Výrobcovia
 

THERMAXX Fat Burner 90kaps. - MaxxWin

THERMAXX Fat Burner 90kaps. - MaxxWin
Cena: 15,00 €
12,50 € (zľava 16%)
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: MAXXWIN
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "THERMAXX Fat Burner 90kaps. - MaxxWin"

 

THERMAXX FAT BURNER obsahuje jedinečnú kombináciu látok. L-karnitín non-esenciálna aminokyselina, ktora uľahčuje prenos mastných kyselin do mitochondriálnej membrány a ich premenu na bunkovú energiu. Synephrine, kofeín a salicín (extrakt z kôry Bielej vŕby), extrakt zo zeleného čaju- majú široké využitie v tradičnej čínskej medicíne. Bioperine ® je prírodný patentovaný produkt, ktory zlepšiť vstrebávanie výživných latok (www.bioperine.com), Chróm 3 +, ktory prispieva k normálnemu metabolizmu makronutrientov a udržaniu normálne hladiny glukózy v krvi.

THERMAXX FAT BURNER je určený predovšetkým pre tvrdo intenzívne trénujúcich, ale vďaka svojmu bezpečnému starostlivo vyváženému množstvu látok v jednej tobolke je vhodný aj pre ženy.Odporúčané dávkovanie:

2 kapsuly denne ráno alebo 30 min pred výkonom

 

Zloženie:

Green tea extrakt - extrakt zeleného čaju (štandardizovaný obsah 50% polyfenolov), L-karnitín tartrát, transparentné želatínová kapsula, kofeín bezvodý, Extrakt kôry Biele vŕby - White Willow Bark (obsah 50% salicínu), protihrudkujúce látky: fosforečnan vápenatý E341, stearát horečnatý E 470b, extrakt koreňa zázvoru - Ginger extrakt, extrakt citrus aurantium (obsah 98% synefrínu), extrakt čierneho korenia Bioperine ® (obsahuje piperín), chlorid chromitý.


Upozornenie na obale:

Doplnok stravy. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C. Chráňte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ukladajte mimo dosahu detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale.
 
 

 

Nutričné informácie  
položka obsah v 1 tobolke
obsah v dávke (2 tobolky )
L-Karnitin tartát 150mg 300mg
Extrakt z kôry Bielej vŕby – White Willow Bark (obsah 50% salicinu) 50mg 100mg
Kofein 100mg 200mg
Green Tea Extrakt – Extrakt zeleného čaju (standardizovaný obsah 50 % polyfenolů) 200mg 400mg
Extrakt koreňa zázvoru – Ginger extrakt 10mg 20mg
Synephrin 5mg 10mg
Extrakt čierneho korenia BioPerine® (obsahuje Piperin) 5mg 10mg
Chrom 3+ 100mcq 200mcq

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: