Výrobcovia
 

ARTROMAXX TABS 120 tab. - MaxxWin

ARTROMAXX TABS 120 tab. - MaxxWin
Cena: 17,10 €
15,50 € (zľava 9%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: MAXXWIN
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "ARTROMAXX TABS 120 tab. - MaxxWin "

 

 

Popis:


Vhodné pri bolestiach kĺbov. Podporuje regeneráciu a obnovu kĺbovej chrupavky. Pôsobí proti zápalu kĺbového aparátu. Má antioxidačné účinky.

ARTROMAXX TABS obsahuje moderné kombináciu látok podporujúcich regeneráciu a obnovu kĺbového tkaniva. Je vhodný predovšetkým pre osoby nadmerne zaťažujúce kĺbový aparát. Obsahuje Glukosamín sulfát (proti bolesti a zápalu kĺbov, stimuluje tvorbu kĺbovej chrupavky), Chondroitín sulfát (viaže vodu a prepožičiava pružnosť) a MSM (protizápalové a antioxidačné účinky).

Balenie:


120 tabliet

Dávkovanie:


2x denne 2 tablety

Zloženie:


Glukosamín sulfát 2KCl, MSM - Methylsulfonylmethan, Plnidlo: Mikrokryštalická celulóza,, Chondroitín sulfát, Látky protihrudkujúce: Fosforečnan vápenatý E341, Stearát horečnatý E470b

Nutriční informace

 

položka

Obsah v 1 tablete

Obsah v dávke (2 tablety)


Glukosamin sulfát

500mg

1000mg

 

MSM - Methylsulfonylmethan

300mg

600mg

 

Chondroitin sulfát

200mg

400mg

 

 
 
Upozornenie na obale:
Doplnok stravy sa sladidlami. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Minimálna trvanlivosť uvedená na obale.

 

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: