotyzlepšuje siludynamiku a fyzickú výkonnosť. Zároveň kreatín pôsobí aj ako antioxidant, ktorý chráni bunky pred poškodením. Prirodzene sa vyskytuje hlavne vo svalovine, a to najmä červenom mäse a v rybách, preto je u vegánov a vegetariánov veľmi žiadaný. Ľudský organizmus má schopnosť syntetizovať kreatín len v prípade dostatočného množstva aminokyselín arginínu, metionínu a glycínu.

Je ideálny pri výbušných športoch (kulturistikavzpieraniecrossfit…) na celkovú silu a rýchlosť. Dostatok kreatínu napomáha udržiavať optimálnu koncentráciu ATP (adenozíntrifosfát), vo forme kreatínfosfátu, ktorý je využívaný po vyčerpaní glykogénových zásob na svalovú prácu. Zvyšuje fyzickú výkonnosť pri opakovaných vysokointenzívnych cvičeniach s krátkymi intervalmi odpočinku. Denný príjem kreatínu (3 g) môže zvýšiť účinok odporového tréningu a svalovú silu u ľudí starších ako 55 rokov.

 

VÝHODY:

  •     dobre vstrebateľný kreatín monohydrát v tablietovej forme
  •     patrí k najobľúbenejším a najviac preskúmaným doplnkom v športovom svete
  •     v jednej tablete obsahuje 1000 mg kreatínu
  •     prispieva k zvýšeniu výkonnosti počas intenzívnych tréningov
  •     pomáha s regeneráciou zdroja okamžitej energie ATP
  •     je vhodný pre začiatočníkov aj profesionálov
  •     skracuje celkový čas regenerácie

 

Balenie:


250 tabliet     |     500 g (sáčok/vrecko)

 

Dávkovanie:


V deň tréningu zapite 5 tabliet pred a 5 tabliet po tréningu a v deň voľna užite 2x denne 5 tabliet pred jedlom a zapite džúsom, prípadne jednoduchými sacharidmi.

 

Zloženie:


Kreatín monohydrát, plnidlo (mikrokryštalická celulóza E460), protihrudkujúca látka (fosforečnan vápenatý E341, stearan horečnatý E572).

Tabuľka nutričných hodnôt:

 

Nutričné hodnoty

Porcia / 5 tab.

Energetické hodnoty

20 kcal / 185 kJ

Bielkoviny

0 g

Sacharidy

0 g

Tuky

0 g

Kreatin monohydrát

5000 mg

 

Upozornenie: Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Minimálna trvanlivosť: Uvedená na obale.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: