Výrobcovia
 

Taurín 500 g - GymBeam

Taurín 500 g - GymBeam
Cena: 7,95 €
6,95 € (zľava 12%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: GymBeam
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: viac ako 5 ks
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Taurín 500 g - GymBeam"

 

Taurín 500 g je neesenciálna aminokyselina, ktorá sa prirodzene nachádza aj v našom organizme. Býva bežnou súčasťou pre-workout zmesí a energetických nápojov, ktoré sa používajú na povzbudenie. Môže ho tak oceniť každý, koho čaká psychicky či fyzicky náročný deň, či už ide o tréning, prácu alebo školu.

Taurín - neesenciálna aminokyselina, ktorá býva súčasťou pre-workout zmesí a energetických nápojov na povzbudenie 

Taurín je doplnok so 100 % čistým zložením a obsahom neesenciálnej aminokyseliny, ktorá je bežnou súčasťou nášho tela. Vyskytuje sa napríklad v mozgu alebo vo svaloch, kde sa zúčastňuje na dôležitých procesoch spojených s ich funkciou. Preto je dôležité udržiavať v tele jeho optimálnu hladinu. Môžete ho však nájsť aj v prírodnej potravinovej forme, napríklad v mäse, rybách či mliečnych výrobkoch. 

 

Okrem toho je taurín známy ako bežná súčasť pre-workout zmesí a energetických nápojov, ktoré sa používajú na povzbudenie a podporu športového výkonu. Vo výsledku ho tak môže oceniť každý, kto potrebuje podporu počas psychicky či fyzicky náročných aktivít, ako šport, určenie či práca. Môže byť skvelou podpornou voľbou pre študentov, lekárov, manažérov, silových či vytrvalostných športovcov a podobne. Navyše je vhodný aj pre vegánov.

 

Taurín a jeho výhody :

  • je doplnok s obsahom neesenciálnej aminokyseliny taurínu 
  • má 100 % čisté zloženie 
  • je prirodzenou súčasťou nášho organizmu 
  • býva bežnou súčasťou pre-workout zmesí a energetických nápojov na povzbudenie
  • oceníte ho počas psychicky či fyzicky náročného dňa
  • je vhodný aj pre vegánov


Balenie:


250 g     |     500 g

 

Dávkovanie:


Pridajte 1 až 3 g taurínu do 250 - 350 ml vody alebo ovocného džúsu a vymiešajte v šejkri. Užívajte 1 - 2x denne, pre podporu fyzického výkonu cca 30 minút pred tréningom a môžete ho užiť aj po tréningu.

 

Zloženie:


100 % Taurín

Tabuľka nutričných hodnôt:

Nutričné hodnoty

v 100 g

Taurín

100 g

 

Upozornenie: Doplnok výživy. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku.

Súvisiace produkty:


Taurín 250 g - GymBeam
Taurín 250 g - GymBeam

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: