Výrobcovia
 

Brutal Anadrol 90 kaps.

Brutal Anadrol 90 kaps.
Cena: 24,00 €
18,70 € (zľava 22%)
Hodnotenie:
Výrobca: BRUTAL NUTRITION
Dostupnosť: Skladom
Množstvo: posledných 3 ks
Množstvo: Kúpiť

Popis produktu "Brutal Anadrol 90 kaps."

 

TESTOSTERÓNOVÝ STIMULANT. BRUTÁLNY DRUH.

Skvelý testosterónový stimulant urobí všetku prácu. Funguje podľa očakávania v zákonných medziach výroby doplnkovej výživy. Je tu len jeden problém. Je vyrobený podľa pravidiel a noriem, ktoré nasledujú aj ostatní. Brutal Anadrol je iný. Pri navrhovaní nesledujeme len legálne veci a iba efektivitu, ale aj tvoríme niečo, čo tu ešte nikto nevytvoril. Nebuďte nasledovníkom!Balenie:

90 kapsúl.

Hmotnosť: 78,48 g. 1 dávka=3 kapsuly. 1 balenie obsahuje 30 dávok.Dávkovanie:

Užívajte 3 kapsuly denne s 250 ml vody, v tréningové dni 30 minút pred tréningom, v netréningové dni počas dňa. Vypite denne najmenej 3 litre vody. Neužívajte dlhšie, ako 30 dní. Potom treba urobiť prestávku v užívaní aspoň 60 dní.Zloženie:

Tribulus terrestris extrakt (kotvičník zemný), pufrovaný kreatín, AAKG (arginín HCl, alfa-ketoglutarát vápenatý), extrakt zo zeleného čaju, kapsula (želatína, čistená voda, farbivá [oxid titaničitý, brilantná modrá]), nikotínamid, Serenoa repens extrakt (serenoa plazivá), Silybum marianum extrakt (pestrec mariánsky), Panax ginseng extrakt (ženšen [koreň]), Lepidium meyenii (prášok z koreňa maca), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý, stearan horečnatý), Bacopa monnieri extrakt (bakopa drobnolistá [celá rastlina]), ubichinón.

Výživová hodnota 3 kapsuly (denná dávka) obsahujú  %ODD*
/3 kaps
AAKG™ (arginín HCl, alfa-ketoglutarát vápenatý, pufrovaný kreatín, extrakt zo zeleného čaju, niacín) 1565 mg -
    - z toho niacín (nikotínamid) 75 mg 469%
TRI-STEROSTIC™ (Tribulus terrestris extrakt) 500 mg -
 ANADROL™ (Sylibum Marianum extrakt [80% silymarín], Serenoa repens extrakt, Panax ginseng extrakt [koreň], Lepidium meyenii [koreň maca], Bacopa monnieri extrakt) 160 mg -
STRERENZIN™ (ubichinón) 1000 µg -

*ODD - odporúčaná denná dávka

Upozornenie: Pred užívaním sa poraďte s lekárom. Nevhodné pre osoby do 21 rokov. Nevhodné pre ženy. Neužívajte ak máte alebo sa liečite na choroby ako hypertrofia alebo rakovina prostaty, poruchy srdca, pečene, kardiovaskulárneho systému, obličiek, štítnej žľazy, vysoký krvný tlak, nízku hladinu HDL, ak užívate lieky proti depresii, MAO inhibítor alebo akékoľvek iné lieky na lekársky predpis. Prítomnosť niacínu v prípravku môže vyvolať začervenanie pokožky (uši, nos, lakte). Nie je to alergia, je to spôsobené rýchlym prekrvením a účinkom prípravku. V takomto prípade znížte dávkovanie a užívajte s proteínovým alebo sacharidovým nápojom. Neužívajte nalačno! Ustanovená denná dávka sa nesmie presiahnuť. Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

Komentáre:

Napísať komentár:

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
Zlý             Dobrý
Zadajte nasledujúci kód: