Výrobcovia
 

LevroTEST 240 kaps. (120 kaps. + 120 kaps.) - Kevin Levrone

LevroTEST 240 kaps. (120 kaps. + 120 kaps.) - Kevin Levrone
Cena: 30,00 €
27,00 € (zľava 10%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: Kevin Levrone
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: viac ako 5 ks
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "LevroTEST 240 kaps. (120 kaps. + 120 kaps.) - Kevin Levrone"

 

Popis:


LevroTest je inovatívny, dvojfázový testosteronový booster, ktorý má stimulačný vplyv na zvyšovanie hladiny testosterónu vo dne aj v noci. Levro TEST je unikátna dvojfázová formula, zodpovedná za stimuláciu anabolických procesov a zvyšovanie hladiny testosterónu po 24 hodín denne.

LEVRO TEST DAY FORMULA -
Do zloženia tzv. Denná formula LevroTestu boli zakompovány špeciálne vybrané zložky s cieľom dodať organizmu energiu počas najnáročnejšieho fyzického i duševného vypätia a navyše aktivizovať mechanizmy vedúce k zvýšenej produkcii testosterónu. Kyselina D-asparágová, obsiahnutá v prípravku, je podľa vedeckých štúdií činiteľom spôsobujúcim nárast množstva luteinizačného hormónu, ktorý sa viaže na receptory umiestnené na Leydigových bunkách v semenníkoch. Nasleduje intenzívne syntéza cyklického adenozín (cAMP) a odtrhnutie postranného reťazca molekuly cholesterolu. Tento proces je kľúčový pre tvorbu testosterónu (steroidogenézy) (5). V roku 2010 vykonali Neapolskí vedci výskum, pri ktorom podávali jednej skupine mužov kyselinu D-asparágovú a pozorovali u nich o 40% väčšiu hladinu testosterónu ako v skupine, ktorej bolo podávané placebo (2). Zloženie denná formula je obohatené aj extraktom z koreňa Rozchodnica ružovej (Rhodiola Rosea), ktoré je prisudzovaný adaptogénne vplyv, teda schopnosť organizmu vysporiadať sa s náhlymi zmenami vnútorného prostredia a eliminovať negatívne pôsobenie stresových situácií. Účinky rozchodnice ružovej sú ešte dodatočne umocnené resveratrolom obsiahnutom v extrakte z krídlatka japonskej. V dennej formulu LevroTEST nechýba ani príslušné vitamíny. Ako vykazujú výsledky štúdií, suplementácia vitamínu D (4) má pozitívny vplyv na zvyšovanie hladiny testosterónu a vitamíny skupiny B pomáhajú k normálnemu fungovaniu nervového systému.

LEVRO TEST NIGHT FORMULA -
LevroTEST predstavuje tiež veľmi pokročilú nočnú formulu, ktorá bola navrhnutá a vyrobená za účelom aktivizácie tvorby testosterónu aj počas nočného spánku. Medzi zložkami tejto nočnej formuly nájdete extrakt z senovka grécka a kotvičníku zemného (Tribulus terrestris), ktoré sú podľa štúdií aktivátory prudkého zvýšenia tvorby prirodzeného testosterónu (3). Kombinácia horčíka, vitamínu B 6 a zinku plní funkciu ZMA, čo je zloženie podporujúce kvalitu spánku a možnosti regenerácie. Okrem toho je suplementácia horčíka dôležitá pre obmedzenie nerovnováhy nervových a svalových kontrakcií so zodpovedajúcim vplyvom na normálne fungovanie práce svalovej sústavy - prevencia proti svalovým kŕčom. Horčík umožňuje súčasnú stimuláciu obranných mechanizmov organizmu, okrem iného tým, že stimuluje tvorbu protilátok a fagocytózy (schopnosť buniek pohlcovať pevné častice), čo vedie k zníženiu zápalovosť, zabránenie anafylaktický šok (alergická reakcia na napr. Bodnutie hmyzom či uštipnutie) alebo negatívnym účinkom stresu .

Balenie:


120 kapsúľ AM Formula + 120 kapsúľ PM Formula

Dávkovanie:


Počas dňa berte LevroTest AM FORMULA:
4 kapsule denne (2 ráno, 1 počas dňa a 1 pred tréningom).

Pred spaním berte LevroTest PM FORMULA:

4 kapsule denne pred spaním a zapite dostatočným množstvom vody.

Zloženie:


LevroTest AM FORMULA

Kyselina D-asparágová (DAA), kapsule [želatína, voda, farbivá (E171, E122 *, E124 *, E133, E104 * E110 *), plnivá (E460 (ii), E341), extrakt z koreňa rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea ) (3% rosavinu a 1% salidrozidu) extraktu z koreňa krídlatka japonskej (Polygonum cuspidatum Siebold & Zucc) (50% resveratrolu), protihrudkujúce látky (E470B, E551), vitamín D (cholekalciferol), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B12 (kyanokobalamín), kyselina listová (kyselina listová). * Môže mať nepriaznivý vplyv na aktivitu a pozornosť detí.

  1 kapsula 4 kapsule

Kyselina D-aspargová

624 mg 2496 mg

Výťažok z koreňa Rozchodnica ružova (Rhodiola rosea)

20 mg 80 mg

Extrakt z krídlatky japonskej (vrátane resveratrolu)

20 mg (10 mg) 80 mg (40 mg)

Vitamín B6

0,4 mg 1,6 mcg

Kyselina listová

80 mcg 320 mcg

Vitamín B 12

1,2 mcg 4,8 mcg

Vitamín D

5 mcg 20 mcg

 

LevroTest PM FORMULA

Extrakt zo semien senovka grécka (Trigonella foenum-graecum L.), extrakt z plodov kotvičníka zemného (Tribulus terrestris L.) (90% saponínu), citrát horečnatý, kapsule [želatína, voda, farbivá (E171, E104, E122 *, E133 *, E110 *)], plniva (E460 (ii), E341), síran zinočnatý, protihrudkujúca látka (E470b, E551), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid). * Môže mať nepriaznivý vplyv na činnosť a pozornosť detí.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: