Výrobcovia
 

BCAA 8:1:1 400 kaps. - AminoTech

BCAA 8:1:1 400 kaps. - AminoTech
Cena: 22,00 €
19,95 € (zľava 9%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: AminoTech
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: posledných 1 ks
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "BCAA 8:1:1 400 kaps. - AminoTech"

 

Popis:


BCAA  patria medzi veľmi žiadané  esenciálne aminokyseliny, ktoré si telo nevie vyprodukovať samo  a preto sa musia prijať vo forme stravy,  alebo vo forme doplnku výživy. BCAA /Leucin, Izoleucin a Valin/  zásadne  ovplyvňujú výkon, udržujú svalovú  hmotu, šetria glykogén a dobre  regenerujú.
 
BCAA  8:1:1 majú vysoké množstvo Leucinu, čo  je najžiadanejšia  aminokyselina, ktorá sa podiela na náraste svalovej hmoty najviac. Leucín predstavuje pre svaly okamžitý zdroj energie, pretože vstupuje do svalov rovno z pečene a je pripravený byť medzi prvými využitý ako super  palivo.


BCAA s vyžším podielom Leucínu sú preto veľmi žiadaným výživovým doplnkom hlavne pred a po  tréningu ako v objemovej príprave, tak aj rysovacej fáze a v dietách.

Balenie:


100 kapsúľ     |     400 kapsúľ

Dávkovanie:


Užite s dostatočným množstvom vody. 

V tréningový deň 5 kapsúl 20-30 minút pred výkonom a 5 kapsúl ihneď po tréningu.

V deň voľna sa odporúča užiť kapsule  ráno na lačno, prípadne večer pred spaním.

Zloženie:


Bcaa v pomere 8:1:1, želatínová tobolka

Nutričné hodnoty

1 dávka (5 kapsúl)
% ODD*

L-leucín

2000g **

L-isoleucín

250g **

L-valín

250g **

* Odporučená denná dávka

** Denná dávka nie je stanovená

Upozornenie: Potravina pre splnenie nárokov na výživu pri intenzívnej svalovej námahe, najmä pre športovcov. Výrobok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a neplnoleté osoby. Neužívajte, ak ste alergický na ktorúkoľvek zložku. V prípade výskytu nežiaducich účinkov je potrebné prestať výživový doplnok užívať a poradiť sa s lekárom. Uvedená odporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tento produkt nie je určený ako náhrada pestrej a vyváženej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí ! Skladujte na chladnom a suchom mieste a mimo dosah slnečného žiarenia. Výrobná šarža a minimálna doba spotreby je uvedená na dóze. Výrobca a predajca neručí za prípadné škody, alebo problémy vzniknuté nevhodným použitím, prípadne nevhodným skladovaním.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: