Výrobcovia
 

Beta Alanín 500 g - GymBeam

Beta Alanín 500 g - GymBeam
Cena: 13,95 €
10,95 € (zľava 21%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: GymBeam
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Beta Alanín 500 g - GymBeam"

 

Beta-alanín je neesenciálna aminokyselina, ktorá sa nachádza v produktoch ako Beta Alanín. Táto aminokyselina je kľúčová pre tvorbu karnozínu, ktorý má schopnosť brániť tvorbe kyseliny mliečnej počas tréningu. Keď sa množstvo kyseliny mliečnej znižuje, môže to mať pozitívny vplyv na zlepšenie športového výkonu a zníženie únavy.

Beta Alanín je produkt, ktorý obsahuje 100% čistý beta-alanín bez pridaných látok. Táto kvalitná forma beta-alanínu je ideálna pre športovcov a ďalších, ktorí sa snažia zlepšiť svoj výkon a zvyšovať svoju výdrž. Využitie tohto produktu môže pomôcť podporiť vaše tréningové ciele a dosiahnuť lepšie výsledky.


Beta Alanín je výživový doplnok, ktorý obsahuje neesenciálnu aminokyselinu beta-alanín. Táto aminokyselina hraje kľúčovú úlohu pri tvorbe karnozínu, ktorý sa ukladá v svalovom tkanive. Karnozín je schopný redukovať tvorbu kyseliny mliečnej a tým znižovať únavu a zlepšovať športový výkon.

Beta-alanín a L-histidín sú dva základné stavebné bloky karnozínu. Keď sú tieto zložky dostupné v dostatočnom množstve, telo môže produkovať karnozín. Beta Alanín teda môže pomôcť zvýšiť hladiny karnozínu v tele a tým zlepšiť jeho schopnosť tlmíť tvorbu kyseliny mliečnej.

Beta Alanín obsahuje čistý beta-alanín a je nebielkovinovou aminokyselinou, ktorú môžete prijať vo forme výživových doplnkov. Tento doplnok je vhodný pre športovcov a ďalších jednotlivcov, ktorí sa snažia zlepšiť svoj športový výkon a znížiť únavu.

 

Balenie:


250 g     |     500 g

 

Dávkovanie:


Pridajte 250-350 ml vody alebo ovocného džúsu do jedného z našich šejkrov.

Pridajte 1,5g produktu, potraste a môžete konzumovať.

Užívajte 1-2x denne.
 

Zloženie:


100 % beta-alanín. Produkt neobsahuje žiadne zbytočné prídavné látky, éčka ani konzervanty.

 

Tabuľka nutričných hodnôt:

Nutričné hodnoty

v 100 g

Beta-alanín

100 g 

Upozornenie: Doplnok výživy. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chránte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí.

Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Neprekračujte doporučenú dennú dávku.

Súvisiace produkty:


Beta Alanín 250 g - GymBeam
Beta Alanín 250 g - GymBeam

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: